Back to Question Center
0

از چه خدماتی می توانید از متخصص فروش آمازون انتظار داشته باشید؟

1 answers:

کسانی که تازه به فروش محصولات در آمازون می روند، می توانند با مشکلات زیادی روبرو شوند و پول خود را از دست بدهند. به همین دلیل توصیه می شود برای اولین بار با متخصص فروش آمازون همکاری کنید تا زمانی که احساس اعتماد به نفس و آگاهی داشته باشید.

روند همکاری شما با متخصص فروش آمازون باید با مشاوره ای آغاز شود تا ماهیت کسب و کار شما و اهداف اصلی کسب و کار شما را تعیین کند. یک متخصص باید به شما در ایجاد یک استراتژی بازاریابی قوی کمک کند و اولین قدم های شما را در آمازون با شما در میان بگذارد. مشاور شما باید با هدف تحقیق و تجزیه و تحلیل رقابتی بازار خود محصول و مخاطبان مورد نظر را درک کند - stoffe vintage online. تنها پس از آن شما می توانید بحث کنید که چه خدمات و تکنیک های بهینه سازی برای کسب و کار شما مناسب خواهد بود.

مبانی همکاری بین بازرگانان شروع و کارشناسان فروش آمازون وجود دارد. در زیر ما در مورد بهترین ویژگی هایی که باید در خدمات مشاوره فروش آمازون جستجو کنید بحث خواهیم کرد.

قوانین اساسی خدمات مشاوره آمازون

 • مهارت کارشناسان فروش آمازون و کیفیت خدمات مشتریان آنها

هنگامی که شما به دنبال کسی هستید که برای ارتقای محصولات خود در آمازون به شما کمک کند، باید تجربه خود، مهارت های عملی و موارد مثبت اخیر را بررسی کنید. یک مشاور باید نمونه هایی از فعالیت های مشاوره اخیر خود را ارائه دهد. احتمالا او دارای تجربه در حال اجرای یک کسب و کار در آمازون و یا کسب و کار تجارت الکترونیک خود است. در کل، شما باید دستاوردهای خود را بررسی کنید. در غیر این صورت، شما در معرض خطر هدر رفتن پول خود هستید.

کیفیت خدمات مشتری نیز اهمیت دارد. خدمات مشاوره ای فروشنده خوب وقت خود را در ساعت یا وقت تلف نکنید. آنها فرصت های شما را آگاه می کنند و هیچ چیزی را که می توانید بدون آن انجام دهید، به فروش نمی رسانید. آنها در اسرع وقت برای بهینه سازی لیست خود و تقویت حضور آمازون خود کار می کنند. علاوه بر این، آنها گزارشات روزانه و خط ارتباطی شما را فراهم می کنند.

 • شما باید با کیفیت خدمات جستجوگرها ارائه

متخصص فروش آمازون کامل شما باید یک گورو در بهینه سازی موتور جستجو آمازون باشد..SEO آمازون دارای قواعد و تاکتیک های خاص خود است و به طور متفاوتی به عنوان بهینه سازی موتور جستجو استاندارد عمل می کند.

حتی اگر شما احساس می کنید که فهرستی عالی از محصولات خود دارید، اما این به خوبی تبدیل نمی شود، احتمالا فرصت های خود را از دست می دهید و زمان زیادی را از دست می دهید. یک متخصص فروش با تجربه آمازون میتواند به زندگی شما در زندگی شما کمک کند، بهینه سازی آن با توجه به نیازهای آمازون. یک لیست به خوبی نوشته شده کلید موفقیت شماست. به همین دلیل است که شما باید آن را طراحی و نگه داشتن نیازهای بالقوه مشتری خود را در ذهن داشته باشید. شما باید کلمات کلیدی را مطابق با پرس و جو جستجو در مورد مخاطبان مورد نظر خود قرار دهید و محصولات خود را تا آمازون SERP فشار دهید.

مشاور فروش شما باید فهرستی از شرایط مرتبط و مورد نظر برای جستجوی کسب و کار شما را ارائه دهد. کلمات که می تواند به شما فشار واقعی را در آمازون به شما بدهد، کلمات طولانی مدت نیستند. برای پیدا کردن آنها لازم است که یک تحقیق پیچیده بازار را انجام دهید.

