Back to Question Center
0

چگونه می توان کلمات کلیدی جستجو در جستجوی بالا را برای بهینه سازی لیست آمازون پیدا کرد؟

1 answers:

اگر شما یک محصول حیاتی برای فروش در آمازون داشته باشید، شما همچنین باید یک استراتژی خوب برای خرید آن داشته باشید. شما باید مشتریان بالقوه خود را به جای رقبای توزیع بازار خود دقیقا به محصولات خود بفروشید. در پایین کمپین بهینه سازی شما، شما باید یک تحقیق کلیدی کلمات کلیدی را انجام دهید - pharmanet pharmaceutical. برای انجام این کار به روش صحیح، می توانید یک متخصص در زمینه بهینه سازی آمازون را استخدام کنید یا از نرم افزار تحقیقاتی کلیدی خاص استفاده کنید. ضروری است که همه شرایط جستجوی هدفمند را در یک زمان پیدا کنید، نه برای بازگشت به این موضوع در آینده. فراموش کردن بعضی کلمات کلیدی مهم ممکن است به پول منجر شود و فرصت های جدید از دست برود. کلمات کلیدی که حجم جستجو بالا در آمازون به شما کمک خواهد کرد که بهتر از رقبای خود ایستاده و فروش بهتر انجام دهید.

در این مقاله، ما در مورد برخی از ترفندهای عملی برای انجام یک تحقیق کلیدی کلمات کلیدی صحبت خواهیم کرد و دیدگاه فهرست شما را در جستجوی آمازون بهبود خواهیم داد.علاوه بر این، ما در مورد بهترین ابزارهای تحقیقاتی کلمه کلیدی که به عنوان یک کمک اضافی در روند بهینه سازی فهرست آمازون شما کمک می کنند بحث خواهیم کرد.

آمازون کلمات کلیدی تحقیق

تحقیقات کلید واژه یک بخشی جدایی ناپذیر از آمازون محصولات لیست بهینه سازی. این امر مستلزم جستجو برای همه شرایط جستجوی مرتبط و هدفمند برای یک محصول مشخص است. اصطلاحات جستجوی با حجم بالا کلمات کلیدی هستند که مشتری بالقوه شما برای پیدا کردن محصول خود در صفحه نتایج جستجوی آمازون استفاده می کند.

تحقیقات کلید واژه های حرفه ای باید شامل فعالیت هایی مانند تجزیه و تحلیل توزیع بازار، ممیزی بازاریابی و تجزیه و تحلیل رقابتی باشد. علاوه بر این، شما باید تجزیه و تحلیل رفتار shopper را برای درک آنچه که در اغلب موارد جستجو می کنید، انجام دهید.

به طور معمول، تقریبا غیرممکن است که تمام این اطلاعات را به صورت دستی جمع آوری کنید. به همین دلیل است که بیشتر بازرگانان آنلاین تمایل دارند از نرم افزار آنلاین استفاده کنند.

توصیه می کنم از ابزارهای زیر استفاده کنید زیرا می توانند دقیق ترین اطلاعات را به شما بدهند:

  • Google Planner Keyword

ابزار رایج ترین تحقیق برای جستجوی کلمات کلیدی Google Planner Keyword است. شما می توانید از داده های ارائه شده توسط این ابزار به عنوان یک پروکسی برای بهینه سازی محتوای آمازون خود استفاده کنید. با این حال، باید بدانید که سیستم رتبه بندی آمازون کمی متفاوت با گوگل است. به همین دلیل توصیه های کلیدی، شما با استفاده از این ابزار به دست خواهید آورد، دقیق نخواهد بود. شما باید برخی از فیلترهای آمازون را برای دریافت تصویری از انواع و تعداد جستجوهایی که برای محصولات در آمازون انجام شده است اعمال کنید.

  • جستجوگرها چت کلمات کلیدی پیشنهاد ابزار

. این اطلاعات autosuggest برای آمازون، گوگل، یوتیوب و بینگ را فراهم می کند. این بسیار راحت است اگر شما مایل به مقایسه تفاوت در نحوه جستجوی مشتریان بالقوه خود در سیستم های جستجوی مختلف است.

