Back to Question Center
0

چگونه کلمات کلیدی مناسب برای لیست آمازون من پیدا کنم؟

1 answers:

بدون نیاز به گفتن اینکه اگر شما در آمازون به فروش می رسانید، شما باید بیش از حد برای انجام، بیش از حد برای مدیریت، و همچنین بیش از حد برای ردیابی به منظور زنده ماندن در یک رقابت واقعی قهرمانانه در آن وجود دارد. وظیفه برای پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب برای لیست آمازون شما در این قاعده ساده نیست. منظورم این است که گاهی اوقات واقعا می تواند عبارات جستجوی بالقوه با کارایی بالا و کلمات کلیدی مورد نظر را برای لیست کردن آمازون که واقعا به فروش می رسند، شناسایی کند. و اجازه دهید با آن روبرو شویم - شما به برخی از ابزارهای نرم افزاری به طور خاص طراحی شده برای کمک به آن ها نیاز خواهید داشت. خوشبختانه، در دسترس بودن وسیعی از چارچوب های آنلاین و ابزارهای نرم افزاری که برای انجام یک تحقیق عمیق در اختیار شما قرار گرفته است، می توانید انتخاب نهایی کلمات کلیدی را که لیست آمازون را به بالای جستجو در آنجا جستجو می کنید، انتخاب کنید. اما چگونه می توان انتخاب مناسب را در میان میانه های ارائه شده به نظر می رسد خوب در دسترسی آزاد در وب را انتخاب کنید؟ در اینجا برخی از راه حل های اثبات شده استفاده شده برای کمک به انتخاب مناسب شما یا حداقل موارد باریک است - sandesh logo name maker.

1. بازرس کلید واژه - اولین ابزار من می خواهم امروز به شما نشان دهد. این کمک کننده آنلاین، مسلما بهترین گزینه برای پیدا کردن کلمات کلیدی بسیار مناسب برای لیست آگهی های آمازون است. در میان قویترین طرفها، من می خواهم ویژگی فوق العاده مفید خود را برجسته کنم که اجازه می دهد تا یک بررسی سریع داشته باشم و تمام کلمات کلیدی و عبارات جستجوی طولانی را مشاهده کنم. علاوه بر این، بازرس کلیدواژه در واقع کل مجموعه ای از ابزارهای خوب است که دقیق تر است. به طور پیش فرض، شامل ابزار پیشنهادی آمازون (برای کمک به شما به سرعت شناسایی تمام کلمات کلیدی بالقوه منتخب طولانی مدت)، تستر فهرست بندی (برای بررسی اینکه آیا کلمات کلیدی شما از لیست آمازون به طور کامل نمایه شده اند تا بتوان آنها را واقعا توسط خریداران زنده پیدا کرد) و ابزار جستجوگر بهینه سازی ابزار (برای کمک به حداکثر رساندن نمایش کلی در جستجوی آنلاین حتی بیشتر).

2. Merchant Words - یکی دیگر از گزینه های خوبی است که به شما کمک می کند به سرعت در جستجوی شرایط واقعی مورد استفاده توسط مردم زنده برای خرید آنلاین خود را آنلاین نه تنها در آمازون، بلکه در بقیه از بازار های محبوب و سیستم عامل های تجارت الکترونیک در سایر نقاط اینترنت (به عنوان مثال در Walmart یا Jet). برای من، شخصا این ابزار را واقعا به دست آوردم که از یک تصویر بزرگ از کلمات کلیدی تو رفتگی در دیوار، با درک بسیار ارزشمندی از کاربرد عملی خود بهره مند شوند. در نهایت، واژه Merchant Words به همان اندازه عالی بود که کلمات کلیدی و عبارات مربوط به جستجو را پیدا کند که می تواند به طور بالقوه برنده شود اما هنوز هم برای سهم شیر از فروشندگان فعال در آمازون کشف شده است.

3. Jungle Scout - مجموعه ابزار نهایی است که نه تنها تحقیق کلمات کلیدی عملی با پیشنهادهای رقابتی مفیدی را پوشش می دهد. چه چیزهایی بیشتر - این گزینه می تواند بسیار سودمند باشد وقتی که آن را به محل محصولات محبوب محبوب فروخته شده در آمازون، و همچنین به شدت توصیه می شود niiches که در اوج محبوبیت خود را برای لحظه ای می آید می آید. علاوه بر این، با استفاده از پایگاه داده وسیع آن، Jungle Scout می تواند تمام معیارهای اصلی لازم را برای شما فراهم کند که همیشه تصمیمات درست و محرمانه ای را در اختیار شما قرار می دهد، احتمالا برای هر مرحله از توسعه لیست محصولات خود. توجه داشته باشید، با این حال، این ابزار واقعا پیشرفته تر است، برای فروشندگان بزرگ زمان که در حال حاضر دارای تجربه اولیه در این زمینه هستند طراحی شده است.

December 13, 2017