Back to Question Center
0

لیست پلاگین های Scraper Chrome برای وب سایت Scraping ارائه شده توسط Semalt Expert

1 answers:

گرفتن اطلاعات از وب سایت ها یا صفحات وب به صفحات گسترده و ارزش های جدا شده علامت (CSV) ساده تر شده است. استخراج اطلاعات وب، معمولا به عنوان وب خراب کردن نامیده می شود، فرآیند استخراج مقدار زیادی از داده ها از سایت ها.

چگونگی استفاده از Web Scraper Chrome

اگر شما هیچ دانش برنامه نویسی ندارید، نرم افزار وب خراب کردن برای شما طراحی شده است. به تازگی، یکی دیگر از تکنیک های آسان برای استفاده از Web Scraping معرفی شد - label logo creator. با استفاده از افزونه های مرورگر گوگل کروم که به صورت رایگان در فروشگاه وب گوگل قرار می گیرید، می توانید وب خراب کردن را انجام دهید. در اینجا لیستی از افزونههای Chrome برای بررسی وجود دارد.

Screen Scraper

یک اسکرابر روی صفحه نمایش یکی از استثنا ترین افزونه های Chrome مرورگر است که معمولا برای خراب کردن صفحه استفاده می شود. برای مبتدیان، برداشتن صفحه نمایش از تکنیک کشیدن و استخراج اطلاعات از صفحات وب و سایتها است. اگر شما هیچ تخصص برنامه نویسی ندارید، روی صفحه نمایش کلیک کنید، زیرا روند خودکار است.

داده های استخراج شده از سایت ها با استفاده از Screen Scraper پلاگین Chrome می تواند به صورت فایل JSON یا CSV دانلود شود. این افزونه از هر دو الگو XPath و Element Selectors پشتیبانی می کند. Screen Scraper یک افزونه آسان و رایگان برای استفاده است که به راحتی در فروشگاه وب Chrome موجود است.

Web Scraper

Web Scraper یک افزونه Google Chrome است که اطلاعات را از سایت ها با استفاده از یک نقشه سایت استخراج می کند. داده های بازیابی شده از وبسایت هایی که از این افزونه استفاده می کنند یا در فایل CSV یا CouchDB ذخیره می شوند. با صفحه بندی، شما می توانید به طور موثر از Web Scraper استفاده کنید تا چندین سایت یا صفحات را از بین ببرید. در بیشتر موارد، این افزونه مرورگر Chrome برای استخراج اطلاعات از قبیل پیوندها، متن و جداول استفاده می شود.

Imacro Web Scraper

iMacro یک پلاگین مرورگر کروم است که برای تست وب و استخراج داده استفاده می شود. iMacro با ضبط فعالیت های کاربر نهایی در طی بازدیدها کار می کند. این برنامه افزودنی مرورگر Chrome سوابق کاری را در وب سایت هایی که برای مرجع آینده استفاده می شوند، ثبت می کند. اگر پروژه فعلی شما در تست عملکرد یا تست رگرسیون وب سایت باشد، این افزونه برای دادن یک عکس است.

چگونگی استفاده از Web Scraper کروم

با iMacro، شما به راحتی می توانید فایل ها را دانلود کرده و به یاد داشته باشید که رمز ورود خود را. فرمت IMacro به صورت رایگان در فروشگاه وب برای فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر و مرورگر کروم موجود است.

Data Miner

در حال حاضر یافتن اطلاعات مستند در وب سایت ها آسان نیست. این جایی است که نرم افزار خرابکاری می آید. Data Miner یک افزونه مرورگر کروم است که برای استخراج اطلاعات مفید از وبسایتها استفاده می شود. با استفاده از این افزونه مرورگر، می توانید داده ها را از سایت ها به دست آورید و داده ها را به صفحات Google یا Sheets اکسل صادر کنید.

Extension Data Miner همچنین برای خرد کردن جداول HTML و صادرات اطلاعات به فایل Microsoft Excel یا CSV استفاده می شود. اگر شما متخصص در استفاده از انتخابگر XPath هستید، این افزونه مرورگر برای شما است.

چند سال گذشته، استخراج اطلاعات از وب سایت های پویا با استفاده از فن آوری هایی مانند AJAX و جاوا اسکریپت آسان نبود. با تغییر تکنولوژی، اطلاعات مفید از این سایت ها فقط یک کلیک فاصله است. از افزونه های مرورگر کروم بالا برجسته استفاده کنید تا اطلاعات واقعی را استخراج کرده و به فایل و صفحه گسترده CSV صادر کنید.

December 22, 2017