Back to Question Center
0

Semalt: چطور صفحه وب را با استفاده از فرمت گوگل کروم پاک کنید

1 answers:

یک اسکرابر صفحه اسکریپتی است که سایت ها را می خواند و اطلاعات مفیدی را از وب استخراج می کند. خراش دادن روی صفحه، راه حل نهایی برای دریافت اطلاعات واقعی از وب سایت ها و صفحات وب به مایکروسافت اکسل است. Google Chrome Extension Scraper یک ابزار قدرتمند خراب کردن صفحه است که در هر دو سیستم عامل ویندوز و مکینتاش کار می کند.

چرا Google Chrome Extension Scraper؟

Scraper فرمت گوگل کروم یک ابزار جاسوسی روی صفحه نمایش است که به صورت رایگان در فروشگاه وب Chrome قرار دارد. این ابزار خراب کردن در مرورگر Chrome به عنوان یک افزونه نصب شده است - certificate of good standing new york. این افزونه به وبلاگ نویسان و بازاریابان اجازه می دهد اطلاعات را از صفحات وب با کلیک راست بر روی عنصر بازیابی کنند. اگر بر روی یک عنصر راست کلیک کنید، '' Scrape Similar '' باید بر روی صفحه نمایش شما ظاهر شود.

معرفی XPaths

XPath یک زبان برنامه نویسی است که برای یافتن اطلاعات مهم در ساختارهای XML استفاده می شود. فایل HTML یک نمونه عالی از ساختار XML است. XPath معمولا برای انتخاب گره های هدف مورد استفاده قرار می گیرد. در این زمینه، XPaths برای تعیین متن قابل استخراج در یک صفحه وب استفاده می شود. XPaths همچنین به شناسایی نام حزب و شماره تلفن های نمایندگان مجلس سوئد کمک می کند.

استفاده از Scraper Google Chrome برای دسترسی به جزئیات آدرس 349 نماینده مجلس سوئد

با استفاده از Scraper Chrome، استخراج اطلاعات از یک صفحه وب نه تنها ساده، بلکه فوق العاده. شما از فرایند و تکنیک خود لذت خواهید برد.

وب سایت لیست تمام اعضای سوئد و آدرس آنها را نشان می دهد. برای شروع، روی هر MP راست کلیک کرده و گزینه "Scrape Similar" را انتخاب کنید. "شما باید صفحه زیر را بر روی صفحه خود مشاهده کنید.

راهنمای گام به گام در مورد چگونگی نمایش صفحات وب

اگر بر روی یک MP کلیک راست کرده و گزینه "Inspect element" را انتخاب کنید، لیست حروف الفبا تحت "" grid_6 alpha omega نتیجه جستجو کانتینر "کلاس. دو مرحله برای خراب کردن این صفحه وب استفاده می شود. گام اول شامل انتخاب برچسب هایی است که شامل داده های نمایندگان مجلس با XPath است. گام دوم شامل جمع آوری بخش های خاص از اطلاعات مانند نام های حزبی، نام و شماره تلفن و سازماندهی داده ها در ستون است.

مرحله 1

عمیق تر به ساختار HTML بروید و عناصر را حفظ کنید. برچسب ها را مشخص کنید تا تعداد برچسب هایی که با عناصر در ساختار شما مرتبط هستند شناسایی کنید. آخرین تگ متشکل از داده های هدف را شناسایی کنید. با کلیک روی "Scrape" تست XPath را روی ساختار اجرا کنید. "

یک لیست از 349 ردیف بر روی صفحه نمایش شما نمایش داده خواهد شد. 349 نماینده تعداد کل نمایندگان مجلس سوئد است.

مرحله 2

داده های ارائه شده را به ستون ها تقسیم کنید. کد HTML را در صفحه وب مورد استفاده خود بررسی کنید. در این مورد، قطعه های استخراج شده در این لحظه در زرد برجسته می شوند. XPath ها را در قسمت ستون وارد کرده و بر روی "Scrape" کلیک کنید تا پلاگین را اجرا کنید.

اگر دانش پایه XPath ها داشته باشید، درک برنامه نویسی کاری برای شما نخواهد بود. مراحل فوق الذکر شما را در مورد چگونگی نمایش صفحه وب خراشیدگی راهنمایی می کند. اگر در حال کار بر روی پاره کردن صفحات وب هستید، باید مهارت های برنامه نویسی داشته باشید.

December 22, 2017