Back to Question Center
0

بهترین ابزار فروش آمازون که استفاده از جوانب مثبت است بهترین ابزار بهترین هستند؟

1 answers:

همه فروشندگان آمازون موفق هستند از طیف وسیعی از ابزار تحلیلی و تحلیلی استفاده می کنند تا کمپین بهینه سازی خود را توسعه دهند و فروش را به یک لیست محصول منتقل کنند. آمازون در مورد سود خود مراقبت می کند و برخی از ابزارهای اساسی برای مدیریت محصولات و سفارش شما را فراهم می کند. با این حال، این برنامه آمازون در اکثر موارد برای شما مفید نیست - mobile development firm in Lebanon. به همین دلیل است که منطقی است که از ابزار فروشندگان آمازون شخص ثالث برای جذب مشتری بیشتر بالقوه و افزایش درآمد استفاده شود.

ابزار فروش فروشنده آمازون می تواند تمام نیازهای کسب و کار شما را برآورده کند، با شروع تحقیق در زمینه شرایط جستجوی ترافیکی و پایان دادن به حفظ قیمت گذاری جعبه فروش. بنابراین، همه چیز شما نیاز به درک تمام گزینه های خود و پیدا کردن ترکیبی مناسب از ابزار برای مدیریت کارآمد خود را تجارت الکترونیکی تجارت آمازون.

در این مقاله، ما درباره برخی از ابزارهای فروشنده آمازون که برای جذب بیشتر ترافیک تبدیل شده به لیست آمازون شما طراحی شده اند و همچنین فروش آمازون را افزایش می دهند.

ابزار آمازون برای فروش

  • ابزار برای کسانی که مایل به پرداخت سریع در آمازون

بر اساس فروش آمازون مرکز فروش و مرکزی، بازرگانان می توانند پرداخت خود را اغلب از دو بار در ماه دریافت کنید. اگر می خواهید این روند را سریعتر کنید (بدون شک شما آن را می خواهید)، باید یکی از ابزارهای پرداخت را اجرا کنید. آنها برای کمک به فروشندگان آمازون بسیار سریعتر از دو بار در ماه پرداخت می شوند. با استفاده از این ابزار، می توانید روزانه پول خود را دریافت کنید. این نوع خدمات معمولا به عنوان فاکتور شناخته می شود. ابزار پرداخت سریع تر روزانه فروشندگان آمازون بر اساس کل فروش خود را انجام می دهند. این ابزار جمع آوری بودجه به طور مستقیم از آمازون در برنامه منظم پرداخت.

پیاده سازی چنین ابزارهایی، شما می توانید کسب و کار خود را سریع تر به علت دسترسی فوری به پول نقد خود را در هر زمان که شما به آن نیاز دارید. این به شما فرصتی میدهد تا مستقل از آمازون احساس کنید و در توسعه تجارت خود سرمایهگذاری کنید. علاوه بر این، شما قادر به کنترل جریان نقدی خود برای پرداخت صورتحساب در برنامه خود هستید، نه آمازون.

ابزار پرداخت کیفی که به طور کامل با نیازهای کسب و کار شما آمازون مناسب است Payability است. این ابزار پرداخت های روزانه را برای فروشندگان هر اندازه فراهم می کند. قیمت شروع در هر ماه 2٪ فروش آمازون است.

  • ابزار برای کسانی که نیاز به انجام تحقیقات کلیدی و محصول

اگر شما در حال جستجو برای فرصت های محصول در آمازون، تحقیقات کلید واژه و محصول ابزار برای شما مناسب خواهد بود. با استفاده از چنین ابزارهایی، شما قادر خواهید بود به اطلاعات جستجو آمازون متمرکز شوید تا تعیین کنید که چه مشتریان جستجوی خود را برای پیدا کردن محصولات خود استفاده کنید. شما قادر به بررسی حجم جستجو هر کلمه کلیدی یا عبارت کلیدی انتخاب شده خواهید بود. شما همچنین می توانید از ماشین حساب سود برای تعیین هزینه های کلی و پتانسیل سود برای هر واژه جستجو در آمازون استفاده کنید.

برای پیدا کردن معیارهای جستجوی مربوط و محصولاتی که درآمد قابل توجهی را در آمازون به ارمغان بیاورد، شما باید یک کمپین پژوهشی عظیم را در خط پایین کمپین بهینه سازی آمازون خود انجام دهید. اصطلاحات جستجوی با حجم بالا به شما کمک می کند لیستی از محصولات جستجوگر هوشمند Amazon را ایجاد کنید و فروش بیشتری را در آمازون کسب کنید. بیشترین نرم افزار تحقیقاتی حرفه ای کلمات کلیدی می تواند اطلاعات تحلیلی رقابتی را به شما ارائه دهد و یک نگاه اجمالی به تحصیل در رتبه بندی و سود خود داشته باشد.

