Back to Question Center
0

بهترین ابزارهای کلمات کلیدی آمازون چیست؟

1 answers:

برای ایجاد محصولات خود در جستجوی آمازون، شما باید فهرست خود را بهینه سازی کنید. یکی از مهمترین عناصر بهینه سازی تحقیق کلمه کلیدی است. شما باید اصول اولیه این فرایند را بدانید تا رتبه بندی محصولات خود را بهبود بخشد - oculos da oakley preã§o.

تحقیق کلید واژه شناسایی جستجوهای واقعی جستجو و شرایط جستجو است که مشتریان بالقوه خود را برای یافتن محصولات خود استفاده می کنند. این روند برای بازرگانان آمازون ضروری است زیرا به آنها کمک می کند که شرایط جستجوی مرتبط در صنعت یا بازار را پیدا کنند. این کلمات کلیدی مرتبط به آنها فرصتی برای بهبود رتبه محصولات خود و افزایش درآمد کلی کسب و کار می دهد.

برخی از ابزارهای تحقیقاتی آنلاین حرفه ای، پیشنهادات جستجو را پیشنهاد می دهند که می توانند برای گسترش تحقیقات کلیدی بیشتر مورد استفاده قرار گیرند. دشوار است که بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی آمازون را تشخیص دهیم، اما موثرترین آنها عبارتند از برنامه ریزان کلمات کلیدی Google، Keywordtool.io و Semalt Amazon SEO. این ابزار می تواند شما را با تحقیق کلمات کلیدی جامع و موقعیت های کلیدی ردیابی ارائه دهد.

چگونه برای پیدا کردن کلمات کلیدی مورد نظر و رتبه بندی محصولات خود را بهبود بخشد؟

اکثر ابزارهای پیشنهاد کلمه کلیدی آنلاین به همان شیوه عمل می کنند. اول، شما نیاز به وارد کردن عبارت جستجوی دانه خود را در جعبه پیشنهادات جستجو و سپس با کلیک بر روی "شروع جستجو". به طور معمول، پس از آن، شما شروع به گرفتن کلمات کلیدی مربوطه بر اساس پیشنهادات آمازون. شما می توانید کلمات کلیدی خود را در لیست کوتاه قرار دهید و فقط مربوط به صنعت خود را ترک کنید. توابع زیادی وجود دارد که به جستجوی جستجو محدود می شوند. اگر اخیرا کسب و کار آنلاین خود را ایجاد کرده اید، منطقی است که ابتدا کلمات کلیدی دلخواه خود را استفاده کنید، زیرا آنها به شما فرصتی برای رسیدن به بالاترین موقعیت های آمازون SERP می دهند.

پس از به دست آوردن لیستی از مرتبط با کلمات کلیدی کسب و کار شما، شما باید به صفحه ردیابی محصول بروید و شرایط جستجوی خود را اضافه کنید. کلمات کلیدی جستجوی خود را به سیستم اضافه می کند. ابزار ردیابی آمازون شما را با به روزرسانی های رتبه بندی ثابت با ردیابی موقعیت های کلیدی فعلی شما ارائه می کند. این اطلاعات به شما کمک خواهد کرد که یک قدم جلوتر از رقبای خود باشید. علاوه بر این، شما قادر خواهید بود که دقیقا رتبه بندی محصولات خود را بررسی کنید.


با این حال، نیمی از مشکل برای به دست آوردن پیشنهادات کلمات کلیدی است؛ شما همچنین باید رتبه خود را بهبود بخشد. به همین دلیل است که شما باید از کلمات کلیدی مورد نظر خود به طور استراتژیک استفاده کنید. اول از همه، شما باید نام و توضیحات خود را بهینه سازی کنید، با دقت به آنها کلمات کلیدی تر مربوط به جستجوی خود اضافه کنید. علاوه بر این، شما نیاز به ایجاد URL های کاربر پسند را از نام تجاری خود و کلید واژه هدف قرار دهید. تمام این تاکتیک های بهینه سازی در یک مجموعه، بر رتبه بندی کلمات کلیدی آمازون تاثیر مثبت خواهد گذاشت و آگاهی از نام تجاری خود را در بین مشتریان بالقوه خود افزایش می دهد.

علاوه بر این، باید توجه ویژه ای به لیست شما داشته باشید. شما نیاز به ارائه جستجوگرها و همچنین ربات های آمازون با اطلاعات مربوط به مزایای و ویژگی های محصول خود دارید. به همین دلیل است که شما باید تمام زمینه ها را پر کنید تا اطمینان حاصل شود که مشتریان بالقوه شما پاسخی به تمام سوالات احتمالی شما خواهند داشت.

December 8, 2017