Back to Question Center
0

کارشناس Semalo تعریف گزینه برای HTML اسکرپ

1 answers:

اطلاعات بیشتر در اینترنت وجود دارد از هر انسان می تواند در طول عمر جذب. وب سایت ها با استفاده از HTML نوشته می شوند و هر صفحه وب با کد خاصی ساخته شده است. وب سایت های پویای مختلف داده ها را در فرمت های CSV و JSON ارائه نمی دهند و ما را به درستی استخراج اطلاعات را سخت می کند. اگر می خواهید داده ها را از اسناد HTML استخراج کنید، تکنیک های زیر مناسب تر می باشند - curso de fotografia apertura de diafragma.

LXML:

LXML کتابخانه گسترده ای است که برای تجزیه اسناد HTML و XML به سرعت. این می تواند تعداد زیادی از برچسب ها، اسناد HTML را اداره کند و در عرض چند دقیقه نتایج مورد نظر شما را به دست آورد. ما فقط باید درخواست هایی را برای ماژول urllib2 که قبلا ساخته شده است، بفرستیم که برای خوانایی و نتایج دقیق آن شناخته شده است.

سوپ زیبا:

سوپ زیبا یک کتابخانه پایتون است که برای پروژه های چرخش سریع مانند داده ها و معادن محتوا طراحی شده است. این اسناد به طور خودکار اسناد ورودی به یونیکد و اسناد خروجی را به UTF تبدیل می کند. شما نیاز به مهارت های برنامه نویسی ندارید، اما دانش پایه ای از کد های HTML زمان و انرژی شما را ذخیره می کند. سوپ زیبا هر سند را تجزیه و تحلیل می کند و برای کاربرانی که از آنها استفاده می کند، می تواند مسائل مربوط به عبور از درخت باشد. داده های ارزشمند که در یک سایت ضعیف طراحی شده قفل می شوند با این گزینه می توانند خراب شوند. همچنین، سوپ زیبا یک تعداد زیادی از وظایف خراب را در عرض چند دقیقه انجام می دهد و از اسناد HTML به شما داده می شود. این مجوز توسط MIT و در هر دو پایتون 2 و پایتون 3 کار می کند.

Scrapy:

Scrapy یک چارچوب معروف open source برای خراب کردن اطلاعاتی است که شما از صفحات مختلف وب نیاز دارید. بهترین راه حل برای مکانیسم ساخته شده و ویژگی های جامع آن است. با Scrapy، شما به راحتی می توانید داده ها را از تعداد زیادی از سایت ها استخراج کنید و نیازی به مهارت های خاص برنامه نویسی ندارید. این داده ها را به صورت فوری در Google Drive، JSON و CSV وارد می کند و زمان زیادی را صرفه جویی می کند. Scrapy یک جایگزین خوب برای واردات است. آزمایشگاه های Io و Kimono.

PHP Simple HTML DOM Parser:

PHP Simple HTML DOM Parser یک ابزار عالی برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان است. این ترکیبی از ویژگی های هر دو جاوا اسکریپت و زیبا سوپ است و می تواند تعداد زیادی از وب کم پروژه همزمان. شما می توانید اطلاعات را از اسناد HTML با این تکنیک خراب کنید.

وب برداشت:

برداشت وب یک سرویس وب است که با استفاده از منبع باز در Java نوشته شده است. این داده ها را از صفحات وب مورد نظر جمع آوری، سازماندهی و خراشیده می کند. برداشت وب، تکنیک ها و تکنیک های تاسیس شده برای دستکاری XML مانند عبارات منظم، XSLT و XQuery را در بر می گیرد. این بر روی وب سایت های مبتنی بر HTML و XML متمرکز شده و داده های آنها را از بین می برد بدون اینکه به کیفیت آسیب برساند. برداشت وب می تواند تعداد زیادی از صفحات وب را در یک ساعت پردازش کند و توسط کتابخانه های جاوا سفارشی تکمیل شده است. این سرویس به طور گسترده ای برای ویژگی های به خوبی شناخته شده و قابلیت های استخراج معروف مشهور است.

Jericho HTML Parser:

Jericho HTML Parser کتابخانه جاوا است که به ما امکان تجزیه و تحلیل و دستکاری بخش های یک فایل HTML. این یک گزینه جامع است و برای اولین بار در سال 2014 توسط Eclipse Public راه اندازی شد. شما می توانید تجزیه کننده Jericho HTML را برای مقاصد تجاری و غیر تجاری استفاده کنید.

png
December 22, 2017