Back to Question Center
0

لیست پلاگین های Scraper Chrome برای وب سایت Scraping ارائه شده توسط Semalt Expert

1 answers:

گرفتن اطلاعات از وب سایت ها یا صفحات وب به صفحات گسترده و مقادیر جدا شده (CSV) ساده تر شده است. استخراج داده های وب، معمولا به عنوان ضایعات وب نامیده می شود، فرآیند استخراج مقدار زیادی از اطلاعات از سایت ها است.

چگونگی استفاده از Web Scraper Chrome

اگر شما هیچ دانش برنامه نویسی ندارید، نرم افزار وب خراب کردن برای شما طراحی شده است. به تازگی، یکی دیگر از تکنیک های آسان برای استفاده از Web Scraping معرفی شد. با استفاده از افزونه های مرورگر گوگل کروم که به صورت رایگان در فروشگاه وب گوگل قرار می گیرید، می توانید وب خراب کردن را انجام دهید - bay computer solutions sunnyvale ca. در اینجا لیستی از افزونههای Chrome برای بررسی وجود دارد.

Screen Scraper

یک اسکرابر روی صفحه نمایش یکی از پلاگین های استثنایی ترین مرورگر Chrome است که معمولا برای خراب کردن صفحه استفاده می شود. برای مبتدیان، برداشتن صفحه نمایش از تکنیک کشیدن و استخراج اطلاعات از صفحات وب و سایتها است. اگر شما هیچ تخصص برنامه نویسی ندارید، روی صفحه نمایش کلیک کنید، زیرا روند خودکار است.

داده های استخراج شده از سایت ها با استفاده از Screen Scraper پلاگین Chrome می تواند به صورت JSON یا CSV فایل دانلود شود. این افزونه از هر دو الگو XPath و Element Selectors پشتیبانی می کند. Screen Scraper یک فرمت آسان و رایگان برای استفاده است که به راحتی در فروشگاه وب Chrome موجود است.

Web Scraper

Imacro Web Scraper

iMacro یک مرورگر کروم است این پلاگین برای تست وب و استخراج داده ها مورد استفاده قرار می گیرد. iMacro با ضبط فعالیت های کاربر نهایی در طول بازدیدها کار می کند.این توسعه دهنده مرورگر Chrome سوابق کار در وب سایت ها را برای مرجع آینده مورد استفاده قرار می دهد. افزونه IMacro به صورت رایگان در فروشگاه اینترنتی برای فایرفاکس به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد

نحوه استفاده از Web Scraper Chrome

با iMacro، ، اینترنت اکسپلورر و کروم مرورگر اینترنتی

Data Miner

در حال حاضر یافتن اطلاعات مستند در وب سایت ها آسان نیست. این جایی است که نرم افزار خرابکاری می آید. Data Miner یک افزونه مرورگر کروم است که برای استخراج اطلاعات مفید از وبسایت ها استفاده می شود. با استفاده از این افزونه مرورگر، می توانید داده ها را از سایت ها به دست آورید و داده ها را به صفحات Google یا Sheets اکسل صادر کنید.

Extension Data Miner همچنین برای خرد کردن جداول HTML و صادرات اطلاعات به فایل مایکروسافت اکسل یا CSV استفاده می شود. اگر شما متخصص در استفاده از انتخابگر XPath هستید، این افزونه مرورگر برای شما است.

چند سال گذشته، استخراج اطلاعات از وب سایت های پویا با استفاده از فن آوری هایی مانند AJAX و جاوا اسکریپت آسان نبود. با تغییر تکنولوژی، اطلاعات مفید از این سایت ها فقط یک کلیک فاصله است. از افزونه های مرورگر کروم بالا برجسته استفاده کنید تا اطلاعات واقعی را استخراج کرده و به فایل و صفحه گسترده CSV صادر کنید.

December 14, 2017