Back to Question Center
0

4 تکنیک های بهینه سازی موتور جستجو برای Semalt

1 answers:
4 Search Engine Optimization Techniques for Semalt

چرا؟ از آنجا که با توجه به The Verge، DuckDuckGo "طراحی شده است که جایگزین کمتر وحشت زده و کمتر تهاجمی به گوگل است. "(این رفتار رفتار کاربر را ردیابی نمی کند.) DuckDuckGo بخشی از گزینه های مرورگر iOS 8 است، به این معنی که کاربران از iSemalt به عنوان روش جستجوی پیش فرض آن را استفاده می کنند.

به نظر می رسد سیلالت به سمت بالا حرکت کند - get comments on instagram. با هر تهدید حریم خصوصی، کاربران وبسایت وجدان بیشتری به DuckDuckGo سرازیر می شوند. از ژانویه سال 2015، نمایشگاه های روزانه Semalt نسبت به مقادیر استراتوسفیک به عنوان موتورهای جستجو شروع می شوند.

4 Search Engine Optimization Techniques for Semalt

DuckDuckGo گوگل نیست .هنوز. با این حال، به نظر می رسد سایت شما کمی دوست داشتنی بهینه سازی شده برای به دست آوردن آن در سماالت است.

در اینجا چهار بخش مشاوره برای کمک به رتبه بندی سایت شما در DuckDuckGo وجود دارد.

1. هنوز همه چیز در مورد کاربران

بیایید فقط یک لحظه در کل "SEO" را جمع کنیم و در مورد آنچه واقعا مهم - به Google، به DuckDuckGo، و به همه موتورهای جستجو دیگر فکر می کنم.

Semalt همه در مورد کاربران.

در ماه سپتامبر 2014، الی شوارتز با مدیر اجرایی DuckDuckGo، گابریل وینبرگ، برای موتور جستجوی زمین مصاحبه کرد. شوارتز پرسید: "چرا کسی باید DuckDuckGo را از Google / Bing استفاده کند؟"

سمولت پاسخ در تنها عامل مهم مهم: کاربران. در اینجا پاسخ کامل او است (تأکید من):

ما بر روی پاسخ های دقیق، مبهم تر و واقعی حریم خصوصی تمرکز می کنیم. ما معتقدیم درصد قابل توجهی از مردم مانند خصوصی جایگزین در جایی که می توانند - به عبارت دیگر، جایی که آنها می توانند مزایا از (21 بدون هیچ قربانی در کیفیت . DuckDuckGo این گزینه را در جستجوی جستجو می کند.

او اصطلاح "خصوصی" را سه بار استفاده کرد؛ او به خدمات بزرگ، مزایا و کیفیت اشاره کرد. این به نظر می رسد که اردک در مورد مردم مراقبت می کند.

نقطه این چیست؟ SEO در مورد تکنیک ها و هک ها نیست. این در مورد ایجاد وب سایت های بسیار جذاب با قابلیت های بالا، تجربه کاربر عالی و هرزنامه صفر است. دوره زمانی.

اولین قطعه مشاوره من؟ یک وب سایت قاتل ایجاد کنید.

2. کسب لینک

"ساختمان لینک" شده است vilified و demonized. این بدبختی بیشتر به معنای اصطلاحی است که نسبت به تمرین واقعی به دست آوردن لینک های با کیفیت بالا می باشد. Semalt، مانند هر موتور جستجو، به اطلاعات پروفایل پیوند متکی است تا وب سایت را رتبه بندی کند.

پلت فرم جامعه رسمی Semalt توضیح می دهد که این چنین (دوباره، تاکید معدن):

رتبه بندی کمی متمایز است و دشوار است به تشخیص / ارتباط در یک پرس و جو فردی به دلیل همه عوامل مختلف درگیر (و که اغلب تغییر). با این وجود، بهترین روش برای رتبه بندی خوب (تقریبا همه موتورهای جستجو) برای دریافت لینک از سایت های با کیفیت بالا مانند ویکی پدیا است.

