Back to Question Center
0

Semalt بعدی برای جستجوگرها؟

1 answers:

من بعد از "صفحه کلید جستجو: کجا به بعدی" در SES لندن 2010 با لیزا مایرز دست و پنجه نرم کردم. او در مورد گوگل سماللت زیاد صحبت کرد و آنها را به بازی خود دعوت کرد.

ما همچنین در مورد چگونگی تغییر مهارت مهارت های SEO و برنده شدن در آینده با رسانه های اجتماعی مورد احترام قرار گرفتیم. من گفتگو را در زیر بیان کردم - شما می توانید به کانال یوتیوب خود بروید تا مصاحبه کامل دریافت کنید:
"بعد برای جستجوگرها چیست؟ مصاحبه با لیزا مایرز. "

شما چه فکر میکنید برای SEO بعدی است؟ یکی از چیزهایی که در سال گذشته بخش بزرگی از جستجوگرها را تبدیل به یک جستجو جهانی شده است - cloche hat sale. در حال حاضر تقریبا هر کلمه کلیدی "مکان" یک لیست کسب و کار محلی محلی Google را نشان می دهد. اینها در حال حاضر بخش بزرگی از SERPs هستند که فهرست آلی "طبیعی" به پایین صفحه اول یا به صفحه دوم منتهی می شود. با این حال، این کمی خطرناک است زیرا گوگل پشتیبانی کافی در پشت Google Local Business Search ارائه نمی دهد، که منجر به مشکلی مانند ربودن لیست کسب و کار و اسپم کردن الگوریتم رتبه بندی محلی می شود. اگر، برای مثال، اهمیت دادن به لیست های کسب و کار محلی داده شود، پس از آن گوگل باید از تمام ویژگی های جستجوی جهانی پشتیبانی کند.

آیا Google تلاش می کند تا نتایج آلی را از بین ببرد؟ حدس می زنیم که آیا گوگل در نهایت نتایج محلی را کسب درآمد خواهد کرد. این امر موجب ناراحتی بسیاری از مردم خواهد شد زیرا لیست های کسب و کار محلی در نتایج ارگانی قرار می گیرند.

ربودن کسب و کار محلی در Google Maps چیست؟ من یک ماه پیش این اتفاق را به یکی از مشتریانم انجام دادم و یک پست وبلاگ و بیش از 100 توییت داشتم تا بتوانم گوگل را پاسخ دهم. اساسا، ربودن از نقص در سیستم Google سوءاستفاده می کند، جایی که آنها می توانند یک لیست با همین نام به عنوان مشتری من ارسال کنند، در این صورت گوگل لیست های یکسان را ارائه می دهد و از کاربر می پرسد آیا آنها آنها را دارند و اگر مایل به ادعای این لیست های دیگر و همه آنها را به یک ادغام کنید. جالب بود که همه آنها آدرس وب را تغییر دادند و از این طریق آنها توانستند تمام لیست نقشه ها، همراه فیلم ها و بیش از 1000+ بررسی TripAdvisor را ادعا کنند. آنها تاثیر زیادی بر ترافیک آنها گذاشتند و ده ها هزار بازدید کننده را از دست دادند.

آیا کسب و کار باید برای گرفتن لیست محلی خود برای دفاع از خود در برابر وابستگان غیر اخلاقی به زمین برسد؟ فکر نمی کنم گوگل اجازه دهد که نتایج محلی کسب و کار یک بازار آزاد باشد. آنها باید فقط برای مارک ها در جایی که می توانند برای آدرس های کسب و کارشان ادعا کنند، رزرو شوند. وابستگان نباید اجازه دهند که فقط منصفانه باشد. همچنین، گوگل نیاز به مرتب سازی الگوریتم دارد، زیرا دستکاری بسیار آسان است. آنها می گویند که شما نباید کلمات کلیدی را در عنوان بگذارید، اما آنها برای جلوگیری از آن اقدامات دیگری انجام نمی دهند. با توجه به این که لیستهای محلی گوگل دارای چنین برجسته ای هستند، آنها باید توجه بیشتری به آن داشته باشند.

چگونه کسب و کار خود را در آنجا وجود دارد در چند زبان؟ پرسش خوب. شما می توانید تمام داده ها را به راحتی آپلود کنید، اما تأییدیه بسیار وقت گیر و دشوار است. آنها باید برای جلوگیری از ربودن دچار مشکل شوند، اما نباید سه ماه طول کشید تا یک شرکت بتواند همه لیستهایش را در کشورهای مختلف ادعا کند. باز هم، گوگل باید آن را مرتب کند.

چه فرآیندهای جستجوگرهای جدید شما باید در جریان کاری خود پیاده سازی کنید؟ بهینه سازی کردن صفحه بزرگترین تغییر است. در سال گذشته، الگوریتم ارگانی که لینک را محاسبه می کند، برای رسیدن به موفقیت، سخت تر و سخت تر می شود. پیوند ساختمان در معنای سنتی تقریبا غیرممکن است، مگر اینکه شما بتوانید رویکردهای خطرناکتری (مانند لینکهای پرداختی) را بپذیرید. در جستجوی Verve، استراتژی بهینه سازی صفحه ما در حال حاضر همیشه شامل رسانه های اجتماعی می شود. ما برای ایجاد پیوندهای مناسب، با استفاده از سایت های رسانه ای اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر، مبارزات ویروسی بزرگ را ایجاد می کنیم. شما باید از این ابزارها برای ساختن کمپین خود استفاده کنید - شما پیوند مستقیم را دریافت نمیکنید، اما آنها به شما کمک می کنند وزوزهایی را ایجاد کنید که پیوندهایی را برای سایت شما ایجاد کنند. مفهوم "linkerati"، افرادی که شما باید هدف قرار دادن لینک ها برای جستجوگرها، به "socialrati" تبدیل شده اند، که افرادی هستند که بیشتر در شبکه های رسانه ای اجتماعی فعال هستند. این افراد وبلاگ ها و وب سایت های خود را دارند و اگر شما می توانید آنها را از طریق توییتر هدف قرار دهید، لینک ها خواهید یافت. شما فقط باید اطمینان حاصل کنید که محتوای درست را دریافت کرده اید و به اندازه کافی برای این افراد مناسب است.

آیا همه تغییرات در زمینه جستجوگرها راه را برای استخدام برای آژانس بازاریابی جستجو تغییر داده اید؟ بله، شیوه استخدام ما تغییر کرده است. ما باید افرادی را که مهارت های رسانه های خلاق اجتماعی و همچنین مهارت های SEO را دارند، استخدام کنیم. ما باید افرادی را که ایده دارند داشته باشیم. این واقعا دشوار است، زیرا اکنون ما باید افرادی را پیدا کنیم که هر دو تکنولوژی و بازاریابی بازاریابی را داشته باشند، و در حال حاضر، معقول بودن رسانه های اجتماعی. پیدا کردن این افراد مهم تر و دشوارتر از همیشه است.

شما می توانید مصاحبه کامل با لیزا را مشاهده کنید (که من فقط در بالا ذکر کردم) در

ما در جلسه پنل جدید ما موضوعاتی مانند آینده جستجوگرها و موارد دیگر در SES نیویورک را پوشش خواهیم داد. "SearchSpace: به مرور مرورگر خود را از کجا هرگز قبل از آن نبوده است. "

February 18, 2018