Back to Question Center
0

نکات وب از Semalt

1 answers:

گره. js یک محیط منبع باز برای اجرای کد جاوا اسکریپت است. PayPal، LinkedIn، مایکروسافت، GoDaddy، یاهو، آی بی ام و سیستم سیسکو مشهور ترین کاربران شرکت های سازمانی هستند. در ماه های اخیر، یک زن و شوهر از برش داده ها بر اساس داده ها استخراج شده است، اما معروف ترین محصولات Scraper است.

محصولات Scraper مناسب برای وب سایت های تجارت الکترونیک و اطلاعات خراش از BestBuy، Walmart، eBay، Target و آمازون مانند وب سایت. این ابزار ما را با اطلاعات دقیق در مورد یک محصول شامل عنوان، شرح، تصویر و قیمت آن را فراهم می کند - canon analogas. علاوه بر این، Scraper محصول دارای API آسان برای استفاده است و می تواند به راحتی با هر مرورگر وب یکپارچه شود.

محصول اسکرپ به عنوان یک ابزار استخراج اطلاعات مناسب:

اگر شما اخیرا یک وب سایت تجارت الکترونیک ایجاد کرده اید، می توانید اطلاعات مربوط به رقبا و تامین کنندگان خود را جمع آوری کنید، محصولات، قیمت ها و تصاویر آنها. شما به راحتی می توانید سایت های تجارت الکترونیک مختلف مانند آمازون، Walmart و eBay را مقایسه کنید و اطلاعات مفید را با استفاده از Scraper محصول بدست آورید.این ابزار منحصر به فرد است زیرا به مقایسه سایت های تجارت الکترونیکی مختلف کمک می کند، لیست محصولات خود را، تصاویر، بررسی ها و اطلاعات قیمت گذاری به دست آورند. بر خلاف دیگر ابزارهای عادی، اسکنر محصول با استفاده از خزنده و مقایسه صفحات مختلف وب آنلاین، اطلاعات را به دست می آورد و جزئیات فروشندگان و تامین کنندگان را به شما می دهد. بنابراین می توان گفت که Scraper محصول ستون فقرات وب سایت های تجارت الکترونیک است.

استفاده از اسکنر محصول برای نظارت بر قیمت و خدمات رقبا:

فروش محصولات مختلف آنلاین با قیمت های رقابتی همواره برای همه ما چالش برانگیز است. گاهی اوقات کاربران در مورد قیمت نوسانات محصولات مختلف در اینترنت گیج می شوند. آمازون و ای بی سعی می کنند قیمت ها را در سطح خوبی نگه دارند و هدف آن جذب بیشتر و بیشتر مشتریان است. برای راه اندازی، به دست آوردن اطلاعات مربوط به محصول بسیار مهم است. با استفاده از Scraper محصول، شما می توانید قیمت های محصولات مختلف را مقایسه کنید و وب سایت خود را به بهترین نحو بهینه سازی کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید اطلاعات را از پورتال های مسافرتی یا شرکت های تجارت الکترونیک استخراج کنید، باید بلافاصله محصول Scraper را امتحان کنید. این ابزار جمع آوری، سازماندهی و استخراج اطلاعات برای شما در زمان واقعی است.

استفاده از محصول Scraper برای ارزیابی روند بازار:

سایت های تجارت الکترونیکی و کسب و کار آنلاین به طور منظم نظارت بر همتایان خود. به عنوان مثال، آمازون نگاهی به روند بازار فعلی و جمع آوری اطلاعات در مورد محصولات و خدمات BestBuy و Walmart. علاوه بر این، قیمت ها و محصولات خود را با محدوده خاص خود مقایسه می کند. اسکرابر محصول شما را به همان نوع اطلاعات می برد. این ابزار کمک میکند بینشهای عملی را به دست آورد و دادههای شما را برای کسب و کار شما استخراج میکند. به غیر از این، اطلاعاتی در مورد اینکه چگونه رقبای خود محصولات خود را حمل می کنند و نوع تخفیف آنلاین ارائه می دهند، ارائه می شود.

محصولات Scraper اطلاعات دقیق در مورد تامین کنندگان را بدست می آورد:

وب سایت ها و بازار های تجارت الکترونیک صدها تن از تامین کنندگان فعال. با محصول Scraper، شما می توانید اطلاعات مربوط به تامین کنندگان متعدد را جمع آوری کنید و می توانید محصولات و قیمت های آنها را مقایسه کنید. شما همچنین می توانید داده ها را از آمازون و eBay بکشید و می توانید صفحات وب خود را خنک نگه دارید. توسعه دهندگان و برنامه نویسان وب می توانند سرورهای مقیاس پذیر را با اسکنر محصول ایجاد کنند و می توانند به راحتی تعدادی از کارها را انجام دهند.

December 22, 2017