Back to Question Center
0

Semalt توضیح می دهد که چگونه اطلاعات را با ابزار Scraping Screen لرزاند

1 answers:

وب خراب کردن معروف در جهان برنامه نویسی است. این اجازه می دهد تا ما اطلاعات جمع آوری شده از منابع مختلف جمع آوری کنیم و به کسب و کارهایمان کمک کنیم. برای سالها وب کم ها برای استخراج اطلاعات از صفحات مختلف وب، دایرکتوری های مقاله، انجمن های آنلاین، پورتال های سفر، رسانه های خبری و وب سایت های خرید استفاده شده اند. Scraping Screen یک ابزار نسبتا جدید است و شما به مهارت های برنامه نویسی نیاز ندارید تا از آن بهره مند شوید. این ابزار برای هر دو شرکت و مترجمین عالی است زیرا می تواند کار شما را آسان تر و سریع تر انجام دهد. ویژگی های اصلی ابزار Screen Scraping در زیر ذکر شده است - servidor vps espaa.

1. قیمت ها را به راحتی مقایسه می کند

با ابزار Scraping Screen، شما به راحتی می توانید قیمت های وب سایت های مختلف خرید مانند آمازون و eBay را مقایسه کنید. همچنین در حال جمع آوری، سازماندهی و نظارت بر کیفیت داده های خود را در حالی که استخراج می شود. علاوه بر این، این ابزار ویرایش و رفع تمام مسائل جزئی و کمک می کند تا به اطلاعات قیمت گذاری محصولات مختلف دسترسی پیدا کنید.

2. Scrapes سایت های رسانه های اجتماعی

برنامه نویسان و توسعه دهندگان اغلب شکایت دارند که صفحه نمایش معمولی ابزار خراب کردن نمی تواند اطلاعات را از سایت های شبکه اجتماعی استخراج کند. بر خلاف برنامه های خرابکار، ابزار Screen Scraping اطلاعات مفیدی از فیس بوک و توییتر را استخراج می کند و آن را در قالب مقیاس پذیری سازماندهی می کند.

3. تحقیق آنلاین را آسان می کند

این ابزار برای محققان، معلمان و دانش آموزان بسیار عالی است زیرا اطلاعات را از مجلات الکترونیکی و کتاب های الکترونیکی به راحتی می کشد. شما می توانید محتویات وب سایت های آموزشی مختلف را از بین ببرید و آن را به عنوان خودتان بنویسید. اما شما باید از قوانین کپی رایت و علامت تجاری در هنگام استخراج اطلاعات از یک منبع آنلاین مراقبت کنید. به طور کلی، این ابزار کمک می کند تا دانش آموزان اطلاعات را از سایت های مختلف دریافت و سازماندهی کنند. این کمک می کند تا آنها را آماده تکالیف دقیق و قطره تا ده هزار صفحه وب در یک ساعت.

4. خزنده وب قدرتمند:

Screen Scraping یک ابزار پیشرفته است که در مورد نمایه سازی صفحات مختلف وب می آید. این اجازه می دهد تا ما یک بار خزنده های چندگانه را در یک زمان راه اندازی کنیم، و ما نیازی به نظارت بر آنچه که در پس زمینه وجود دارد، نیستیم. ما داده ها را برجسته می کنیم و این ابزار اطلاعات محرمانه را در پایگاه داده خود ذخیره می کند. علاوه بر این، شما می توانید از آن برای خزیدن صفحات مختلف پیچیده وب استفاده کنید و در نتیجه عملکرد وب سایت خود را بهبود بخشد. ابزار Scratch Screen برای وب مسترها بسیار عالی است و به آنها کمک می کند رتبه بندی موتورهای جستجو را از سایت ها و وبلاگ های خود بهبود دهند.

داده های Scrape با ابزار Scraping Screen:

برای سهولت در اینجا توضیح گام به گام توصیف نحوه شروع web scraping با این ابزار بسیار جذاب است: 3)

مرحله 1: بر روی ابزار Screen Scraping در برگه طراحی خود کلیک کنید. این ابزار هر عنصر فرد را با مقادیر منحصر به فرد آن تشخیص می دهد.

گام 2: مهم است که روش شکنی و فرمت داده های خود را انتخاب کنید. معمولا ابزار Screen Scraping داده ها را در فرمت های CSV و JSON ارائه می دهد.

مرحله 3: بر روی دکمه Continue کلیک کنید تا شروع به خرد شدن کنید. این ابزار ابتدا اطلاعات را برای شما جمع آوری می کند، آن را سازماندهی می کند و آن را در فرمت مطلوب پاک می کند. فراموش نکنید که داده های خراب شده را به هارد دیسک خود را برای استفاده آفلاین دانلود کنید.

December 22, 2017