Back to Question Center
0

هنگامی که از خدمات بازاریابی آمازون استفاده می کنید؟

1 answers:

بازار آمازون در روزهای ما بسیار رقابتی است و بازرگانان باید راهی برای ایستادن در قفسه دیجیتال داشته باشند. خدمات بازاریابی آمازون برای افزایش قابلیت یافتن مارک ها با قرار دادن تبلیغات در بالای صفحه نتایج جستجوی آمازون استفاده می شود. استفاده از خدمات بازاریابی آمازون مهم است زیرا آمازون همه ترافیک و خریداران را از قبل دارد. این یک واقعیت شناخته شده است که همه جستجوگرهای آمازون دارای ذهنیت خریدار هستند، بنابراین همه چیز شما نیاز به قرار دادن موارد خود را در مقابل آنها است. مردم اگر بخواهند یک قیمت مناسب برای محصول با کیفیت بالا ببینند، آماده خرید هستند - deveres e doritos dos servidores dedicados.

هیچ کس برای اهداف اطلاع رسانی یا شبکه های اجتماعی آمازون نمی رود. کاربران با استفاده از این پلتفرم تنها یک قصد دارند که خرید آنلاین انجام دهند. اکثر بازرگانان آنلاین این گرایش را می دانند و همه را قادر می سازند که از جمعیت بیرون بیایند. راه کارآمد برای انجام این کار، پیاده سازی خدمات بازاریابی آمازون است. این کمک می کند تا به افرادی که آماده اند به شما پول خود را بدون نیاز به آنها در اولویت قرار دادن کمک کند. به همین دلیل است که خدمات بازاریابی آمازون جایی است که فروشندگان و فروشندگان حرفه ای بازی می کنند. AMS تجار آنلاین را با هدف رقابت و توانایی برای دسترسی به اطلاعات آمازون در مورد خریداران فرد فراهم می کند.

در این مقاله، به شما توضیح خواهم داد که چطور مواد مورد نظر خود را از میان 480 میلیون محصول برای فروش در پلتفرم تجاری جهانی آمازون با استفاده از خدمات بازاریابی آمازون، قابل مقایسه سازند.

خدمات بازاریابی آمازون چیست؟

به طور کلی، خدمات بازاریابی آمازون یک کمپین تبلیغاتی جهانی آمازون برای کمپین های تبلیغاتی هدفمند با کلمات کلیدی است. از سال 2012، این برنامه برای همه مارک های فروشندگان در آمازون در دسترس است..این توانایی را دارد که آگهی آمازون خود را با تبلیغاتی هدفمند بسازد که به لحاظ استراتژیک در مکان هایی قرار می گیرد که مشتریان بالقوه بیشتر آنها را ببینند. خدمات بازاریابی آمازون به بازاریاب ها کمک می کند تا تقاضای خود را برای اجرای عناصر بهینه سازی مانند کلمات کلیدی، محصولات مربوطه، منافع خریدار و قصد انجام دهند.

اگر شما انجام تحقیقات بازار و پیدا کردن یک طاقچه که به نظر می رسد امیدوار کننده و بسیار رقابتی، نترس می شود برای تبدیل شدن به یک بازیکن از این بازی به عنوان رقابت معمولا به معنی فروش بزرگ. این است که در آن خدمات بازاریابی آمازون می تواند مفید باشد. برای رقابت با طیف وسیعی از بازارچه های خود، می توانید شرایط جستجوی کم رقابت را هدف قرار دهید که تعداد زیادی از افراد دیگر دنبال آن نیستند. این استراتژی تبلیغی ساده کمک خواهد کرد که سود قابل توجهی را با حداقل سرمایه گذاری به دست آورید.

علاوه بر این، خدمات بازاریابی آمازون به منظور افزایش سهم صفحه نمایش واقعی املاک و مستغلات. اگر به املاک و مستغلات مصرف شده توسط AMS در صفحه نتایج جستجو آمازون نگاه کنید، خواهید دید که یک صفحه به سه بخش اصلی تقسیم شده است: آگهی سرآیند AMS، محصولات پشتیبانی شده که به صورت افقی قرار می گیرند و محصولات پشتیبانی شده که به صورت عمودی در سمت راست قرار می گیرند ریل. تحت محصولات حمایت شده ما می توانیم بهترین محصولات فروشنده و انتخاب آمازون را مشاهده (به عنوان یک قاعده آن است که بهترین محصول فروش است که قیمت رقابتی است).

مدل حراج AMS

آیا تا به حال درباره برنامه حراج دومین قیمت آمازون شنیده اید؟ این برنامه به تعیین قیمت پرداخت هر کلیک برای یک تبلیغ خاص کمک می کند. این بدان معنی است که شما می توانید حراج را به قیمت 1 سنت بالاتر از دومین پیشنهاد دهنده برنده شوید.

با این حال، ارزش است که بگوییم آمازون نیز حداقل هزینه را برای هر کلیک کاربر بر روی تبلیغ اعمال می کند. این قیمت دقیقا برای هر دو محصول AMS و تبلیغاتی AMS است.

December 13, 2017