Back to Question Center
0

Presented Present Kantu: ابزار بصری نهایی وب سایت Scraping

1 answers:

آیا شما در استخراج اطلاعات مالی یا لیست قیمت از سایت های تجارت الکترونیک بدون برنامه نویسی، Kantu بهترین انتخاب برای شماست! برای حذف علاقه مندان، استخراج داده های اینترنتی فرآیند کسب اطلاعات ارزشمند از وب سایت ها و ذخیره آن در صفحات گسترده و پایگاه داده ها است.

چگونه ویرایشگر Kantu کار می کند؟

Kantu به طور خودکار داده ها را از وب سایت ها خراب می کند بدون اینکه نیاز به دانش برنامه نویسی داشته باشد. با کانتو، تبدیل محتوای وب به داده های به خوبی ساختار یافته و مستند شده یک کار دست و پا گیر نیست - genuine stolen passport. این ابزار Web scraping برای استخراج متن از فرمت سند قابل حمل (PDF) و فیلم ها به طور گسترده ای شناخته شده است.

داده های استخراج شده معمولا به صورت فایل های CSV ذخیره می شوند و یا توسط پایگاه داده برنامه نویسی برنامه (API) Kantu نوشته می شوند. Kantu اجازه می دهد تا بازاریابان شناسایی و برجسته سازی داده ها به صورت چشم پاک شود. با استفاده از این راه حل وب کم، بسیار ساده است. برای خرد کردن داده ها از وب سایت با استفاده از Kantu wizard، به طور ساده جعبه صورتی کشیده شده برای نشان دادن اطلاعات مورد نظر.

کانت ویرایشگر پس از تشخیص کاراکترهای نوری (OCR) برای خرد کردن اطلاعات از منبع HTML خود استفاده می کند. OCR یک رویکرد با کیفیت بالا است که کار می کند تا فایل های PDF، فیلم ها و تصاویر با کیفیت بالا را خراب کند.

چرا باید ویرایشگر Kantu را انتخاب کنید؟

ویرایشگر Kantu یکی از ابزارهای برتر است که برای وب خرابکاری استفاده می شود. این ویرایشگر برای مقاصد مختلف استفاده می شود. در اینجا دلایل مهم دور شما باید Kantu برای پروژه بعدی وب سایت خود را در نظر بگیرید.

  • ویژگی های ساخته شده

Kantu Editor همراه با ویژگی های داخلی مانند برنامه ها، اسکریپت ها و ماکرو. با Kantu، شما می توانید داده ها را از یک وب سایت با استفاده از سفارشی کردن ویژگی های آن برای مطابقت با نیازها و مشخصات خود، خراب کنید.

هنگام برداشتن اطلاعات از وب سایت ها با استفاده از جاوا اسکریپت و آژاکس مشکل دارید؟ آروم باش! کانت ویرایشگر برای کار با انواع وب سایت ها طراحی شده است. این که آیا یک وب سایت از فلش، جاوا، فریم یا فلکس استفاده می کند، Kantu ابزار نهایی وب است که برای در نظر گرفتن.

شما لازم نیست یاد بگیرند که چگونه با این یا آن زبان برنامه نویسی کار می کنند به عنوان ابزار ادغام با تمام زبان برنامه نویسی.

  • ساخته شده در ویژگی های PDF و OCR

برای اطلاعات شما، Kantu Editor تنها ابزار استخراج داده وب است که شامل ساخته شده است ویژگی های OCR. با کانتو، استخراج داده ها از فیلم ها و فایل های PDF به درستی مانند بازی کردن یک ویدیو است.

راه های استفاده از کانت

  • وضعیت وضعیت نظارت - ابزار مانیتورینگ وب کانت برای نظارت بر پیشرفت پورتال های کسب و کار الکترونیکی استفاده می شود. اگر شما دارای یک فروشگاه آنلاین هستید، Kantu به شما اجازه می دهد تا سفارشات و جزئیات برنامه را تجزیه و تحلیل کنید؛
  • بررسی و بررسی قیمت محصولات مختلف؛
  • به روز رسانی سیستم با نرخ ارز؛
  • دانلود و ذخیره داده ها به صفحات گسترده؛
  • اطلاعات مفید با استفاده از OCR؛
  • ردیابی رتبه بندی رقیب؛

Kantu یک ابزار وب مفید است که اطلاعات را از یک وب سایت و ذخیره آن در صفحات گسترده و فایل های CSV. اگر پروژه بعدی بزرگ شما با اسکن کردن اسناد و فیلم های پی دی اف مرتبط باشد، وب سایت Scouting Kantu ارزش دارد که در نظر گرفته شود.

December 22, 2017