کلمات کلیدی مناسب برای کسب و کار شما قابل توجه هستند، زیرا آنها می توانند فروش شما را افزایش دهند، لیست های خود را در رتبه بندی جستجو افزایش دهند و مشتریان بالقوه جدیدی را جذب کنند.

بنابراین، مهم است که متخصص فروش آمازون را پیدا کنیم که فاکتورهای رتبه بندی مختلف را درک می کند که حداکثر قرار گرفتن در محصولات خود را در Amazon SERP به شما نشان می دهد.

 • مشاور شما باید بداند که چگونه از نرم افزار حرفه ای جستجوگرها به درستی استفاده کنید

همه فعالیت های بهینه سازی را نباید به صورت دستی انجام داد، با احترام به همین دلیل مشاور شما باید بداند چگونه با بهترین ابزار آمازون کار کند تا حداکثر درآمد کسب و کار شما را به ارمغان بیاورد. شما باید آمادگی خود را در مورد آمادگی مشاوره در مرحله مصاحبه بررسی کنید. از او بخواهید که ابزار تحقیق آمازون او را بداند و چگونه با آنها کار کند.

از بهترین ابزارهای تحقیق آمازون، می توانم موارد زیر را تشخیص دهم:

 • Semalt Auto SEO (کمک می کند تا جذب ترافیک از گوگل به لیست آمازون شما)؛
 • برنامه ریزان کلمات کلیدی گوگل (رتبه بندی کلمات کلیدی خود را رتبه بندی موقعیت و شما را قادر به تجزیه و تحلیل رقابتی)؛
 • AmzTracker (آهنگ رتبه بندی محصولات خود را در آمازون، حجم جستجو هر کلمه کلیدی را نشان می دهد)؛
 • MerchantWords (برآوردهای مربوط به حجم جستجو کلمات کلیدی را فراهم می کند)؛
 • مدیریت اعتبار نام تجاری.

متخصص فروش آمازون شما باید بداند چرا مدیریت اعتبار برای موفقیت شما در آمازون ضروری است. او باید به شما آموزش دهد که چگونه با بازخورد منفی مشتریان اخیرتان و چگونگی تشخیص شکایات مشروع و جعلی تقسیم شود..بررسی های منفی، و همچنین رتبه بندی پایین ستاره، می تواند تلاش های SEO خود را در آمازون خراب. به همین دلیل بسیار مهم است که بدانید چگونه از آنها خلاص شوید.

حداقل سه روش اثبات شده برای حل این مشکل استفاده می شود. اول از همه، شما می توانید در کنار فلسفه مشتری آمازون قرار بگیرید. ثانیا، شما می توانید با عقب ماندگی های منفی را از بین ببرید و در پیگیری موارد بررسی منفی خود، متقاعد شوید. با این حال، لازم به ذکر است که این روش وقت گیر است. سوم اینکه مطمئن شوید که نام تجاری شما دارای حفاظت قوی است تا کسی آن را ربوده نشود.

یک مشاور آمازون خوب می تواند به شما برای مدیریت شهرت خود کمک کند یا همه را برای شما انجام دهد (به احتمال زیاد برای یک قیمت اضافی).

 • مشاور شما باید دستورالعمل آمازون را دنبال کنید

برای محافظت از کسب و کار خود را از هر گونه صدمه، شما باید مطمئن شوید که کارشناس مشاوره آمازون شما را دنبال همه آمازون دستورالعمل ها و نگه داشتن همه آخرین به روز رسانی رتبه بندی.

برای مثال، از سال 2016، همه بررسی های انگیزه ممنوع است. این بدان معنی است که اگر آمازون تشخیص دهد که شما در این فعالیت های ممنوعه مشغول هستید، شما برای آن با کاهش رتبه بندی و حتی دادگاه مجازات خواهید شد.

متخصص فروش آمازون حرفه ای باید از تمام اخبار و آگاهی های بازار مطلع شود و با توجه به آنها، کمپین بازاریابی خود را بسازد.

 • متخصص فروش آمازون شما باید بداند چگونه با Vendor Central، Central Central فروشنده و آمازون A + محتوا

مشاور مشاور آمازون باید بداند تفاوت بین فروشندگان اول شخص و شخص ثالث به عنوان یک اطلاعات مهم برای کسب و کار در آمازون است. در خط پایین کمپین کسب و کار آمازون شما باید تعیین کنید که چه چیزی برای شما به مراتب بهتر از فروشندگان مرکزی یا فروشنده مرکزی کار خواهد کرد.

