Back to Question Center
0

Semalt: بهترین وب Scraper برای استخراج اطلاعات آنلاین

1 answers:

محو کردن محتوا یا ضایعات وب ing استفاده از نرم افزار خاص یا برنامه وب برای جمع آوری مطالب از یک وب سایت. درخواستهای ناخواسته به مدیران وب و توسعه دهندگان که میخواهند دسترسی سریع به اطلاعاتی را که در سایتی دیگر قرار دارند، دریافت کنند.

برنامه های محرمانه محتوا

خراش وب را می توان با استفاده از بازاریابی ایمیل، اسپم سازی و روبوکال ها - selos gratuitos para sites. به همین دلیل، اکثر وب مسترها ترجیح می دهند از آن دور بمانند. با این حال، اگر اخلاقی انجام شود، از بین بردن وب می تواند یک روش بسیار قدرتمند برای بهره گیری از انواع پروژه های وب باشد.

چگونگی استفاده از Scraping استفاده می شود

بیایید یک دایرکتوری آنلاین از تمام هتل ها در منطقه در نظر بگیریم. اگر یک توسعه دهنده وب می خواهد هر و هر هتل را جمع کند، باید آن ها را به صورت دستی وارد کنید. این روند معمولا دهها هزار ساعت طول می کشد تا اطمینان حاصل شود که هر هتل در کشور گنجانده شده است. با یک web crawler ، همان وب مستر می تواند پرس و جوهای جستجو را وارد کند و این داده ها را به طور خودکار از چندین سایت جمع آوری کند.

ساخت یا خرید وب Scraper؟

اگر شما می خواهید یک ابزار خراش وب، شما می توانید یکی از ابتدا ساخت و یا استفاده از یکی از موجود است. اکثر توسعه دهندگان مهارت، دانش، ابزار یا منابع لازم برای ساخت ابزار ابزار پاک کردن دستی ندارند. خبر خوب این است که ده ها تن از پیش ساخته شده اسکرپرس آنلاین وجود دارد.

روش ها و تکنیک های مورد استفاده در نرم افزارهای وب

اگر قصد ساخت اسکرپ خود را دارید، باید بدانید که چه تکنولوژی ها در گردآوری اطلاعات دخیل هستند. اکثر اسکرپرها با استفاده از HTML ساخته شده اند، با استفاده از تجزیه DOM (تجزیه مدل شیء سند) برای فیلتر کردن از طریق HTML برای استخراج تنها اطلاعات مورد نظر. شما باید divs، spans، classes، و لیستی از اطلاعاتی را که میخواهید خراب کنید و آنها را در تنظیمات خود وارد کنید، شناسایی کنید.

Mozenda Scraping Technology

Mozenda scraper با استفاده از تکنولوژی مرورگر مخصوص برای دیدن دقیقا مثل یک مرورگر وب. برای جمع آوری اطلاعاتی که نیاز دارید، از طریق صفحات داخلی سایت به راحتی از آن استفاده کنید. با استفاده از AJAX و جاوا اسکریپت، Mozenda راه اندازی ها و اقدامات را ایجاد می کند و همچنین آنها را برای شما اتوماتیک می کند.

December 22, 2017