Back to Question Center
0

Semalt: بهترین خدمات ضبط صفحه نمایش برای کسب و کار

1 answers:

Screen scraper یک سرویس پیشرفته است که به استخراج داده ها از وب سایت های مختلف کمک می کند. این اساسا در دو نسخه منتشر می شود: اسکرپ شیب صفحه اصلی و اسکرپ حرفه ای روی صفحه نمایش. صفحه اصلی اسکرابر مناسب برای راه اندازی و مترجمین آزاد است، و نسخه حرفه ای برای کسب و کارها و مارک های برتر مناسب است - oculus de sol da oakley masculino o. Screen Scraper شامل یک پروکسی سرور است و هر دو درخواست HTTP و HTTPS را مدیریت می کند. این شامل موتورهای اسکریپت جاسازی شده است و می تواند با ColdFusion، PHP و Java استفاده شود. معروفترین دستگاههای اسکنر روی صفحه نمایش برای اسکن کردن اطلاعات در زیر ذکر شده است.

Data Scraper (یک فرمت کروم):

Scraper Data یک برنامه جامع و مفیدی است. این عمدتا اطلاعات از لیست ها و جداول را استخراج می کند و داده ها را به فرمت های XLS، JSON و CSV وارد می کند. نسخه پرداخت شده آن برای کسب و کار مناسب است و شما به هیچ مهارت برنامه نویسی نیاز ندارید تا از این افزونه سود ببرید. شما فقط باید این افزونه را به مرورگر Chrome خود اضافه کنید و شروع به خراب کردن داده ها از صفحات وب دلخواه کنید.

Web scraper (افزودنی فایرفاکس):

وب Scraper برای کاربران فایرفاکس مناسب است و به شما امکان می دهد تا نقشه های سایت ایجاد کنید. با استفاده از این سرویس، شما به راحتی می توانید سایت خود را خسته و رتبه بندی موتور جستجوی خود را در هیچ زمان بهبود یافته است. فقط این افزونه را به فایرفاکس اضافه کنید و داده ها را از وب سایت های پویا به راحتی استخراج کنید. این یک نرم افزار رایگان و مناسب برای راه اندازی است.

Scrapy:

Scrapy یکی دیگر از سرویس های روی صفحه نمایش است که اطلاعات را از فایل های PDF، وب سایت ها، وبلاگ های خصوصی و تصاویر استخراج می کند. این آن را به یک فرمت مطلوب تبدیل می کند و شما نتایج شسته و رفته و پاک می شود. شما فقط باید داده هایی را که میخواهید استخراج کنید را برجسته کنید و بر روی گزینه "scrape" کلیک کنید تا شروع شود. Scrapy برای رابط کاربر پسند آن شناخته شده است و شما می توانید ستون های جدید را با استفاده از JQuery و XPath اضافه کنید. شما همچنین می توانید داده های خود را به فایل های Google Docs و XSL کپی و یا صادرات کنید.

اکتوپارس:

Octoparse بهترین است برای رابط کاربر پسند خود شناخته شده است و یک صفحه نمایش قدرتمند صفحه نمایش خراش. این سایت ها هر دو سایت های استاتیک و پویا با کوکی ها، AJAX و جاوا اسکریپت را مدیریت می کنند. شما به راحتی می توانید داده ها را به هارد دیسک خود بفرستید و همزمان یک وظیفه خرد کردن مختلف ایجاد کنید. Octoparse همچنین می تواند سایت های محافظت شده با رمز عبور و صفحه های صفحات وب را مدیریت کند. شما می توانید با استفاده از این افزونه کارهای انبوه انجام دهید و می توانید از طریق Octoparse API اطلاعات دریافت کنید.

Scraper ویژوال:

Scraper ویژوال یکی دیگر از خدمات بزرگ خراش روی صفحه نمایش با یک رابط نقطه و کلیک کشی است و برای جمع آوری داده ها از صفحات مختلف وب استفاده می شود. شما به راحتی می توانید داده های زمان واقعی را از وب سایت های مورد نظر دریافت کنید و اطلاعات استخراج شده را به صورت فایل های CSV، JSON، SQL و XML صادرات کنید. این برای کاربران ویندوز مناسب است و به شما اجازه می دهد اطلاعات را از 40،000 صفحه وب در روز برداشت کنید. Scraper ویژوال به راحتی می تواند اطلاعات را از فیلم ها و تصاویر و جمع آوری اطلاعات را به عنوان مورد نیاز خود را جمع آوری کند. این برنامه در نسخه های رایگان و رایگان در دسترس است و مناسب برای شرکت ها و شرکت های بزرگ است.

همه این سرویس های روی صفحه نمایش، اطلاعات شما را قابل خواندن و مقیاس پذیری می کنند و می توانند به طور همزمان چندین وظیفه را انجام دهند، تا زمان و انرژی خود را تا حد زیادی صرفه جویی کنید.

December 22, 2017