Back to Question Center
0

Semalt: 5 راه برای تحریم کردن تجزیه و تحلیل SEO خود را با وب کم کردن

1 answers:

اینترنت پر از مشاوره در مورد SEO. با ضایعات وب ، ممکن است وب سایت های رقبای ما را معکوس کنیم تا استراتژی ها را برای برتری آنها. آیا شما باید تگ عنوان، متا توضیحات یا کلمات کلیدی را تکه تکه کنید، شما باید از محرمانه محتوا استفاده کنید تا کار خود را انجام دهید.

در اینجا 5 راه مختلف برای تجزیه و تحلیل SEO خود را با وب سایت خراش دادن فوق العاده است.

1. تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی:

شما به راحتی می توانید وب سایت رقیب خود را تکه تکه کنید و محتوا آن را برای تجزیه و تحلیل کلمه کلیدی - 1gbps unmetered bandwidth. برای این منظور، شما می توانید از SEMRush استفاده کنید و کلمات کلیدی مناسب را جستجو کنید. SEMRush یک ابزار جامع اطلاعات است. با استفاده از این، می توانید تعیین کنید کدام کلمات کلیدی رقبای خود را استفاده کنید. همچنین، شما می توانید کلمات کلیدی طولانی مدت و کوتاه خود را پیدا کنید و سایت خود را رتبه بندی در یک راه بهتر است.

2. عملکرد صفحات:

ابزار و خدمات مختلف جستجوگرها بر حوزه ها و کلمات کلیدی برای رتبه های بهتر تمرکز می کنند. برای بهبود عملکرد کلی صفحات وب اطلاعات مهم است. آیا می خواهید ترافیک بیشتری را به وب سایت یا وبلاگ خود بردارید؟ Google Adwords API یک ابزار بسیار عالی است که اطلاعات را خراب می کند و صفحات وب شما را به راحتی باز می کند. همچنین، به بهبود عملکرد وب سایت شما کمک می کند و رتبه بندی آن را افزایش می دهد.

3. استخراج متاداده:

آزمایشگاه های کیمونو و واردات. iO دو برجسته ابزار وب کم . آنها به استخراج meta-data کمک می کنند و صفحات وب ما را به راحتی فهرست می کنند. اگر می خواهید بدانید که چرا سایت رقیب شما رتبه بندی بهتر از شماست، می توانید از هر یک از این ابزار ها را امتحان کنید و کلمات کلیدی مناسب برای سایت خود پیدا کنید. با واردات. io و Kimono، شما به راحتی می توانید فراخوانی، متا تگ ها و متا تگ ها را استخراج کرده و عملکرد وب سایت خود را بهبود بخشید.

4. وب سایت های Scrape برای رتبه صفحه:

هدف جستجوگرها افزایش رتبه صفحه برای کلمات کلیدی داده شده است. همه وب مسترها نیاز به SEO web scraper دارند که می توانند به آنها کمک کنند کلیه عملکرد سایت هایشان را بهبود بخشند. هنگامی که داده ها به طور کامل خراب می شوند، می توانید آن را در وبلاگ خود منتشر کنید و ترافیک با کیفیت را به آن هدایت کنید. شما ممکن است Scrapy را امتحان کنید، یک ابزار استخراج اطلاعات است که اطلاعات را از وبسایت های مختلف بدون تغییر کلمات کلیدی اصلی شما می شکند. یکی از راه های افزایش رتبه این است که آنچه را که رقبای شما انجام می دهند پیدا کنید و وب سایت های خود را شبیه سازی کنید.

5. لینک های داخلی و خارجی:

ایمن است که می گویند وب خرابکاری و جستجوگرها رابطه قوی دارند. شما برای رتبه بندی بهتر موتورهای جستجو همیشه نیاز به لینک های داخلی و خارجی دارید. با Getleft، ParseHub و OutWit Hub، می توانید نه تنها صفحات وب خود را خزیدن و استخراج، بلکه ایجاد لینک های داخلی قوی.

با وب ابزار انصراف، شما به راحتی می توانید تعیین کنید که چگونه بسیاری از کلمات کلیدی سایت رقیب خود را استفاده کرده است. باید تعداد مطلوب کلمات کلیدی در محتوای شما وجود داشته باشد، و می تواند به جلوگیری از چسبیدن کلمات کلیدی کمک کند. علاوه بر این، شما می توانید اطلاعات مفید از فیلم ها و تصاویر را لرزاند. با ابزار راست ابزار خراب کردن ، شما به راحتی می توانید اطلاعات را از تصاویر و کلیپ های ویدئویی استخراج کنید و می توانید درجه بندی خود را تا حدی افزایش دهید. به طور خلاصه، کلاهبرداری وب و جستجوگرها می توانند درک کنند که چگونه رقیب شما به نتایج موتور جستجو می رسد.

December 22, 2017