Back to Question Center
0

آیا می توانید به من بگویید که آیا بازخورد هایی که واقعا در جستجوگرها کار می کنند، باعث می شود که لایک های خوبی داشته باشند؟

1 answers:

پیش از نشان دادن اینکه کدام ویژگی ها به عنوان لینک هایی که واقعا در جستجوگرها (Search Engine Optimization) کار می کنند، بیایید درک کنیم که کدام نوع لینک ها باید برای این منظور استفاده شوند. به طور معمول، هنگامی که به SEO می آید، می توانیم منطقی از دو نوع لینک های زیر استفاده کنیم - یا لینک های NoFollow یا DoFollow.

1. لینک های با ویژگی های DoFollow برای کسانی که دارای ارزش مستقیم و ملموس در SEO است. این بدان معنی است که Backlinks DoFollow می تواند به شما در افزایش معیارهای اصلی گوگل که همچنین رتبه PageRank، اعتماد و منبع شناخته می شود، به شما کمک کند. ظاهرا چنین لینک هایی تعاملی هستند - reportar email como spam. بنابراین می توان آنها را به عنوان یک مسیر ناوبری برای همه - هر دو کاربر زنده و بتای خزیدن جستجو برای اهداف نمایه سازی استفاده کرد. از سوی دیگر، با این حال، این لینک ها در خدمت توزیع این مرموز "لینک آب" بین دو طرف از معامله - منبع لینک و گیرنده.

2. لینک های با ویژگی NoFollow کاملا مخالف هستند. در حالی که این لینک ها هنوز به عنوان دستیار برای افزایش ترافیک ارجاع با افزایش نرخ تبدیل، هنوز هم (حداقل دستکم) به آن کمک می کنند، آنها برای هدایت کاربر فعال مجاز نیستند - فقط برای اهداف خزنده، و همچنین می تواند تا حدودی منجر به بیشتر مثبت برای SEO در طولانی مدت.

چرا لینک های طاقچه با کیفیت بالا باعث می شوند؟

قبل از هر چیز، لینک های با کیفیت منحصر بفرد، با تعریف آن لینک ها هستند که به وسیله استفاده از کلمات کلیدی سایت (بازدید کننده) سایت یا بازدید کننده سایت را به منبع ثالث هدایت می کنند. و عوامل متعددی در موتورهای جستجوی عمده (مانند گوگل، یاهو، بینگ و غیره) در نظر گرفته شده است تا "درک" هر اعتبار و معیار پیوندهای پیوندی توهین آمیز در جستجوگرها. در اینجا چیزی است که یک لینک backlink با کیفیت بالا ارائه می دهد که بهترین راه ممکن برای شما در جستجوگرها است - الگوهای پیوند پایه، قدرت لینک و ربط، و همچنین سن دامنه مرتبط.

  • الگوهای پیوند پایه - ایستادگی برای راه های آلی ساخت ساختمان پیوند طبیعی. با توجه به این که حتی تکنیک های Black_hat از سال های اخیر نرمال شده اند و به خوبی مورد توجه قرار گرفته اند، گوگل در حال حاضر بر کیفیت آنها تأکید دارد، نه فقط الگوهای کمی. به سادگی، با داشتن تعداد زیادی لینک از منابع به طور کامل مرتبط نیست و یا حتی به طور کامل بی اهمیت، هیچ ارتباطی با SEO ندارد. علاوه بر این، بدون توجه دقیق به الگوهای پایه طبیعی پیوند طبیعی، نه تنها به سختی قادر به تحرک قابل اندازه گیری در جستجوگرها نیست، بلکه ممکن است وب سایت یا وبلاگ شما را مجازات رتبه بندی شدید، که بتواند لیستی از SERPs را به شما منتقل کند .
  • Authority Link - به این معنی است که هر آیتمی که در نمایه پیوند شما یافت می شود، باید به اندازه مناسب و چاشنی باشد. فقط به این ترتیب می توانید اطمینان حاصل کنید که پیوندهای این نوع تو رفتگی در دیوار به خوبی به شما کمک می کنند، به خصوص از لحاظ ساختن یک لایه مطمئن از اعتماد و اطمینان برای محتوای صفحه خود. بنابراین، لینک های اقتدار با کیفیت بالا می توانند پیشرفت های دراز مدت در چشم کاربران جستجوگر و همچنین گوگل را به شما نشان دهند. سن
  • دامنه دامنه - با وجود این ویژگی اغلب در قدرت و مرتبط بودن لینک ها طبقه بندی می شود، سن دامنه مرتبط دقیقا همان چیزی است که به طور کلی لینک های تو رفتگی بافت از کیفیت مطلوب و قدرت در جستجوگرها تعریف می شود. در حالی که پیوندهایی از دامنه های چند ساله هنوز هم می تواند به خوبی انجام شود، آنهایی که از دامنه های سالم تر هستند اغلب توسط گوگل به عنوان کسانی که محتوای با ارزش تر و استفاده ثابت تر نشان داده شده است ارزش نشان داده شده به مخاطبان گسترده ای از جستجوگران، از این رو وب سایت یا وبلاگ خود را در بالای فهرست SERPs قرار دهید.
December 8, 2017