این سیستم عامل ها در بسیاری از مناطق، از جمله روش های حمل و نقل، الزامات بسته بندی و پرداخت ها متفاوت است. علاوه بر این، تفاوت در مدیریت موجودی و سطح کنترل یک تاجر وجود دارد. مشاور آمازون شما باید از تمام مزایا و معایب این برنامه آمازون مطلع شود و به شما توصیه می کند که بهترین راه برای کسب و کار شما چیست.

اگر تصمیم گرفتید که به عنوان فروشنده اول شخص در آمازون کار کنید، مشاوره فروش شما باید درباره محتوای Amazon A + شما را مطلع سازد. این نوع محتوا می تواند مزایایی را نسبت به رقبای خود به شما ارائه دهد زیرا دسترسی به گزینه های پیشرفته متن، مواد ویدئویی، تصاویر و لیست محصولات شما را می دهد..

این توابع به شما کمک می کند که تبدیل خود را افزایش دهید و برنده ی آمازون خرید شوید. این جایی است که مشاور شما باید طرفدار باشد.

 • مشاور آمازون شما باید ارزش تبلیغات در آمازون را درک کند

آمازون یک بازار بسیار رقابتی است که در آن مشتریان بالقوه شما قابل مشاهده است نیاز به فهرست بیش از فهرست به خوبی بهینه سازی شده، به ویژه اگر شما در این پلت فرم جدید هستید. به همین دلیل تبلیغاتی چیزی است که شما نیاز دارید تا آگاهی کسب و کارتان را گسترش دهید و فروش بیشتری را به دست آورید. متخصص فروش آمازون که ویژگی های رتبه بندی آمازون را درک می کند باید بداند چگونه تبلیغات می تواند کسب و کار شما را بهبود بخشد. اگر او می داند چگونه درآمد کسب و کار خود را با حداقل سرمایه گذاری به حداکثر برساند، باید یک متخصص عالی باشد.

آمازون کمپین تبلیغاتی خود را که توسط محصولات آمازون حمایت می شود، در اختیار دارد. این برنامه به شما امکان می دهد که مطالب خود را در بازار آمازون تبلیغ کنید تا آنها در بالای صفحه نتایج جستجو ظاهر شوند. این سریعترین راه برای بهبود آگاهی از نام تجاری و آگاهی شما از محصولات است.

مشاور آمازون شما باید از ویژگی های این برنامه آگاه باشید و بتوانید آن را یا شما را سفارشی کنید. جنبه دیگری که مشاور مشاور آمازون شما در مورد تبلیغات پرداخت به هر کلیک می داند این است که آمازون به احتمال زیاد به افزایش رتبه آلی محصولاتی که در محصولات حمایت شده کارآیی دارند، افزوده می شود. این بدان معنی است که اگر شما یک رویکرد هوشمند برای کمپین تبلیغاتی آمازون داشته باشید، یک نرخ تبدیل قابل توجهی به دست خواهید آورد و رتبه بندی ها افزایش خواهد یافت.

 • آمازون خدمات بازاریابی

برای ادامه موضوع تبلیغات تبلیغات آمازون، مهمترین ابزار برای افزایش حداکثر فروش است - Amazon Marketing خدمات (AMS). این ابزار باید زمانی استفاده شود که شما لیست خوبی بهینه سازی شده و کمپین بازاریابی خوبی داشته باشید. این سرویس به عنوان یک روش ارتقاء فروش اضافی عمل می کند و به بازرگانان امکان نمایش تبلیغات، رقبا را هدف قرار می دهد و دسترسی به فروشگاه داده آمازون را بر روی مشتریان شخصی می گیرد. خدمات بازاریابی آمازون از یک بازار حراج برای تعیین نرخ پرداخت برای هر کلیک برای هر مورد استفاده می کند.

بازرگانانی که هرگز با AMS کار نکرده اند می توانند در مورد میزان اطلاعاتی که باید در نظر بگیرند ناامید می شوند. به همین دلیل مشاور آمازون ممکن است برای این کار مفید باشد، به شما ایده های بازاریابی عالی و راهنمایی ها ارائه می دهد.

December 13, 2017