Back to Question Center
0

چگونه می توان یک استراتژی بهینه سازی موتور جستجو آمازون را ایجاد کرد؟

1 answers:

در روزهای ما آمازون به عنوان بزرگترین و سودآورترین پلت فرم تجارت الکترونیک با تقریبا 80 میلیون کاربر فعال در نظر گرفته شده است. سیستم رتبه بندی Amazon به گونه ای ساخته شده است تا کاربران تمام محصولات موجود را بر روی پلت فرم خریداری کنند. آنها سعی می کنند تا مشتریان را با بهترین تجربه خرید با کیفیت به مشتریان خود بازگردانند. با کمک الگوریتم A9، آمازون کاربران را با دقیق ترین نتایج جستجو بر اساس ترجیحات شخصی و سابقه جستجوی خود را فراهم می کند. به عبارت دیگر، آمازون همه را ممکن می سازد تا آنها را برای خرید آماده کند - capital appraisal service.

بنابراین، همه چیزهایی که باید برای موفقیت در آمازون انجام دهیم این است که لیست شما را با توجه به دستورالعمل های رتبه بندی آمازون بهینه سازی کنیم. سه جنبه اصلی که بر رتبه بندی محصولات در آمازون تأثیر می گذارد عبارتند از: ارتباط، نرخ تبدیل و اعتبار محصول. در این پست کوتاه، شما خواهید دید که چگونه یک استراتژی جستجوگر موثر آمازون ایجاد کنید و رتبه بندی محصول خود را در این سه زمینه بهبود بخشید.

افزایش ربط صفحه محصول شما

عنصر ضروری الگوریتم رتبه بندی آمازون برای مطابقت با محصولات مربوطه با پرس و جو کاربر است. این بدان معنی است که ارتباط صفحه محصول شما به طور مستقیم بر رتبه بندی محصولات شما تاثیر می گذارد. حداقل هفت قسمت قابل توجه از لیست محصول شما وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

 • عنوان

بهینه سازی عنوان آمازون بسیار بیشتر است پیچیده تر از گوگل است. آمازون دارای الزامات لازم برای بهینه سازی عنوان است، زیرا این عامل می تواند تصمیم خرید خریداران را تحت تأثیر قرار دهد. این بدان معنی است که اگر عنوان شما به درستی بهینه سازی نشود، شما هرگز رتبه SERP آمازون را نخواهید داشت. در اینجا شما فقط باید در مورد کلمات کلیدی مورد نظر خود توجه داشته باشید. شما باید بیشتر در مورد توصیفات عنوان خود مراقب باشید. منطقی است که در مورد ویژگی های محصول و ویژگی های محصول خود بنویسید، به جز تمام اطلاعات اضافی. لازم به ذکر است که آمازون این عنوان را اصلاح و استاندارد کرده است.

 • امتیاز گلوله

این فهرست فهرست درست در بالای سمت راست قرار می گیرد. در اینجا شما نیاز به توصیف نقاط کلیدی محصول دارید، با تمرکز بر مزایای آن. نقاط گلوله جملات کوتاه است که به زودی یک آیتم فروش را توصیف می کنند. خواندن این اطلاعات، خریدار آمازون باید درک کند که آیا او نیاز به خرید یک محصول دارد یا خیر.

 • توضیحات

توضیحات محصول اطلاعات دقیق تر از گلوله ارائه می دهد. این فیلد برای پاسخ دادن به همه سوالات کاربر امکان پذیر است و به آنها کمک می کند که تصمیم درستی را برای خرید انتخاب کنند. منطقی است که توضیحات محصول خود را بهینه سازی کنید و شرایطی را که بیشتر مرتبط با آن جستجو می کنید قرار دهید. این تاثیر مثبتی بر رتبه بندی محصولات شما و افزایش فروش خواهد داشت.

 • نام تجاری و سازنده

اگر شما خرده فروشی کالا مارک که به خوبی برای مردم شناخته شده است، شما باید شامل شماره تولید کننده در عنوان خود.

 • دسته بندی ها

نتایج جستجوی آمازون با توجه به محدوده دسته نمایش داده می شود. به همین دلیل است که شما باید کالاهای زیر را در رده درست قرار دهید.

 • واژه های جستجو

همانطور که در بالا ذکر شد، هفت طبقه اول در آمازون وجود دارد. منطقی است که عبارتهای جستجوی هدفمند خود را در هر کدام قرار دهید تا فهرست خود را در Amazon SERP مشاهده کنید. لازم به ذکر است که شما باید از تکرار کلمات کلیدی اجتناب کنید زیرا ممکن است بر پیشرفت لیست شما در آمازون تأثیر منفی داشته باشد.

