Back to Question Center
0

چگونه می توان لیست محصولات آمازون شما را تأمین کرد؟

1 answers:

آمازون بزرگترین پلت فرم تجارت الکترونیک در جهان است. این کار تقریبا مشابه سایر موتورهای جستجو است و کاربران را با نتایج مربوط به محصول خود به پرسش های خود ارائه می دهد. مهم است که شما در مورد بهینه سازی فکر می کنید و چگونه بهترین روش های بهینه سازی ممکن است سالانه تغییر کند. آمازون مانند سایر موتورهای جستجوی محبوب دیگر، قوانین و دستورالعمل های خاصی را برای پیگیری مشتریان بالقوه خود دارد. این یک بازار بسیار رقابتی است که در آن رهبران تو رفتگی در دیکتاتوری را از بین می برد؛ شما نیاز به سرمایه گذاری در بهینه سازی فهرست آمازون محصول خود را.

اگر شما هرگز نگران نباشید بهینه سازی محصولات خود را برای آمازون نداشته باشید، لازم نیست دور بروید، اما اکنون زمان خوبی برای شروع یک استراتژی است - buy instagram followers and likes. این مقاله طراحی شده است تا به شما نشان دهد که چگونه لیست محصولات آمازون را به خوبی تبدیل کرده و مشتریان بالقوه را از جستجو جذب کنید.

تکنیک های عملی برای بهبود فهرست آمازون شما

  • تصاویر محصول

( 16)

برای ایجاد لیست شما مفید است، شما نیاز به ارائه تصاویر با بهترین کیفیت محصولات را برای کاربران فراهم می کند. تنها راه چگونگی مشتریان بالقوه شما می تواند محصول مورد نظر خود را بررسی کند، عکس محصول از همه زوایای مختلف است. آمازون نیازهای تصویر محصول خود را شامل می شود که شامل مشخصات فنی و استانداردهای سایت آمازون برای تصویر محصول است. الزامات کیفیت تصویر اولیه بیانگر آن است که تصویر باید با تمرکز، حرفه ای روشن یا عکس برداری با رنگ واقعی و لبه های صاف باشد. علاوه بر این، شما باید مطمئن شوید که یک محصول 85٪ یا بیشتر از فریم تصویر را پر می کند.

تصاویری که برای فهرست محصول ارائه می کنید، اغلب عامل ایجاد یا شکست برای بیشتر جستجوگران آمازون هستند. به همین دلیل است که شما باید آنها را قانع کننده به اندازه کافی برای تحریک جستجوگران آمازون خرید محصول خود را.

  • عنوان محصول خود را بهبود دهید

شما باید تمام اطلاعات مهم را در 200 علامت عنوان خود داشته باشید. عنوان خود را با کلمات کلیدی یا شعارهای تبلیغاتی اضافه نکنید. توضیحات محصول دقیق که شامل رنگ آیتم، وزن، اندازه و سایر ویژگی های لازم می باشد. عنوان دقیق تر شما بهتر است. عنوان شما باید اطلاعات کافی برای تصمیم گیری در مورد تصمیم گیری خریداری کند. به همین دلیل است که

طبق دستورالعمل آمازون، باید یک فرمول خاص برای کمک به ایجاد عناوین خود دنبال کنید. این فرمول به نظر می رسد - "نام تجاری + مدل شماره + نام مدل + محصول

هنگامی که آمازون باز صفحه محصول، شما می توانید نقاط گلوله در زیر عنوان را مشاهده کنید.در اینجا شما می توانید به زودی شرح شخصیت خود را شرح دهید اساطیر و استراتژیک از کلمات کلیدی هدفمند خود استفاده کنید. شما نمیتوانید این گام را از بین ببرید، زیرا به کاربران کمک میکند تصمیم خود را بگیرند.

با این حال، لازم است که یک توضیح دقیق از محصول خود را اضافه کنید. گاهی اوقات بازرگانان آنلاین در مورد توضیحات اشتباه می گیرند و فراموش می کنند که آن را به طور کامل اضافه کنید. در بیشتر موارد، امتیاز گلوله نمی تواند تمام سوالات کاربر را نسبت به محصولاتی که شما می فروشند پاسخ دهد. به همین دلیل است که شما نیاز به توصیف آن دقیق تر، ارائه مشتریان بالقوه خود را با تمام مزایای محصول و ویژگی های. شما نباید در مورد شرکت خود بنویسید و یا برخی اطلاعات تبلیغاتی اضافه کنید. وظیفه اصلی شما این است که یک آیتم را که خرده فروشی می کنید معرفی کنید.

December 6, 2017