Back to Question Center
0

Semalt Expert: WebHarvest، 5 مزیت اصلی برای کسب و کار شما

1 answers:

داده های خراب شده، بازرگانان را قادر می سازد تا تصمیم های هوشمندانه ای را که برای موفقیت ضروری هستند،. با این حال، اکثر بازاریابان و مدیران از استفاده از وب سایت های معمولی به دلیل عملکرد و ویژگی های محدود خود، اجتناب می کنند. بر خلاف این ابزار، WebHarvest یک سرویس استخراج داده معتبر و معتبر است - 970-45-45. این کار بازرگانان را قادر می سازد داده ها را جمع آوری و تجزیه و تحلیل کنند و با وظایف بسیار دشوار روبرو شوند. این سرویس از پردازش متن و تکنولوژی های HTML استفاده می کند و اطلاعات را از صفحات وب دلخواه استخراج می کند. مزایای اصلی آن ذکر شده است:

1. جمع آوری اطلاعات در مورد رقبای خود:

با WebHarvest، شما به راحتی می توانید اطلاعات مربوط به رقبا، محصولات، خدمات، استراتژی های بازاریابی، بازارهای نوظهور و آخرین روند را جمع آوری کنید. به طور خلاصه، شما همه چیز را در مورد رقبای خود می دانید و می توانید تصمیمات عاقلانه ای برای رشد کسب و کار خود داشته باشید. اینترنت پر از اطلاعات است، و تعداد زیادی از رقبا برای مقابله با وجود دارد. WebHarvest شما را برای جمع آوری و سازماندهی اطلاعات در مورد رقبای اصلی شما آسان می کند.

2. تکنولوژی یادگیری ماشین:

WebHarvest بیشتر به خاطر تکنولوژی یادگیری ماشین شناخته می شود و می تواند اطلاعات را در شکل ساختاری و سازماندهی کند. شما فقط باید داده ها را برجسته کرده یا URL را که میخواهید خراب کنید وارد کنید و WebHarvest شروع به انجام کارهای خود کرده و داده های قابل خواندن و مقیاس پذیر را ظرف چند دقیقه به شما ارائه می دهد.

3. نتایج سریع و قابل اطمینان:

برای یک تاجر، مهم است اطلاعات جمع آوری شده و استخراج در یک زمان کوتاه. گاهی اوقات او باید موظف به دیدار با مهلت و مقابله با بسیاری از چالش ها باشد. در چنین شرایطی، می توانید از WebHarvest استفاده کنید و کار خود را انجام دهید. یکی از ویژگی های متمایز این ابزار این است که اطلاعات شما را در عرض چند ثانیه برداشت می کند و می تواند تا 1200 کار را در یک زمان انجام دهد. به عبارت دیگر، شما می توانید به عنوان بسیاری از صفحات وب را به عنوان شما می خواهید و انجام وظایف خود را در چند ساعت، ملاقات مهلت خود را با سهولت. علاوه بر این، نتایج این ابزار فراهم می کند دقیق و قابل اعتماد است. WebHarvest به طور خودکار همه خطاهای جزئی و بزرگ را رفع می کند و اطلاعات شما را بدون خطا و قابل خواندن به شما می دهد.

4. اهداف وب سایت های خرید:

اگر شما فقط یک وب سایت خریداری کرده اید و می خواهید اطلاعات را از آمازون و eBay جمع آوری کنید، باید WebHarvest را انتخاب کنید. با استفاده از این سرویس، شما به راحتی می توانید اطلاعات مربوط به هزاران محصول، توصیف آنها، تصاویر و حتی بررسی مشتریان را دریافت کنید. همه این داده ها بلافاصله حذف می شوند و شما می توانید به صورت جداول و لیست آنها دسترسی پیدا کنید. داده های دقیق جهان را به عهده دارد و WebHarvest نتایج قابل اعتماد و دقیق را قول می دهد و به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را در یک زمان کوتاه رشد دهید.

5. کارآیی:

یک تاجر باید تعداد زیادی از وظایف را اداره کند و باید بتواند بارهای صفحات وب را در یک دقیقه رکورد کند. او / او باید داده ها را از فروشگاه های آنلاین و سایت های رسانه های اجتماعی جمع آوری کند. WebHarvest دارای تکنولوژی پیشرفته ای است که کار شما را راحت تر می کند. شما می توانید از این ابزار برای نتایج کارآمد استفاده کنید و می توانید صفحات وب بی شماری را در یک زمان خراشید. به علاوه، شما می توانید اطلاعات جغرافیایی و توپوگرافی با این سرویس را هدف قرار دهید و آن را در فرمت قابل استفاده تبدیل کنید.

December 22, 2017