Back to Question Center
0

Semalt توضیح می دهد چه مهارت هایی را باید به Master Web Scraping بدهید

1 answers:

اگر شما به دنبال اطلاعات برای کسب و کار خود را آنلاین کسب و کار، ممکن است برای شما امکان جمع آوری داده ها را به سادگی در Google جستجو نکنید. گاهی اوقات ما باید از دو راکت خزنده وب و اطلاعات اسکرپر استفاده کنیم تا پروژه هایمان را انجام دهیم، و گاهی اوقات ما باید مهارت های اولیه را توسعه دهیم. درست است که موتورهای جستجو می توانند به شما در پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید کمک کنند، اما برای موفقیت باید مهارت های ذیل را توسعه دهید.

1. قابلیت خواندن فایل robots - umzug innerhalb zuerich.txt

شما باید بتوانید فایل های robots.txt را به درستی خواندن و ویرایش کنید. این پرونده برای محدود کردن خزنده ها از اغتشاش سایت شما استفاده می شود. در عین حال، به شما کمک می کند که کیفیت داده های خراب شده خود را حفظ کنید و سرعت وب سایت خود را برای بازدیدکنندگان انسان افزایش دهید. به همین دلیل است که باید یاد بگیرید که چگونه فایل robots.txt را ویرایش کنید. هنگامی که شما این پرونده را به طور صحیح ویرایش کرده اید، می توانید از ربات های بد که با قوانین و مقررات موتورهای جستجو موافق نیستند خلاص شوید. علاوه بر این، شما می توانید صفحات وب مختلف را در همان زمان هدف قرار دهید و می توانید به راحتی اطلاعات مورد نظر را از بین ببرید یا استخراج کنید.

2..تنظیم زیرساخت داده

بسیار مهم است که تنظیم زیرساخت داده را تنظیم کنید چون داده های کیفیت را از کل وب سایت باز خواهد کرد. به عنوان مثال، شما باید SQL، PHP و دیگر زبان های مشابه را یاد بگیرید، زیرا آنها به شما کمک می کنند زیرساخت اطلاعات خود را به نحوی بهتر حفظ کنید. ارائه دسترسی SQL و تنظیم زیرساخت های داده، شما را قادر می سازد که یک تحلیلگر خودتان باشید، اطلاعات بیشتری را در عرض چند دقیقه به دست آورید.

3. ایده های اساسی از HTML، CSS و جاوا اسکریپت

مهم است یادگیری HTML، جاوا اسکریپت، و CSS اگر شما می خواهید تمام وب سایت را بدون بروزرسانی در کیفیت، از بین ببرید. اگر شما تعجب می کنید که چگونه برنامه نویسان کار می کنند و هیچ کاری انجام نداده اند تا محتویات وب خود را از بین ببرند، زمان یادگیری برخی از زبان های برنامه نویسی و توسعه مهارت های دوگانه است. به کسی که هرگز قبل از آن کدگذاری نشده است، مفاهیم HTML، جاوا اسکریپت و CSS نسبتا جدید خواهد بود. ممکن است مجبور شوید دوباره و دوباره اطلاعات را خراشیده کنید تا نتایج کیفی به دست نیاورند. این یک فرایند پیچیده است، اما هنگامی که شما در مورد این چیزها بدست می آورید، می توانید بدون نیاز به یک ابزار از بین بردن داده ها ، به تعداد صفحات وب دست بزنید. HTML و CSS زبان برنامه نویسی فنی نیستند، بنابراین آنها برای یادگیری آسان هستند، و شما می توانید ظرف چند روز آنها را بردارید.

4. توانایی نوشتن و مقیاس دادن رباتها

شما باید بتوانید رباتهای خوب و رباتهای بد را متفاوت کنید. ربات ها خوب به خزیدن وب سایت شما در نتایج موتورهای جستجو کمک می کند، به شما داده ها با ساختار خوب و با کیفیت بالا داده می شود. از سوی دیگر، ربات های بد برای سایت شما مضر هستند و هرگز اطلاعات شما را از دست نخواهند داد. شما نه تنها باید هر دو ربات خوب و رباتهای بد را تمایز دهید، اما باید رباتها را نوشتید و مقیاس آن را اندازهگیری کنید. شما باید در نظر داشته باشید که رباتها گام بعدی در تکامل کامپیوتر و تعامل انسان است. این بدان معنی است که بیشتر شما در مورد ربات ها می دانید و آنها را به طور منظم می نویسید، شانس بیشتری برای خرج کردن داده های با کیفیت و استفاده از کسب و کار شما خواهد بود.

December 14, 2017