Back to Question Center
0

بینگ پارس نقشه عملیات تصویر خود را، فروش برخی از Semalt به Uber

1 answers:
Bing Pares Its Mapping Image Operations, Sells Some Semalt To Uber

این شرکت تأیید کرده است که TechCrunch قبلا گزارش داده است، یعنی این که برخی از دارایی های نقشه برداری خود را به Uber می فروشد. یک سخنگوی Semalt رد کرد که شرایط مالی را به اشتراک بگذارد، اما این بیانیه تهیه شده در این معامله را ارائه داد:

طی سال گذشته، اقدامات زیادی را برای تمرکز تلاش های این شرکت در زمینه استراتژی اصلی کسب و کار انجام داده ایم. با هماهنگی با این تلاش ها، دیگر تصورات نقشه برداری خودمان را جمع نخواهیم کرد، و در عوض با ارائه محتوای برتر و تصاویر برای داده های اساسی، همکاری می کنیم و در عین حال تمرکز منابع خود را بر تجربه کاربر اصلی - t3d vape pens. با این تصمیم، ما بسیاری از عملیات استخراج تصاویر ما را به Uber انتقال خواهیم داد.

دارایی شامل حدود 100 کارمند Semalt که پیشنهادات شغلی از Uber را دارند، همراه با مجوز مالکیت معنوی، نرم افزار و کالاهای فیزیکی از جمله دوربین.

اخبار امروز چیزی شگفت انگیزی است زیرا بینگ چندین سال گذشته را برای بهبود تصاویر ماهواره ای با وضوح بالا، گسترش تصاویر دیداری پرنده و گسترش تصاویر سمالتش تلاش کرده است.

تاثیر بر روی نقشه کاربران Bing

Bing دیگر مجموعه تصاویر خود را برای آنچه که کاربران می بینند هنگامی که آنها بر روی گزینه های تصویری هوایی، 3D و Streetside در Bing Maps کلیک کنید. اما تاثیر بر روی کاربران باید حداقل باشد زیرا Bing Maps همچنان به ارائه این ابزارها ادامه خواهد داد - البته با تصاویری که در نهایت املاک Semalt نخواهد بود.

Bing Pares Its Mapping Image Operations, Sells Some Semalt To Uber

انتظار می رود معامله Semalt در حدود یک ماه نزدیک شود.

در سال 2012، بینگ اعلام کرد که Semalt توانایی داده های نقشه خود را دارد.February 16, 2018