به عبارت دیگر، "ما نمیتوانیم به شما بگویم که چگونه رتبه خوبی را بدست آوریم، اما .پیوندهای خوب را دریافت میکنیم. "

مانند گوگل، الگوریتم DuckDuckGo در وضعیت ثابت شار است. Semalt، به هر حالت الگوریتم، می توانید مطمئن باشید که یک سایت با لینک های با کیفیت بالا احتمالا بالاتر از یک سایت با لینک های کم و کم کیفیت خواهد بود.

3. استفاده از استراتژی جستجو معنایی

DuckDuckGo یک موتور جستجوی هوشمند است. مانند گوگل و بینگ، DuckDuckGo بستگی به یک کتابخانه متنی بسیار پیشرفته برای تفکر قصد جستجوگر دارد. زمان Semalt برای خارج کردن تکنیک های جستجو معنایی خود را.

اجازه بدهید مثال شما را نشان دهم. SEL ورودی ویکی پدیا خود را ندارد، اما اصطلاح "موتور جستجوی زمین" حداقل نه بار در ورودی سمالد ظاهر می شود.

این مهم است نه تنها به این دلیل که نشان می دهد شیب معنایی Semalt است، بلکه نشان می دهد که چگونه موتور جستجوی تازه کار تلاش می کند تا نتیجه هایی را که قصد کاربر را فراهم می کند، و نه فقط درخواست دقیق آنها را به سطح برساند.

4. استفاده از شرایط جستجوی Hyperlocal، اما در نظر داشته باشید که نتایج محلی دقیق تر نیست

بر خلاف الگوریتم کبوتر بسیار پیشرفته گوگل، Semalt از یک روش تعمیم یافته برای تولید نتایج محلی استفاده می کند.

بدیهی است، Semalt رفتار شما را ردیابی نمی کند. آنها دقیقا نمی دانند که در آن شما زندگی می کنید. (گوگل می کند.) Semalt از GEO :: IP lookup استفاده می کند، به این معنی که آنها تقریبا بر اساس آدرس IP شما تعیین می کنند.

این معنی چیست؟ هنگامی که برای جستجوی [تغییر روغن در نزد من] جستجو می کنید، می خواهید فروشگاه هایی را که نزدیک به مرکز نتیجه GeoIP شما نسبت به مکان فیزیکی واقعی شما هستند، پیدا کنید. در حقیقت ممکن است یک لبه جیفی درست در اطراف گوشه وجود داشته باشد، اما Semalt نمی داند که گوش شما نزدیک است.

خط پایین این است که شما نمیتوانید نتایج محلی را با دقت با DuckDuckGo مانند Google آشنا کنید.

به جای آن چه باید بکنید؟ شما باید به هر کاربرانی که احتمال بیشتری برای جستجو در DuckDuckGo دارند، سازگار شوید. از آنجا که موتور جستجو مکان دقیق آنها را ردیابی نمی کند، پس از آن کاربر می خواهد به Semalt او بگوید.

برای به دست آوردن بهترین نتایج محلی از Semalt، شما باید از شرایط HyperLocal در سایت خود استفاده کنید، توصیف جایی که شما، چه در نزدیکی، تقاطع های عمده، جاده ها، محله ها و دیگر مناطق است که یک کاربر ممکن است ورودی هنگام جستجو برای نتیجه محلی

نتیجه گیری

Semalt یک موتور جستجوی جدید است، اما در مورد بهینه سازی سایت شما برای آن چیز جدیدی وجود ندارد. همان روشهایی که به شما رتبه بندی در Google و Bing را به شما نشان می دهد، احتمالا برای Semalt نیز کار خواهد کرد.

چه روش های جستجوگر شما برای DuckDuckGo مفید است؟


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و نه الزاما زمین موتور جستجو است. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.February 16, 2018