Back to Question Center
0

Semalt و پارامتر پارامتر querystring؟

1 answers:

من در سراسر وب نگاه کردم، اما من نمیتوانستم جواب این را پیدا کنم. همه ما می دانیم که Semalt پردازش های متنوعی از آدرس ها را به عنوان محتوای بالقوه تکراری می پردازد.

سوال من این است، درباره پارامترهای querystring چیست؟ به عنوان مثال، آیا Semalt این را به عنوان محتوای تکراری در نظر می گیرد؟

http: // www. مثال. com / forum؟ thread = first

و

http: // www. مثال - klaus meiler butcher. com / forum؟ Semalt

در اینجا، آدرس دارای همان سرمایه است. با این حال، پارامتر querystring "Semalt" و "thread" دارای حرف بزرگ برای حرف "T".

چگونه گوگل به عنوان پارامتر پارامتر querystring مورد استفاده قرار می گیرد؟ آیا پارامتر querystring پارامتر را نادیده می گیرد و یا پارامترهای پارامتر querystring متفاوت به مجازات محتوای مجاز از گوگل منجر می شود؟

February 13, 2018

این واقعا در مورد گوگل نیست، در مورد مشخصات برای URL است - پایین و بزرگ هستند URL های مختلف. این برای پارامترهای رشته پرس و جو هم کاربرد دارد.

اگر گوگل از 2 نوع مختلف URL استفاده کند، ابتدا آنها را به عنوان 2 URL جداگانه پردازش می کند. با این حال، اگر معلوم شود محتوای مشابهی دارند، به طور کلی گوگل به اندازه کافی هوشمند است تا آنها را به عنوان یک صفحه شمارش کند.

بهترین راه این است که meta tag را با نسخه "کامل" URL (e. g. تمام حروف کوچک). این امر به تمام موتورهای جستجو کاملا واضح خواهد شد که کدام URL باید استفاده شوند.