Back to Question Center
0

کدام آمازون در ابزارهای فروش می تواند زندگی شما را ساده تر کند؟

1 answers:

اگر شما تجربه فروش محصولات در آمازون دارید، باید بدانید که این یک فرایند وقت گیر است که نیازمند تلاش های قابل توجه و بهبود مداوم است. شما نمیتوانید هر جنبه تجاری را به تنهایی مدیریت کنید، عمدتا اگر از آمازون به عنوان منبع فروش اضافی استفاده کنید. خوشبختانه، شما می توانید بسیاری از ابزارهای فروش حرفه ای آمازون را پیدا کنید که زندگی شما را ساده تر می کند - san jose ca computer software company. با استفاده از آنها، شما قادر خواهید بود زمان بیشتری را به توسعه کسب و کار خود اختصاص دهید و سرعت فرآیند نظارت بر معیارهای تجاری آمازون را کنترل کنید.

این پست کوتاه به راه هایی است که چگونه می توانید کسب و کار خود را با استفاده از ابزارهای فروش آمازون بهبود بخشید. بنابراین، اجازه دهید نگاهی دقیق تر به این ابزارها ببریم. در اینجا من آنها را با آنچه که برای آنها خدمت می کنم، شکست می دهم، و نه لزوما نظمی که من آنها را توصیه می کنم.

آمازون خدمات کسب و کار

Jungle Scout

Jungle Scout یک نرم افزار آنلاین خودکار است که به شما کمک می کند تا محصولاتی را که می توانید به دست آورید، از جانب. منطقی است که از این ابزار در مرحله اولیه کمپین بهینه سازی خود استفاده کنید زیرا می تواند زمان را در حدس زدن کاهش دهد و تمامی خطرات راه اندازی را از بین ببرد.

دو گزینه وجود دارد که چگونه می توانید برنامه Scout Jungle را استفاده کنید. اولین برنامه یک برنامه وب است. این شما را قادر می سازد تا نیش های سودآور و محصولات سودآور را در سراسر کاتالوگ آمازون پیدا کنید. برنامه Scout Jungle شما را قادر می سازد تا تمام پایگاه داده ها را با قیمت، فروش و رده بندی فیلتر کنید تا مناسب ترین موجودی را پیدا کنید. علاوه بر این، با استفاده از این ابزار، می توانید موقعیت های رتبه بندی و قیمت گذاری رقیبان را ردیابی کنید. با استفاده از این ابزار به عنوان فرمت کروم، می توانید هر زمانی که شما مرور می کنید بینش های محصول فوری را دریافت کنید. این محصول با قیمت هر محصول، موقعیت رتبه، شمارش بازبینی و بیشتر برای مقایسه محصول دقیق ارائه می دهد.

AMZ Tracker

AMZ Tracker یک ابزار تحقیق رایگان با ارزش برای بازاریابان آمازون است. این کمک می کند تا به رتبه بندی با کمک ارتقا، بهینه سازی نرخ تبدیل و تجزیه و تحلیل رقیب کمک کند.

با این حال، مزیت اصلی این نرم افزار می تواند به شما ارائه دهد یک تحقیق کلمه کلیدی حرفه ای است. با توجه به اطلاعات وب سایت شرکت، AMZ Tracker اولین ردیاب کلمات کلیدی آمازون بود که تا کنون تولید شده بود. این بدان معنی است که آن پایگاه داده ای بزرگ از شرایط جستجو آمازون و می تواند نیازهای بهینه سازی خود را برآورده کند. با استفاده از این ابزار، می توانید ببینید که چگونه کلمات کلیدی مربوط به محصولات شما در نتایج جستجو آمازون رتبه بندی می شود.

با توجه به استراتژی دفاعی AMZ Tracker، هر زمان که مشتریان شما کمتر از بررسی 5 ستاره را ترک کنند، می توانید هشدارهای منفی را دریافت کنید. این به شما امکان می دهد تا بلافاصله به آنها پاسخ دهید تا مشکلات خود را حل کنند و از آنها بخواهید امتیاز را افزایش دهند. یکی دیگر از خدمات AMZ ردیاب مفید هشدار ربوده شده است. این سرویس هشدار را هر زمان که سایر فروشندگان سعی در ربودن فهرست شما دارند، ارائه می دهد. شما می توانید آنها را قبل از جمع آوری داده های مهم در مورد محصول خود بازگردانید.

بنابراین، این ابزار بیش از فقط رتبه بندی ردیاب است، زیرا آن را به شما ارائه می دهد که چگونه به منظور بهینه سازی لیست محصول خود را، رتبه بندی محصول خود را بهبود بخشد، و حتی در جعبه آمازون خرید.

December 22, 2017