Back to Question Center
0

کدام عوامل اصلی تعیین تحقیق کلمات کلیدی صوتی در آمازون هستند؟

1 answers:

من فرض می کنم که یک تحقیق کلیدی کلیدی در آمازون به طور عمده توسط عوامل مرتبط با کلمه کلیدی تعیین می شود (چقدر نزدیک آن را با درخواست جستجوی کاربر مطابقت دارد) و سطح فعلی رقابت رتبه بندی (چقدر سخت خواهد بود برای رتبه بندی). ممکن است به نظر بیرون بیایند، اما هدف اصلی تحقیق کلمات کلیدی در آمازون این است که آنها کسانی را پیدا کنند که به طور بالقوه برنده شوند اما هنوز اصطلاح جستجوی محصولات و ترکیبات طولانی مدت که توسط خریداران زنده خریداری می کنند، پیدا می شود. اما چگونه می توان پیشرفت رتبه بندی آسان را به گونه ای انجام داد که محتوای آنلاین لیست محصولات شما مانند جهنم رشد کند؟

چند راه برای شما وجود دارد:

  • در حال انجام تحقیقات کلمات کلیدی پیشرو با استفاده از گزینه اتوماتیک آمازون. به این ترتیب، شما نه تنها فورا می توانید یک تصویر بزرگ از موثر ترین ترکیب کلمات کلیدی مرتبط با یک دسته محصول یا یک مورد خاص را به صورت جداگانه دریافت کنید، بلکه درک آنچه که کلمات کلیدی مورد نظر جستجوگران محلی را برای جستجوی محصول خود پس از نمایش نشان می دهد بیشتر احتمال دارد الگوریتم آمازون گزینه های خودکار را نشان می دهد - newest no deposit bonus codes rtg casinos.
  • شناسایی بیشتر کلمات کلیدی دست کم گرفتن. منظورم این واژه های جستجو با حجم قابل توجهی جستجو است، با این حال رقابت نسبتا کم است. به همین دلیل است که احتمالا هنوز هم تعداد کافی از محصولات مرتبط با فروش وجود دارد که برای این کلیدواژه مشخص شده اند. به عنوان یک نتیجه، کسانی که دست کم تا حدی هنوز به طور کامل در جستجوی شرایط جستجو و ترکیبات طولانی مدت هستند، می توانند منطقی به نظر شما در مورد تحقیقات کلید واژه در آمازون تبدیل شوند.
  • قرار دادن کلمات کلیدی در حال افزایش در حال حاضر به دست آوردن محبوبیت. به طور کلی، به طور کلی، کلمات کلیدی ترجیح داده شده اند بسیار کم رقابتی، حداقل برای لحظه ای. اما اخیرا دستاوردهای اخیرشان در حجم جستجو (به عنوان مثال، از طریق ماه گذشته) آنها را قطعا ارزش در نظر گرفته می شود در میان اولین اهداف ضروری تحقیق کلمات کلیدی خود را در آمازون.

همراه با کلمات کلیدی سودمند و ترکیبی از جستجوهای محصول طولانی مدت، کیفیت لیست کارخانجات خود و بهینه سازی آنها نیز عوامل مهمی هستند. منظورم این است که داشتن یک منبع سودمند از کلمات کلیدی برای شما مفید است. اما خرید بدون یک طرح مناسب از بهینه سازی لیست محصول، ضرورتا باعث نابودی کسب و کار تجارت الکترونیک خواهد شد. به همین دلیل است که باید اطمینان حاصل کنید هیچ چیزی محدودیت قرار گرفتن در لیست شما را در جستجوی آنلاین محدود نمی کند. انجام این کار توصیه می کنم که با بررسی دو عامل زیر در تعیین شاخص Indexing کلمات کلیدی موفقیت آمیز در آمازون، بررسی کنید:

  • توضیح محصول باید در حدود 250 کلمه نوشته شود تا با لیست پنج نقاط گلوله، هر کدام به طور کامل توصیفی اما هنوز هم تمیز و مختصر.
  • تصاویر محصول نیز بسیار مهم هستند. و نه تنها برای هدایت بازدید کنندگان شما به تصمیم گیری نهایی برای خرید با شما، بلکه برای اهداف رتبه بندی جستجو نیز هست. نکته این است که آمازون مجموعه ای از محتوای بصری حامی را به عنوان یک عامل موثر برای تعیین کیفیت لیست محصولات شما تشخیص می دهد.
December 22, 2017