 • URL ها

توجه ویژه باید به بهینه سازی URL های آمازون پرداخت شود، زیرا این یک روش عالی برای تعیین ارتباط فهرست و جستجوی است. یک طرح استاندارد URL به نظر می رسد مانند "keyword = محصولات شما + کلمه کلیدی. "شما می توانید با استفاده از نرم افزار آنلاین ویژه آن را کوتاه کرده و در نهایت ترافیک را به آن هدایت کنید. در نتیجه، آمازون تعیین می کند که بازدیدکنندگان محصولات خود را برای کلمات کلیدی مورد نظر خود جستجو کرده اند.

فهرست خود را تبدیل به خوبی تبدیل

فهرست خود را تبدیل خوبی برای رتبه بندی آمازون بالا ضروری است. اگر نرخ تبدیل بالا دارید، آمازون نشان می دهد که کاربران محصولات خود را دوست دارند، و احتمالا لیست شما در بالای جستجو آمازون ظاهر خواهد شد. نکات زیر باید به افزایش نرخ تبدیل محصولات خود اشاره کرد.

 • فروش

موثر ترین عامل رتبه بندی در آمازون فروش است. اگر سابقه فروش طولانی و مثبت دارید، شما در SERP آمازون بالاتر خواهد بود. محصولات با بالاترین فروش همیشه در صفحه آمازون جلو قرار می گیرند، زیرا درآمد بیشتری را به آمازون می رسانند.

 • بررسی مشتری

یکی دیگر از عوامل مهم برای رتبه بندی آمازون تعداد و کیفیت بررسی محصولات. قبل از خرید، کاربران معمولا بررسی های قبلی مشتری را بررسی می کنند تا بررسی کنند چه کاربران دیگری در مورد آن چه می گویند. شما نیاز به ارزیابی بیشتر ارگانی دارید، مخصوصا هنگام ارسال یک لیست جدید. با این حال، اطمینان حاصل کنید که مشتریان خود را ندیده می گیرید که نظرات مثبت ارسال کنند زیرا ممکن است بر رتبه بندی شما تأثیر منفی داشته باشد.

 • Q'A

من دقیقا نمی دانم چگونه بخش سوالات و پاسخ بر رتبه بندی محصول تاثیر می گذارد، اما هنگامی که مربوط به لیست مهم است مهم است با توجه به توانایی آن برای تاثیر گذار بر نرخ تبدیل. اگر پاسخ های واضح به سوالات مشتریان وجود نداشته باشد، آنها ممکن است در نظر داشته باشند که شما با محصول آشنا نیستید یا اینکه شما خیلی تنبل هستید تا از نیازهای مشتریان خود مراقبت کنید.

 • تصاویر

کیفیت تصاویر محصول خود را نیز برای رتبه بندی آمازون مهم است. شما نیاز دارید که کاربران را قادر به بررسی زاویه هر محصول کنید. به همین دلیل ترجیح داده شده است که ابعاد تصویر پیکسل حداقل 1000 پیکسل یا بیشتر باشد. علاوه بر این، اطمینان حاصل کنید که عکس های اضافی از تصویر خود را برای نشان دادن تمام جزئیات مورد نیاز است.

 • سیاست قیمت گذاری

اگر شما یک خرده فروش آمازون هستید، احتمالا شما در جنگ قیمت. کاربران تمایل دارند ارزانترین محصولات را در بازار خریداری کنند. به همین دلیل است که شما باید رقابت قیمت گذاری خود را حفظ کنید. علاوه بر این، یکی از عواملی است که آیا فروشنده می تواند در جعبه خرید برنده شود.

 • کاهش میزان بازدهی

میزان بازدهی، و همچنین زمان مصرف یک کاربر در صفحه محصول شما، می تواند بر میزان تبدیل شما تاثیر بگذارد. اگر خریدار مدت زمان طولانی خود را بر روی صفحه خود بگذارد، به میزان قابل توجهی روی نرخ تبدیل خود تاثیر خواهد گذاشت و آمازون به احتمال زیاد موقعیت موقعیت شما را بهبود خواهد بخشید. به همین دلیل است که همیشه باید از این معیارها پیروی کنید تا بتوانید زمان استراتژی خود را بازبینی کنید.

December 22, 2017