Back to Question Center
0

در مورد تحقیقات کلید واژه آمازون چه چیزی باید بدانم؟

1 answers:

هر خرده فروش آنلاین با تجربه در آمازون می داند که تحقیق می تواند پایه محکمی برای کسب و کار رونق بخشیدن به شکوفایی باشد. البته، اگر بخواهید لیست های محصول خود را به خوبی بهینه سازی کنید و در میان نتایج جستجو برتر نشان داده شود، می توانید به طور همزمان آن را مشاهده کنید - عادت های مشتری در آمازون نیاز به تحقیق و درک عمیق دارند. در نهایت - برای تولید ترافیک بیشتر از کلمات کلیدی مرتبط، در نتیجه افزایش تبدیل خود را. اما این چیزی است که بر خلاف موتورهای جستجو بزرگ (مانند گوگل خود، و همچنین یاهو و یا بینگ)، الگوریتم رتبه بندی جستجوی آمازون دارای ویژگی های "محصول محور" خود است. به این معنی است که از دیدگاه بهینه سازی موتور جستجو (SEO)، شما توصیه نمی شود که شرط بندی عمدتا در Google AdWords، حداقل در مورد تحقیقات کلید واژه آمازون انجام شود. نکته این است که برنامه ریزان کلمات کلیدی کاملا مناسب هستند تا درک گرایش های جستجو واقعی خریداران را درک کنند - online backgammon reviews. با این حال، در عین حال، این ابزار اساسی هرگز نمیتواند اطلاعات دقیق دقیق مورد نیاز برای انتخاب کلیدی کلیدی برای لیست های بهینه سازی شده که همیشه در بالای جستجو قرار می گیرند، را ضبط کند.

الگوریتم رتبه بندی جستجوگرهای آمازون و رتبه بندی محصولات

بیایید عمیق تر در مورد درک کنیم و ببینید که چگونه A9 کار می کند (الگوریتم جستجوی بزرگ جستجوی آمازون). با توجه به اینکه A9 در حقیقت به افزایش خرید کلی بر روی این پلتفرم فروش آنلاین واقعا شلوغ توجه دارد، لیستش از SERPs بر اساس دو عامل اولیه است:

  • عامل عملکرد - به این معنی است که هر آیتم با شهرت خوب و تاریخ فروش قابل اعتماد بیشتر احتمال دارد که به بالاترین محصول جستجوی آمازون نزدیک شود. معیارهای عملکرد کلیدی عبارتند از CTR (میزان کلیک)، CR (نرخ تبدیل) و البته فروش واقعی خالص.
  • عامل مربوط بودن - پیش فرض است که عنوان محصول، شرح و گلوله به خوبی بهینه سازی شده برای کلمات کلیدی با کارایی بالا (به عنوان مثال، که مطابق با درخواست های جستجو شده توسط خریداران زنده) - همچنین احتمال قوی بودن در نمایش محصول در آمازون به طور چشمگیری نشان داده خواهد شد.


آمازون کلید واژه تحقیق با ابزار ویژه

بنابراین، به چهره آن - آمازون تحقیقات کلمات کلیدی نیاز دارد رویکرد فردی بیشتر (به جای تجزیه و تحلیل کلیدی کلیدی در SEO). و فاکتور ربط دقیقا همان چیزی است که باید قبل از هر چیز دیگری متمرکز شود. به همین دلیل توصیه میکنم انتخاب ابزار کلمه کلیدی مناسب برای آمازون و تحقیقات بالقوه برندهی جستجوی ترکیبی که بتواند تبدیل واقعی خود را با معاملات واقعی انجام دهد. برای من، من شخصا ابزار تحقیق کلمات کلیدی سونار آمازون را استفاده کردم. البته، تنها تصمیم شما برای انتخاب ابزار یا چارچوب آنلاین است. به هر حال، با استفاده از Sonar، من برخی از مزایای بسیار قانع کننده ای را به دست آوردم، مانند مقیاس دادن لیست اصلی سریع پیشنهادات کلیدی (که به نظر می رسد یک نقطه شروع عالی)، تحقیق رقابتی (گرفتن عبارات جستجوی پیشرفته - به طور مستقیم از فروشنده های برجسته واقعا شگفت انگیز بودند)، بینش ارزشمند و ملاحظات در مورد بالقوه برنده شدن ترکیبات جستجو توصیه می شود در اینجا و در حال حاضر، و حتی بیشتر.

December 6, 2017