Back to Question Center
0

آیا می توانید به من نشان دهید که چگونه لیست آمازون را بهینه سازی کنید؟

1 answers:

هنگامی که به کسب و کار موفق حمل و نقل موفق می آید، هر کارآفرین تجارت الکترونیک باید بداند چگونه لیست های آمازون را بهینه سازی کند. برای چی؟ از آنجا که لیست محصولات بهینه سازی شده احتمالا تنها راهی برای نشان دادن مخاطبان گسترده تر از خرید خریداران بالقوه در آنجا است. بنابراین، اگر شما با مفهوم اصلی موتور جستجوگر بهینه سازی (SEO) آشنا هستید، هیچ نظری ندارید که بهینه سازی آمازون در مورد تحقیقات کلید واژه نیز شرط بندی می کند. چیزی است که هر پیشنهاد محصول را می توان در آمازون از طریق گزینه های جستجو به تنهایی در بر داشت - φλεβιτιδα κρεμα. و با توجه به اینکه مسابقه دقیق در میان عوامل مهم مهم جستجو در اینجاست، به این معنی است که انتخاب کلمات کلیدی بسیار مهم است اگر بخواهید یک فروشگاه حمل و نقل قطره ای که واقعا فروش می کند را اجرا کنید. و در زیر من می خواهم به شما نشان دهد که چگونه بهینه سازی لیست آمازون بهترین راه ممکن است.

اما قبل از شروع، در اینجا زمینه های اصلی بهینه سازی جستجو هستند که ما برای پوشش لیست شما در آمازون پوشش می دهیم - عنوان محصول، امتیاز گلوله و محصول شرح. توجه داشته باشید، با این حال، من به شدت توصیه میکنم با استفاده از کلید واژه گوگل برنامهنویسی گوگل کیس کلاینت خود را با تحقیقات کلیدی شما جستجو کنم و هیچ چیز دیگری. با استفاده از این ابزار پیش فرض که توسط غول جستجوی جهانی طراحی شده است، شما قادر خواهید بود تصویری بزرگ از کلمات کلیدی خود را بپوشانید و درک اصلی لغت نامه ای که توسط خریداران جستجو استفاده می شود نه تنها در آمازون، بلکه بقیه خریداران فعال در جستجوی محصولات دیگر (به عنوان مثال eBay، Alibaba، و غیره). و هنگامی که اصول اولیه خود را یاد گرفتید، توصیه میکنم یکی از ابزارهای تحقیقاتی مرتبط با کلمات کلیدی زیر را مانند Keywordtool.io، ScientificSeller، Scope یا AMZ Tracker انتخاب کنید.

چگونه بهینه سازی لیست آمازون

هنگامی که شما لیست اصلی از کلمات کلیدی مورد نظر خود را آماده، زمان آن است که آنها را در جای مناسب قرار دهید. در پایین من قصد دارم به شما نشان دهد که چگونه بهینه سازی لیست آمازون با سه بخش اصلی خود - عنوان محصول، امتیاز گلوله، و همچنین توضیحات محصول - به طوری که شما در حال رفتن به شانس بهتر در صفحه نمایش در بالای صفحه نمایش در آنجا.

مرحله اول: عنوان محصول

 • عنوان محصول احتمالا بهترین مکان برای قرار دادن بسیاری از کلمات کلیدی مورد نظر و عبارات جستجوی محبوب شما است؛
 • حداکثر طول عنوان محصول تا 200 کاراکتر طول می کشد؛
 • حرف اول هر کلمه بعدی باید با حروف بزرگ باشد؛
 • اعداد تنها در اعداد مجاز هستند (هشت نفر هرگز به جاي ساده "8" مجاز نيستند)؛
 • رنگ محصول / اندازه هرگز نباید در عنوان محصول گنجانده شود، مگر اینکه آنها واقعا جزئیات مربوطه باشند.

مرحله دوم: گلوله

 • فهرست گلوله ها به منظور توصیف ویژگی های اصلی و مزایای محصول در یک روش تمیز و واضح تنها؛
 • باید تنها مهمترین اطلاعات مربوط به محصول و همچنین کلمات کلیدی هدف را پوشش دهد؛
 • توصیه می شود برای پوشش هر گونه اطلاعاتی که در نظر گرفته شده در جعبه باشد.

گام سوم: توضیحات محصول

 • در واقع، این یک نسخه دقیق تر از لیست امتیازات گلوله شماست؛
 • انتظار میرود توضیحات محصول به نقاط اصلی درد مشتری برسد؛
 • باید با کلمات کلیدی غنی و کلیدی بهینه سازی شود؛
 • فقط داده های منحصر به فرد که مهمترین ویژگی ها و مزایای را پوشش می دهند مجاز است.
December 13, 2017