این ابزار می تواند با اضافه کردن کلمه کلیدی که وارد سیستم خود شده است، autosuggest اضافات جستجوی جستجوی طولانی خود را اضافه کنید. وقتی همه نتایج پیشنهاد شده را انتخاب کرده و روی دکمه پیشنهاد کلیک کنید، این ابزار تمام پیشنهادات کلمات کلیدی را از طریق جعبه جستجو آمازون. این تحقیق با عبارات autosuggest خاص تر ارائه خواهد شد.

اگر شما تازه به آمازون و می خواهید تصمیم بگیرید که کدام بازار مناسب ترین برای کسب و کار شما مناسب است، آمازون نیش آنالیز چیزی است که شما نیاز دارید. این کمک می کند تا تعیین کنید که چه محصولاتی می توانید به فروش برسانید و با چه قیمت. علاوه بر این، با استفاده از این ابزار، می توانید برآورد کنید که چه میزان از شما درآمد کسب خواهد کرد.

علاوه بر این، این ابزار به شما در ردیابی استراتژی های رقیب شما و رتبه بندی موقعیت ها کمک می کند. شما می توانید استراتژی قیمت گذاری خود را شناسایی کنید، نظارت بر کلمات کلیدی و ارزیابی درآمد فروش را تخمین بزنید.

  • Semrush

Semrush یک نرم افزار بهینه سازی حرفه ای است که برای مقاصد متعدد بهینه سازی از جمله تحقیق کلمه کلیدی. این ابزار می تواند شما را با کلمات کلیدی مرتبط و هدفمند تنها چند دقیقه در اختیار شما قرار دهد. علاوه بر این، آن را نشان می دهد کلمات کلیدی رقیب شما و آنها را چگونه رتبه بندی آنها. همه چیزهایی که شما نیاز دارید این است که آدرس فهرست رقیب خود را کپی کنید و ابزار Semrush شما را با هر کلمه کلیدی که رتبه بندی می کنند، به شما ارائه می دهد.

چگونه تحقیقات کلمات کلیدی می تواند فروش شما را در آمازون افزایش دهد؟

محصولات آمازون شما در صفحه نتایج جستجو نمایش داده خواهد شد اگر لیست شما حاوی تمام کلمات کلیدی که یک مشتری وارد شده به جستجوی جستجو. اگر حداقل یک کلمه را از دست داده اید، پس محصول شما فرصتی برای ظاهر شدن در نتایج جستجو ندارد و پس از آن، شما از فروش آن کاستید.

هدف اصلی تحقیق کلمات کلیدی این است که لیستی از تمام واژه های جستجو را که مربوط به یک محصول خاص هستند تشکیل دهند. اگر شما به طور استراتژیک می توانید کلمات کلیدی آمازون را در متن فهرست محصول خود جستجو کنید، تحقیقات کلیدی به این واقعیت پی خواهید برد که مشتریان بیشتر محصول شما را مشاهده می کنند، روی آن کلیک کرده و در نهایت تبدیل به مشتریان پرداخت می شوند.

چگونه برای پیدا کردن مقادیر جستجوی با حجم بالا برای محصولات آمازون شما؟

سقوط اول، من اشاره می کنم که شما باید در هنگام انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای محصولات خود سیستماتیک باشید. این به شما کمک خواهد کرد که دقیق باشید و اطلاعات لازم را از دست ندهید. گروه بندی کلمات کلیدی به مقوله های مختلف شما را قادر می سازد که سیستماتیک و کامل باشد. این کلمات کلیدی می تواند اولیه و ثانویه باشد. کلمات کلیدی اصلی کسانی هستند که محصول اصلی را توزیع می کنند. این می تواند واژه های جستجوی توصیفی باشد که یک محصول را شناسایی کرده و ویژگی های اساسی آن را ادعا می کند. کلمات کلیدی ثانویه کلمات کلیدی جستجوی عمومی هستند که می توانند هنگام جستجو برای کلمات کلیدی اولیه استفاده شوند. این را می توان به کلمات استفاده می شود که مربوط به یک گروه خاص هدف، نوع شخص، نوع استفاده، و یا دیگر ویژگی های محصول است.

بنابراین، برای تحقق یافتن نتایج کلیدی تحقیق، شما نیاز به تقسیم تمامی اصطلاحات جستجو به دو دسته اساسی - اولیه و ثانویه. با گذشت زمان، آن را به شما کمک خواهد کرد تا با مناسب ترین ترکیبات جستجو که می تواند رتبه بندی آمازون شما را افزایش دهد.

December 22, 2017