Back to Question Center
0

چگونه برای انجام یک تحقیق کلیدی کلیدی در آمازون؟

1 answers:

تحقیق کلید واژه یک بخش جدایی ناپذیر از کمپین بهینه سازی آمازون است که باید در مرحله اولیه راه اندازی محصول خود در آمازون انجام شود. این فرآیند مستلزم جستجو برای همه کلمات کلیدی مرتبط و با حجم بالا است که می تواند فروش شما را افزایش دهد. مهم است که تمام زوجهای کلمه مناسب را انتخاب کنید تا مشتریان بالقوه خود بتوانند برای پیدا کردن محصولات یا موارد مرتبط آن را استفاده کنند - tour paracas full day. این کلید موفقیت است به عنوان مرتبط بودن محصول با پرس و جو جستجو کاربر توسط ارتباط از شرایط جستجو که بر اساس لیست تعیین می شود. اگر حداقل یک عبارت جستجوی هدف را نادیده گرفتید، احتمال شانس خود برای نمایش در نتایج جستجو برای یکی از پرس و جوهای کاربر پایین خواهد آمد. برای جلوگیری از گم شدن در فروش شما نیاز به تجزیه و تحلیل آمازون تمایلات جستجو و تشکیل یک لیست از مرتبط ترین واژه های جستجو. در این مقاله، ما در مورد چگونگی ایجاد یک تحقیق کلید واژه آمازون مانند یک طرفدار بحث خواهیم کرد. همه این راهنمایی ها بر اساس تجربه شخصی ما است. بنابراین، ما می توانیم آنها را عملی و کارآمد بدانیم.

 • تجربه شخصی

بهترین روش اثبات شده برای پیدا کردن

نکات و ابزارهایی که به شما کمک می کند تا انجام کیفیت آمازون تحقیق مرتبط ترین شرایط جستجو در آمازون این است که خود را در کفش های مشتریان خود قرار دهید. به همین دلیل است که کمپین تحقیقاتی خود را با تفکر درباره کلمات کلیدی مشتریان بالقوه خود برای پیدا کردن مطالب خود شروع کنید. شما باید چنین عواملی را در نظر داشته باشید: زمانی که آنها محصولات خود را خریداری می کنند، چه نوع سوالاتی دارند و چه نوع اقلامی می توانند به جای محصول خود خریداری کنند.

جمع آوری تمام واژه های جستجو که به ذهن می آیند و آنها را از طریق کانال های شبکه های اجتماعی برای دیدن آنچه که مردم صحبت در مورد محصول شما. این به شما کمک خواهد کرد تا برخی از اصلاحات مورد نیاز را به لیست خود اضافه کنید و آن را کامل کنید. در اینجا شما می توانید برخی از مترادف ها، اختصارات و اختصارات را پیدا کنید که معمولا در جامعه استفاده می شود.

 • آمازون autocomplete

آیا تا به حال تعجب چگونگی استفاده از آمازون برای اهداف تحقیق کلمه کلیدی؟ این به سادگی کار می کند. شما فقط باید چندین حرف را در جعبه جستجو ضربه بزنید و محصولات به صورت خودکار به عنوان پیشنهاد پیشنهاد می شود. این تابع تکمیل خودکار شما را با داده های حداکثر دقیق ارائه نمی کند، زیرا کلمات جستجو را برای اکثر موارد نمایش می دهد. با این وجود، می توانید مطمئن باشید که با شرایط جستجو مشروع که می تواند در فهرست محصول شما یکپارچه شود، ارائه می شود.

شما باید با استفاده از این تابع تکمیل خودکار دقیق و بیمار باشید. شما باید نام محصول خود را با حروف الفبا دنبال کنید و توجه داشته باشید که چه اتفاقی می افتد. شما باید کلمات کلیدی مرتبط و قوی را پیدا کنید که اکثرا مواردی را که خردهفروشی می کنید مطابقت می کنند. علاوه بر این، دسته بندی های پیشنهاد شده می توانند به شما برای پیدا کردن گروه های دیگر برای لیست محصولات خود کمک کنند.

