Back to Question Center
0

Semalt Share 5 تکنیک های متناقض یا ترسناک داده

1 answers:

وب خراب کردن یک فرم پیشرفته از استخراج داده ها و یا معادن محتوا. هدف از این روش کسب اطلاعات مفید از صفحات وب مختلف و تبدیل آن به فرمت های قابل فهم مانند صفحات گسترده، CSV و پایگاه داده. نکته قابل ذکر این است که سناریوهای بالقوه بالقوه داده کاستن اطلاعات هستند و موسسات عمومی، شرکت ها، متخصصین، محققان و سازمان های غیر انتفاعی تقریبا روزانه اطلاعات را خراب می کنند. استخراج اطلاعات هدفمند از وبلاگ ها و سایت ها به ما کمک می کند تا در کسب و کارهایمان تصمیمات موثری بگیریم. این پنج تکنیک داده یا محتویات زیر در این روزها مورد توجه است.

1 - clubmaster 3507 ray ban. محتوای HTML

تمام صفحات وب توسط HTML هدایت می شوند که زبان اصلی برای توسعه وب سایت ها محسوب می شود. در این داده ها یا تکنیک محو کردن محتوا، محتوا که در فرمت های HTML تعریف شده است در قالب ها نمایش داده می شود و در فرمت قابل خواندن خراب می شود. هدف از این روش خواندن اسناد HTML و تبدیل آنها به صفحات وب قابل مشاهده است. Grabber محتوا یک ابزار ابزار پاک کردن داده است که به راحتی استخراج داده ها از اسناد HTML کمک می کند.

2. تکنیک وب سایت پویا

انجام استخراج داده ها در سایت های مختلف پویا چالش برانگیز خواهد بود. بنابراین، شما باید بدانید که چگونه جاوا اسکریپت کار می کند و نحوه استخراج داده ها از وب سایت های پویا با آن. برای مثال، با استفاده از اسکریپت های HTML می توانید داده های غیر سازماندهی را به فرم سازمان یافته تبدیل کنید، کسب و کار آنلاین خود را افزایش دهید و عملکرد کلی وب سایت خود را بهبود بخشید. برای به دست آوردن داده ها به درستی، شما باید از نرم افزار مناسب مانند واردات استفاده کنید. io، که نیاز به تنظیم کمی دارد تا محتوی پویا شما به علامت برسد.

3. تکنیک XPath

تکنیک XPath یک جنبه بحرانی از وب خراب کردن . این نحو مشترک برای انتخاب عناصر در فرمت های XML و HTML است. هر زمانی که شما اطلاعاتی را که می خواهید استخراج را برجسته کنید، Scraper انتخاب شده آن را به شکل قابل خواندن و مقیاس پذیر تبدیل می کند. اکثر ابزارهای وب خراب کردن اطلاعات را از صفحات وب تنها هنگامی که داده ها را برجسته می کنند، استخراج می کنند، اما ابزارهای مبتنی بر XPath، انتخاب و استخراج داده ها را از طرف شما آسان تر می کنند.

4. عبارات منظم

با عبارات منظم، ما می توانیم عبارات میل در رشته ها را بنویسیم و متن مفید از وب سایت های غول پیکر. با استفاده از Kimono، شما می توانید انواع وظایف را در اینترنت انجام دهید و می توانید عبارات منظم را با یک روش بهتر مدیریت کنید. به عنوان مثال، اگر یک صفحه وب کامل حاوی کل آدرس و اطلاعات تماس یک شرکت باشد، می توانید به راحتی این داده ها را با استفاده از Kimono مانند برنامه های وب پاک کنید. شما همچنین می توانید عبارات منظم را برای تقسیم متون آدرس به رشته های جداگانه برای سهولت را امتحان کنید.

5. شناخت نکته معنایی

صفحات وب که از بین می روند ممکن است آرایش معنایی، حاشیه نویسی ها یا فراداده ها را در بر بگیرند و این اطلاعات برای قرار دادن قطعه داده های خاص استفاده می شود. اگر حاشیه نویسی در یک صفحه وب جاسازی شده باشد، شناسایی حاشیه نویسی معنایی تنها تکنیک است که نتایج مورد نظر را نمایش می دهد و داده های استخراج شده خود را بدون آسیب رساندن به کیفیت ذخیره می کند. بنابراین، شما می توانید از web scraper استفاده کنید که می تواند طرح داده و دستورالعمل های مفید را از وب سایت های مختلف به راحتی بازیابی کند.

December 22, 2017