Back to Question Center
0

Semalt توضیح می دهد چه ویژگی های خوب تصویر Scraper باید داشته باشد

1 answers:

زمانی بود که یک تصویر هزاران کلمه ارزش داشت، اما در حال حاضر تصاویر ارزش دارند چند صد دوست، توییت، شگفت انگیز و سهام. بیش از این، عکس ها برای کسب موفقیت در کسب و کار، از بین می روند، به اشتراک گذاشته شده، استفاده مجدد شده و ویرایش می شوند. مردم معمولا بدون اجازه مجازات می شوند و قصد دارند شبکه خود را در سراسر جهان گسترش دهند. خراش دادن تصویر یکی از مباحث غفلت شده در این روزها است، اما داشتن این مهارت تحت کمربند ابزار شما مزایای مختلفی به شما می دهد - tappeti elastici bimbi. مهم این است که نوع مناسب اسکرابر تصویر را انتخاب کنید که می تواند به کسب و کار شما کمک کند و عملکرد کلی یک وب سایت را بهبود بخشد. در اینجا برخی از ویژگی های مورد نیاز یک اسکرپ تصویری عالی باید داشته باشیم:

Creating Agent Point-and-Click:

یک اسکرپ تصویری می تواند تصاویر Google و Bing را خراب کند. همچنین، به راحتی می توانید عوامل استخراج را ایجاد کنید و تجربه مرور خود را بیش از شگفت انگیز کنید. علاوه بر این، اسکرابر تصویر نیازی به برنامه نویسی یا مهارت برنامه نویسی ندارد.

Tagging محتوا بصری:

با اسکرابر تصویر، شما می توانید محتوای دقیق را استخراج و تعداد زیادی از صفحات وب به راحتی هدف قرار دادن. همچنین، آن را به کاهش نیازهای پردازش در مرحله بعد کمک می کند و تصاویر با کیفیت بالا را در عرض چند دقیقه به شما می دهد.

مرورگر بهینه شده:

اسکنر تصویر می تواند اطلاعات را از سایت های بیش از 90 درصد بدون مهارت های برنامه نویسی استخراج کند. به عنوان مثال، از سایت های پویا مبتنی بر پیچیده جاوا اسکریپت و صفحات وب مبتنی بر AJAX.

رفتار کاربر را ثبت می کند:

اسکرپ معمولی و استخراج داده ها رفتار کاربران را ثبت نمی کند. اما اسکرابر تصویری می تواند رفتار کاربر را تا حدی ضبط کند و به شما در مرور صفحات وب کمک کند.

تکنولوژی یادگیری ماشین:

فقط چند web scraping و ابزارهای داده کاوی که دارای تکنولوژی یادگیری ماشین هستند. اسکرپ تصویر دارای این تکنولوژی است و به راحتی تصاویر و متن خود را به رسمیت می شناسد. این هزینه های تعمیر و نگهداری را بیش از 70٪ کاهش می دهد و اطلاعات دلخواه را از عکس های مورد نظر به دست می آورد.

خودکار ورود:

تصویر اسکرابر باعث می شود که شما برای دسترسی به محتوای وب و هدف قرار دادن تعداد زیادی از سایت ها. به علاوه، برای دسترسی به محتوای محافظت شده از یک سایت، هیچ اعتبار خاصی نیاز نیست. در عوض، شما می توانید کل وب سایت را از جمله متن و تصاویر خود را با اسکرپر تصویر دسترسی پیدا کنید و بدون نیاز به اطلاعات ورود به آن دسترسی داشته باشید.

هوشمند ناوبری سایت:

این ابزار می تواند عکس ها و فیلم ها را برای شما خراب کند، بلکه موجب صرفه جویی در وقت شما و انجام وظایف خود به راحتی می شود. به طور خلاصه، می توانید مطمئن باشید که تصاویر با کیفیت بالا دریافت خواهید کرد و اطلاعات دقیق از صفحات وب به همان اندازه که می خواهید می توانید دریافت کنید.

استخراج پایگاه داده:

با اسکرابر تصویر، می توانید محتوای وب، محتوای پایگاه داده و متون را از تعداد زیادی از سایت ها خراب کنید. این به طور خودکار داستان ها را همراه با عکس های خود می نویسد و عناوین خود را برای شما بازنویسی خواهد کرد.

نتیجه گیری:

اگر شما خوش شانس هستید، می توانید عکس های حق نسخه برداری را در Google، Bing، یاهو یا سایر پایگاه های آنلاین آنلاین پیدا کنید. مهمترین بخش این است که شما می توانید تصاویری را که می خواهید بدون هیچ گونه آسیبی بر کیفیت ایجاد کنید. برای پیدا کردن مجموعه داده هایی که همه نیازهای ما را برآورده می کنند بسیار دشوار است. خوشبختانه، اسکرابر تصویر کار شما را ساده تر می کند و انتخاب قبلی شرکت ها و برندهای برتر است. اگر به قوانین حق تکثیر احترام گذاشته اید، بهتر است از ابزار تصویر استفاده کنید و منجر به سرعتی بیشتر در شبکه شود.

December 22, 2017