 • پیشنهاد آمازون

بر اساس دستورالعمل های رتبه بندی آمازون، محصولات شما تنها با شرایطی که شما در فهرست و پشت صحنه. این بدان معنی است که شما باید نه تنها کلمات جستجو در حجم بالا را در فهرست خود قرار دهید، بلکه کلمات کلیدی دلخواه خود را نیز شامل می شود که شانس خود را برای هدف قرار دادن مشتریان بالقوه خود به حداکثر می رساند. با این حال، اگر شما فضای اضافی برای کلمات کلیدی دارید، باید آن را فقط در یک مورد انجام دهید. استراتژی اصلی شما باید پوشش واژه های جستجو که محصول شما را توصیف می کند.

 • محصولات رقبا

اگر شما می خواهم برای پیدا کردن مناسب ترین شرایط جستجو بدون صرف زمان و تلاش زیادی، شما می توانید به سادگی تحلیل رقابتی. این منبع الهام کلیدی را نمی توان دست کم گرفت. برای این کلمات در عناوین، گلوله ها و توصیف های محصول رقیب جستجو کنید. در اینجا شما می توانید کلمات کلیدی باارزش را که فکر نمی کنید پیدا کنید. اطمینان حاصل کنید که استفاده از محصول در عنوان (f. e. برای پوست روغنی برای پوست خشک؛ برای زنان و غیره.

 • اصطلاحنامه

من همیشه می گم که قدرت این مترادف در واقع واقعی نیست ارزش. این ابزار نه تنها برای زبان شناسان بلکه برای تجار آمازون نیز مفید است. این امر به ویژه هنگامی مفید است که در مورد محصولاتی که ممکن است بیش از یک نام داشته باشد مفید باشد یا می تواند در زمینه های مختلف استفاده شود. اصطلاحنامه می تواند انواع مختلفی از واژه ها و مترادف ها را فراهم کند.

با استفاده از این ابزار برای تحقیق کلمه کلیدی، باید جنبه های زیر را در نظر داشته باشید:

 1. از فرم های واژگان چندگانه و منحصر به فرد استفاده کنید؛
 2. نگاه کنید به کلمات که توضیح مورد شما خرده فروشی؛
 3. فراموش نکنید غلط املایی رایج باشد
 4. سعی نکنید مترادف با نام های تجاری پیدا کنید.
 • کلید واژه ابزار تحقیق

تمام تکنیک های تحقیقاتی که قبلا ذکر شده می تواند موثر باشد اگر شما فقط یک خط محصول داشته باشید و تعداد زیادی از زمان آزاد. با این حال، آنها می توانند شما را با همان نتایج به عنوان ابزار تحقیق کلمات کلیدی ارائه دهد. اگر در پاسخ شما محصولات زیادی دارید و مایلید فروش خود را افزایش دهید، نرم افزار جستجوی حرفه ای آمازون برای کسب و کار شما بسیار کارآمد خواهد بود.

 • Google Planner Keyword

گوگل بزرگترین موتور جستجو در جهان است، در حالی که آمازون بزرگترین تحقیق در مورد محصولات. این بدان معنی است که بیشترین اطلاعات جستجو در گوگل مشابه با آمازون خواهد بود. با استفاده از این ابزار، می توانید ایده ای را که مشتریان بالقوه خود را جستجو می کنید، پیدا کنید و شرایط جستجو را برای هدف خود برای تبلیغات آمازون پرداخت کنید.این ابزار رایگان برای استفاده است و می تواند شما را با دقیق ترین داده ها در وب فراهم کند. با استفاده از GKP، شما قادر به بررسی حجم جستجو از نظر جستجوی هدفمند خود را و همچنین تجزیه و تحلیل رأی رتبه رقیب خود را. با این حال، باید آمادگی داشته باشید که داده های GKP برای آمازون کمی متفاوت باشد، بنابراین باید آن را تنظیم کنید.

بنابراین، برنامه ریزان کلمات کلیدی Google این ترفند را انجام می دهد، اما می تواند برای استفاده از آن چالش برانگیز باشد. علاوه بر این، به یک حساب AdWords نیاز دارد.

 • SEMRush

SEMRush ابزار حرفه ای کلمات کلیدی حرفه ای است که به شما کمک می کند تا بلند دم اصطلاحات جستجو بر اساس تحلیل های بسیاری و محققان. با استفاده از این ابزار، شما می توانید رقبای خود را جاسوسی کنید و ببینید که چه ترتیبات جستجو به آنها بیشترین ترافیک را می دهد. بهترین بخش آن این است که می تواند رتبه بندی کلمات کلیدی خود را رتبه بندی کند.

December 22, 2017