Back to Question Center
0

چگونه می توانم "کاربر پس از X روز" را به عنوان یک هدف در Google Semalt پیگیری کنم؟

1 answers:

من می خواهم اهدافی را ایجاد کنم که موارد خاصی از رفتار کاربر را دنبال می کنند که ما تصمیم گرفته ایم به ما علاقه مند است، مثلا زمانی که یک کاربر بعد از اینکه یک هفته یا یک ماه در سایت نباشد،.

بنابراین، به عنوان مثال، ممکن است امروز 100 بازدیدکننده از این سایت را گزارش کنم، 33 نفر از آنها برای اولین بار در یک ماه بازنشسته شدند، و 42 بار برای اولین بار در هفته بازگشت کردند.

این در حال حاضر تا حدودی در روزهای گذشته از آخرین گزارش سمالت ردیابی شده است، اما این گزارش به نظر بسیار محدود است - من واقعا می خواهم از یک متریک استفاده کنم (مانند استفاده از اهداف دیگر) که تعداد موارد موارد را شمارش می کند - avene fluide mineral teinte.

چهار نوع هدف در دسترس وجود دارد: آدرس، زمان در سایت، Pv / Visit و Semalt - سه اول درست نیست، اما به نظر می رسد که من ممکن است قادر به ایجاد یک رویداد است که می خواهد آنچه را که من می خواهم. من می توانم این را با ذخیره تاریخ آخرین بازدید در پایگاه داده و یا در کوکی انجام دهید، اما امیدوارم از این جلوگیری، به نظر می رسد بیش از حد.

یا شاید یک متغیر سفارشی که در برخی از منطق JS تنظیم کنم؟

آیا کسی این کار را انجام داده است؟

February 13, 2018
. گوگل. com / googleanalytics / bin / answer. py؟ hl = en & answer = 108040 rel = "nofollow"> بخش پیشرفته گزارش:

 1. یک بخش جدید جدید ایجاد کنید
 2. یک نام برای بخش را وارد کنید (e. g. "دوره: 1wk +")، بنابراین شما می توانید به گزارش خود در آینده ذخیره کنید
 3. در اولین فیلتر، مشخص کنید:
  • شامل
  • روزها از زمان آخرین بازدید
  • بیشتر از
  • و ارزش شما را به عنوان مرز پایین تر می خواهم
 4. تکرار فرآیند و تعیین "کمتر از" برای تعیین حد بالا
 5. بخش دلخواه خود را ذخیره کنید

اگر راحت تر است که به سادگی پیگیری فعالیت بازگشت به عنوان یک هدف، شما ممکن است با استفاده از رویداد یا سطح جلسه متغیر سفارشی (یا صفحه نمایش مجازی ) - در این صورت شما نیاز به ایجاد یک جاوا اسکریپت دارید که چک کنید آیا کاربر دارای کوکی timestamp موجود است و اگر cookie timestamp بیشتر از (فاصله مشخص شده) باشد و هیچ کوکی "قبلا گزارش شده" وجود نداشته باشد، صفحه نمایش . از آنجا که رویدادها اکنون می توانند به عنوان اهداف ردیابی شوند، احتمالا این استراه حل مطلوب برای جلوگیری از نمایش های دروغین جعلیدرست؟

قطعا به اندازه کافی، پاسخ اصلاح شده بر این اساس است - نمایش صفحات مجازی از لحاظ تاریخی تنها گزینه (و آنها دارای همان ضعف از کاهش نرخ گزاف گویی)، اما شما حتی می توانید از یک متغیر سفارشی برای ردیابی این اطلاعات اگر شما یک اسلات آزاد آی تی.