Back to Question Center
0

ابزار TOP کلمات کلیدی آمازون چیست؟

1 answers:

اگر شما در دنیای تجارت الکترونیک جدید نیستید، احتمالا متوجه شده اید که کافی نیست که محصولات خود را قرار دهید و منتظر فروش باشید، مخصوصا در چنین بازار رقابتی مثل آمازون. شما باید مطمئن شوید که تمام تلاش خود را انجام داده اید تا معاملات و منابعی جدید را به دست آورید. حتی اگر شما تولید کننده و کیفیت خرده فروشی محصولات خود را از تولید خود، مشخص نیست که مشتریان بالقوه آن را در صفحه نتایج شنیده Amazon جستجو را متوجه - business certified appraiser. به همین دلیل است که شما باید نیازها و خواسته های مخاطبان مورد نظر خود را درک کنید و کلیدی ترین کلمات کلیدی که ممکن است مشتریان شما برای پیدا کردن محصولات شما در خرده فروشی پیدا کنند پیدا کنید. کار ساده ای برای انجام تحقیق به صورت دستی نیست. با این حال، بسیاری از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی آمازون حرفه ای و موثر وجود دارد که می تواند این کار را ساده تر کند و به شما در درک نیازهای خریداران شما کمک کند. این ابزار به شما کمک می کند تا یک استراتژی بازاریابی آمازون بر مبنای معیارهای مختلف ضروری مانند داده های جمعیت شناختی، حجم جستجو کلمات کلیدی مورد نظرتان، میزان کلیک، رتبه بندی موقعیت ها و غیره به شما کمک کند. هنگامی که شما می توانید موقعیت خود را ردیابی، شما در نهایت می توانید مدیریت مبارزات انتخاباتی خود را مدیریت و تمام اصلاحات لازم در زمان.

به همین دلیل زمان صرف وقت برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی مورد نظر خود و بهینه سازی ورودی های آمازون خود را، به شما بازده بالا سرمایه گذاری و فروش را افزایش می دهد. بنابراین، اجازه دهید نگاهی دقیق تر به بهترین ابزارهای کلمات کلیدی آمازون موجود در وب داشته باشیم.

بهترین کیفیت آمازون کلمات کلیدی ابزار

  • علمی فروشنده

و آسان برای استفاده از پلت فرم آنلاین است که انجام هزاران نفر از جستجوهای آمازون به طور فزاینده خلاق برای پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط است که شما هرگز از خودتان فکر نمی کنم. این ابزار به طور متفاوتی از سایر ابزارهای تحقیقاتی کلمه کلیدی به کار می رود، زیرا بر سرعت تمرکز نمی کند. فروشنده علمی خود را به عنوان کمترین ابزار کلمات کلیدی در جهان ادعا می کند. با این حال، این ویژگی منحصر به فرد باید به عنوان سود، به جای نقطه ضعف، به عنوان یک تحقیق جامع در بازار انجام شود، بیشتر و بیشتر از کلمات کلیدی دانه استفاده می شود. این برنامه فقط کلمات کلیدی خریداران آمازون را فراهم می کند، تجزیه و تحلیل عوامل رفتار کاربر در آمازون و سایر معیارهای مهم. آنها ایده های کلیدی را از منابع مختلف از جمله فهرست بندی نامتقارن معنایی (LSI) جمع آوری می کنند. بزرگترین مزیت این ابزار این است که میتواند کلمات کلیدی با مضمون طولانی مدت داشته باشد که شما دستیابی به آنها را پیدا نخواهید کرد.

  • سونار

Sonar یک افزونه گوگل کروم است که تاجران آمازون با پیشنهادات کلیدی مربوطه بر اساس جستجوهای جستجو توسط کاربران واقعی آمازون ساخته شده است. این ابزار با استفاده از یک الگوریتم پیچیده برای تشخیص آنچه خریداران آمازون در جستجوی و جمع آوری این شرایط جستجو در پایگاه داده هستند. لازم به ذکر است که سونار فقط شامل آن دسته از اصطلاحات جستجو است که ASIN در اولین صفحه نتایج جستجوی آمازون رتبه بندی می کند. این یک فرصت عالی برای پیدا کردن کلمات کلیدی که هر یک از ASIN های خاص تولید بیشتر فروش خود را فراهم می کند. با این حال، لازم به ذکر است که شما نباید بر این ابزار تحقیقاتی کلمات کلیدی آمازون برای تجزیه و تحلیل داده ها تکیه کنید.

December 13, 2017