Back to Question Center
0

Semalt 3 گام ساده برای محو کردن محتوای وب ارائه می دهد

1 answers:

اگر شما می خواهید داده ها را از صفحات مختلف وب، سایت های رسانه های اجتماعی و شخصی وبلاگ ها، شما باید برخی از زبان های برنامه نویسی مانند C ++ و Python را بیاموزید. به تازگی، موارد مختلف سرقت محتوا را در اینترنت دیده ایم و بیشتر این موارد شامل محتوای ابزار خراب کردن و دستورات خودکار. برای کاربران ویندوز و لینوکس، تعداد زیادی از ابزار وب کم توسعه یافته اند که کار آنها را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. بعضی از افراد، با این حال، محتوای را به صورت دستی ترجیح می دهند، اما زمان کمی را می گیرند.

در اینجا ما سه مرحله ساده را برای کم کردن محتوای وب در کمتر از 60 ثانیه مورد بحث قرار داده ایم - el hosting se pagara.

همه كاركنان مخرب بايد انجام دهند:

1. به یک ابزار آنلاین دسترسی داشته باشید:

شما می توانید هر معروف برنامه آنلاین وب ساییدگی مانند Extracty، Import را امتحان کنید. IO و Portia توسط Scrapinghub. وارد كردن. IO ادعا کرده است که بیش از 4 میلیون صفحه وب را در اینترنت از بین ببرد. این می تواند داده های کارآمد و معنی دار ارائه دهد و برای همه کسب و کارها، از ابتدا تا شرکت های بزرگ و مارک های معروف مفید باشد. علاوه بر این، این ابزار برای آموزگاران مستقل، سازمان های خیریه، روزنامه نگاران و برنامه نویسان عالی است. وارد كردن. IO شناخته شده است که محصول SaaS را ارائه می دهد که ما را قادر می سازد محتوای وب را به اطلاعات قابل خواندن و ساختار یافته تبدیل کند. تکنولوژی یادگیری ماشین آن را وارد می کند. io انتخاب قبلی هر دو coders و non-coders.

از سوی دیگر، Extracty محتوای وب را به اطلاعات مفید بدون نیاز به کد تبدیل می کند. این به شما اجازه می دهد هزاران URL را همزمان یا براساس برنامه ریزی کنید. شما می توانید به صدها تا هزاران ردیف داده با استفاده از عصاره دسترسی پیدا کنید. این برنامه برنامه نویسی وب کار شما را ساده تر و سریع تر انجام می دهد و به طور کامل بر روی یک سیستم ابر اجرا می شود.

Portia توسط Scrapinghub یکی دیگر از ابزار برجسته وب سایت خراش است که باعث می شود کار شما آسان و استخراج داده ها در فرمت های مطلوب خود را. Portia به ما اجازه می دهد اطلاعات را از وب سایت های مختلف جمع آوری کنیم و نیازی به دانش برنامه نویسی نداریم. شما می توانید قالب را با کلیک کردن بر روی عناصر یا صفحاتی که می خواهید استخراج کنید ایجاد کنید و Portia عنکبوت خود را ایجاد می کند که نه تنها اطلاعات شما را استخراج می کند بلکه محتوای وب شما را خالی می کند.

2. نشانی اینترنتی رقیب را وارد کنید:

پس از انتخاب سرویس مورد نظر برای وب، گام بعدی وارد کردن URL رقیب شما و شروع به اجرای Scraper. بعضی از این ابزارها کل وب سایت شما را در عرض چند ثانیه تکه تکه خواهند کرد، در حالی که دیگران بخشی از محتوای شما را برای شما استخراج می کنند.

3. داده های خراب شده خود را صادر کنید:

هنگامی که اطلاعات مورد نظر به دست می آید، مرحله نهایی صادرات داده های خراب شده شما. برخی از راه های ممکن است داده های استخراج شده را صادر کنید. وب scrapers اطلاعات را در فرم جداول، لیست ها و الگوها ایجاد می کنند و کاربران را برای دانلود و یا صادرات فایل های دلخواه آسان می کند.دو فرمت پشتیبانی کننده CSV و JSON است. تقریبا تمام سرویس های محو شدن محتوای این قالب ها را پشتیبانی می کنند. ما می توانیم اسکرابر ما را اجرا کنیم و داده ها را با تنظیم نام فایل و انتخاب قالب مورد نظر ذخیره کنیم. ما همچنین می توانیم از گزینه Item Pipeline واردات استفاده کنیم. io، Extracty و Portia برای تنظیم خروجی ها در خط لوله و دریافت فایل های CSV و JSON ساختار یافته در حالی که خرابکاری انجام می شود.

December 22, 2017