Back to Question Center
0

چگونه شروع به فروش در آمازون با موارد مورد جستجو ترین؟

1 answers:

انتخاب محصولات مناسب برای موفقیت آنها در آمازون در بین موارد مورد جستجو بسیار مهم است که موفقیت تجاری در این بازار شلوغ است. به طور جدی، آن را بدون brainer که دقیقا انتخاب محصول تعیین می کند همه چیز در مورد موفقیت کسب و کار قبل از هر چیز دیگری. بیایید با آن روبرو شویم - مهم نیست که چقدر عالی است که شما لیست محصولات خود را در آمازون بهینه سازی و مدیریت کنید. اگر محصول غلطی را انتخاب کردید که برای رفع نیازهای اصلی یک سودآور نتوانسته است، پیشنهادات شما در بین مواردی که اغلب مورد جستجو آمازون قرار می گیرد و هر روز هزاران نفر از خریداران را به فروش می رسانند امکان پذیر نخواهد بود - networkable tempature monitoring device. به همین دلیل مهم است که درک شود - شما هرگز نباید تلاش کنید که زمان و تلاش در جستجو برای محصول مناسب که به خوبی مورد نیاز و دائمی فروش است، سرمایه گذاری کنید. بنابراین، چه چیزی باعث می شود محصول سودآور باشد؟ در پایین من قصد دارم به شما یک لیست سریع و کثیف از پیشنهادات و توصیه های برای شما برای پیدا کردن یک محصول خوب برای مطمئن نشان می دهد.

قیمت نهایی محصول (به طور متوسط)

اول از همه، شما باید آن را به عهده گرفته - محدوده قیمت در 10 تا 50 دلار است یک نقطه قیمت شیرین در آمازون که اغلب موارد جستجو شده معمولا در آنجا قرار دارد. چرا؟ از آنجا که بازاریابان می گویند، افراد احتمال بیشتری دارند تصمیمات خرید گاه به گاه را در نظر می گیرند، در حالی که برچسب های متوسط ​​قیمت را به ویژه در آن محدوده می بینند. یکی دیگر از دلایلی که شما می توانید پیروی کنید این است که مواردی که گران نیستند، احتمالا ساده هستند، در حقیقت برای آنها بسیار مناسب نیست؟ پس از همه، انتخاب این مانع قیمت پایین تصمیم خود را به خوبی شروع به ورود به بازار است.

وزن ترجیحی

به معنای وسیع تر، انتخاب یک وزن محصول صحیح، چیز بسیار مهمی است که پیشنهادات شما را در مورد آمازون در میان موارد مورد جستجو جستجو می کند. برای من، به اعتقاد من بهترین وزن ترجیحی وزن یک محصول حمل و نقل واقعا مقرون به صرفه باید حدود 1.5 تا 2.5 کیلوگرم باشد. این به طور طبیعی یک بسته فروش قابل قبول را با هزینه تحویل قطعا ارزان تر تعیین می کند.

رتبه بندی محصولات در رده مشابه

چیزی است که معمولا، این کار به سختی قابل کنترل است برای برآورد دقیق بر روی محصول BSR (رتبه بهترین فروشنده ) البته قبل از اینکه شما شروع به فروش آن کنید. اما آنچه شما می توانید در مورد آن انجام دهید این است که مطمئن شوید که محصول جدید شما شانس مناسب برای فروش به خوبی دارد. بنابراین، من توصیه می کنم داشتن چک دو برابر محصولات طبقه بندی مشابه و نمرات BSR خود را داشته باشند. برای من، 5000 عدد BSR را به عنوان آستانه ای برای بررسی موارد اغلب مورد جستجو آمازون در همان دسته اصلی یا محصولات مشابه نیز قرار می دهم. فقط برای روشن شدن همه چیز - این تنها فرض من است که من اخیرا از طریق فروش تجارت الکترونیک من در حال توسعه است. به هر حال، همانطور که زمان نشان داده است، این پیشنهاد کار می کند.

December 6, 2017