Back to Question Center
0

چگونه محصولات آمازون را مانند یک فروشنده طرفدار رتبه بندی کنیم؟

1 answers:

بدون نیاز به گفتن است که هر فروشنده طرفدار باید بداند چگونه محصولات آمازون را رتبه بندی کند تا همیشه در بالای جستجو باشند. منظورم این است که داشتن رتبه بالا، احتمالا تنها راه زنده ماندن در آنجا است، زیرا بهبود موقعیت فعلی جستجوی شما می تواند محصولات شما را به طور مستقیم در مقابل مخاطبان هدف خود قرار دهد. بنابراین، در زیر من قصد دارم به شما نشان دهد که چگونه رتبه بندی محصولات آمازون مانند یک فروشنده واقعی طرفدار. بیایید به سرعت از طریق گام بعدی گام به گام راهنمای.

چگونه رتبه بندی محصولات آمازون

مرحله اول: شناسایی کلمات کلیدی هدف اصلی

Let's face it - بهینه سازی لیست محصولات شما برای کلمات کلیدی در آمازون کاملا متفاوت از آنچه ما برای موتورهای جستجوی بزرگ مانند گوگل داشتیم - pointeuse biometrique legislation def. این بدان معنی است که برای شناسایی کلمات کلیدی هدف اصلی خود و ایجاد لیست اولیه برای آنها شما باید از ابزار Google Keyword Planner استفاده کنید - اول و مهمتر از همه. به این ترتیب، شما نه تنها لیست اصلی کلمات کلیدی مورد نظر را برای کار با آن ایجاد خواهید کرد، بلکه تصویری بزرگ از تمام روند کلی استفاده از کلمه کلیدی خواهید داشت.

گام دوم: فهرست اصلی خود را در فهرست نهایی

فهرست کنید. هنگامی که لیست اصلی کلمات کلیدی مورد نظر خود را دریافت کرده اید زمان آن است که آن را کمی کوتاه تر کنید. منظورم این است که شما باید آن را به یک چک لیست بسیار کوتاه تر که شامل تنها بهترین کلمات کلیدی مورد نظرتان باشد و ترکیبات جستجوی طولانی مدت. به این ترتیب، من توصیه می کنم با استفاده از یکی از ابزار تحقیق و تحقیق کلید واژه ها به طور خاص برای فروشندگان آمازون طراحی شده است. احساس رایگان به سعی کنید هر یک از آنها - به طور عمده به این دلیل که من آنها را برای هر دو بهینه سازی لیست محصول خود را در آمازون آزمایش. پس از همه، فقط برای شما تصمیم می گیرید کدام یک را انتخاب کنید.

  • Sellics - این کمک کننده آنلاین به ویژه در مراحل اولیه تحقیق کلمات کلیدی شما مفید خواهد بود. برای من سیلکس را در طول مرحله ی طوفان مغزی استفاده کردم. و همه چیز کاملا ساده بود - همه چیزهایی که من نیاز داشتم فقط برای وارد کردن چند کلمه کلیدی هدف اصلی بودم و با برخی از پیشنهادات و پیشنهادات مفید کلیدی که به طور مستقیم از طرف نزدیک ترین رقبای رده بندی من در آمازون.
  • سونار - ثابت شد که برای من بسیار مفید است، زمانی که هنوز نمی دانستم چگونه محصولات را در آمازون رتبه بندی کنم مثل یک طرفدار. به سادگی، این ابزار تحقیق کلمات کلیدی امکان دارد که برای هر فروشنده آمازون همه ی آن کلمات کلیدی ارزشمند و ترکیبات طولانی دم مورد نیاز برای رتبه بندی محصولات خود را به خوبی. سارار به همان اندازه که با ابزار کلمات کلیدی Sellics نیاز دارد فقط یک کلمه کلیدی برای پر کردن دارد تا به شما بهترین کلمات کلیدی را بدهد، که با برخی از معیارهای وب ارزشمند همچون تخمینی حجم جستجوی جستجو، روند فعلی استفاده و غیره پشتیبانی می شود.
December 22, 2017