ابزار جستجوی کلمات کلیدی آمازون و ابزار تحقیقاتی در وب وجود دارد. شما باید بهترین آنها را چک کنید و مناسب ترین ها را برای کسب و کار خود پیدا کنید.

  • دامنه

محدوده یک ابزار تحقیقاتی آمازون است که در جستجوی عملیات جستجوی آمازون و محصولات است. این کمک می کند تا شرایط جستجو و موارد ارزشمند را با فرمت Google Chrome کشف کنید. دامنه بیشترین امتیاز جستجو را برای یک محصول نشان می دهد که به شما در جستجوی آمازون کمک می کند. یکی دیگر از مزایای این است که شما می توانید ببینید که رانندگی فروش رقیب شما چیست.

با استفاده از ابزار تحقیق محدوده، شما قادر خواهید بود که سود بالقوه خود را برای مواردی که می خواهید به خرده فروشی. شما ممکن است قیمت، هزینه، و تخمین های فروش برای هر محصول در آمازون دریافت کنید. تمام این داده های ارائه شده توسط Scope به شما کمک می کند که جستجوی خود را محدود کنید. شما می توانید تمام یافته های خود را به یک فایل CSV برای تحلیل بیشتر متخصص کنید.

قیمت شروع قیمت در هر ماه 32 دلار است. 50. Sonar

سونار یک ابزار تحقیقاتی کلمات کلیدی رایگان آمازون است که همه محققان بر اساس داده های واقعی از پرس و جو جستجوهای واقعی مشتری. سونار با استفاده از یک الگوریتم پیچیده برای تشخیص آنچه مشتریان بالقوه خود را در آمازون جستجو می کند و تمام این داده ها را در پایگاه داده خود جمع آوری می کند. در مقایسه با سایر ابزارهای کلمات کلیدی، Sonar تجار را با فرصت های بیشتری مانند جستجوی معکوس ASIN، جستجوی پیشرفته برای پیدا کردن کلمات مترادف جستجو، حجم جستجوی جستجو در آمازون برای هر کلمه کلیدی و بسیاری دیگر از توابع ارزشمند ارائه می دهد.

ارزش ذکر است که سونار تنها شامل آن واژه های جستجو است که ASIN در رتبه اول در نتایج جستجو رتبه بندی می کند.

این برنامه مرورگر رایگان کروم است.

  • ابزار برای کسانی که نیاز به خدمات مدیریت موجودی

ابزار فروشنده آمازون است که اجازه می دهد تا تجار برای مدیریت لیست محصولات آمازون و موجودی در خارج از فروشنده وجود دارد داشبورد مرکزی. این ابزار فروشنده این اطلاعات محصول آمازون را به پایگاه داده خارجی متصل می کند. پیاده سازی این ابزارها، بازاریابان آنلاین می توانند محصولات خود را اضافه و تغییر دهند، لیست را بهبود بخشند، فهرست موجودی، قیمت گذاری خود را تنظیم کنند، و حتی از توابع بیشتری استفاده کنند. برخی از ابزارهای آمازون فهرست ممکن است اطلاعات موجودی خود را به سایر کانال های فروش همگام سازی کنند. این به شما امکان می دهد همه محصولات خود را در چندین بازار به فروش برساند. علاوه بر این، شما می توانید سفارشات و حمل و نقل برای تمام کانال های فروش را مدیریت کنید.

تعدادی از این ابزار مدیریت موجودی ارائه سیاست قیمت گذاری بسیار قابل دسترس است. بنابراین آنها می توانند از مشتریان نیازهای فروش چند کاناله را پشتیبانی کنند.

این ابزار فروش شامل فروشنده Engine Plus (49 دلار) است. 95) - ارائه ابزار مدیریت کامل، JoeLister (29 دلار) - برای هر دو فروشندگان آمازون و eBay؛ Vendio (99 دلار) - کاملا برای فروشندگان آمازون و سایر سیستم عامل های تجاری خدمت می کنند؛ SellBrite (183 دلار) - کت و شلوار برای فروشندگان و خرده فروشان با حجم بالا در آمازون و دیگر بازار های محبوب.

December 22, 2017