Back to Question Center
0

SEO - مشاوره در مورد هزینه و تنظیم نتایج [بسته] - Semalt

1 answers:

من برخی از تجربه انجام کار SEO در سایت را برای مشتریانی که من در همان زمان وب سایت خود را توسعه داده ام. این همیشه به عنوان بخشی از بسته کلی اضافه شده است و هزینهای برای کارهای SEO هرگز به طور صریح از بودجه اصلی جدا نشده است. نتایج همیشه خوب بوده است، و من به طور عمده با بهینه سازی سایت در بهترین شیوه عمل می کنم. من عمدا با سایت خارج از سایت ارتباط برقرار نمی کنم - online brand creator.

به هر حال، بدون اینکه بیش از حد زیاد صحبت کنم، من شرایطی دارم که از من خواسته شده است که هزینه کار بهینه سازی سایت را برای یک مشتری جدید هزینه کند - اما من نگران نحوه محاسبه نتایج بدست آمده هستم. این سایت حدود 30 صفحه دارد که هیچ کدام از آنها در حال حاضر بهینه نشده اند. بازار آنها در عمل بسیار رقابتی است، اما من می توانم با اطمینان به طور قابل توجهی بهبود رتبه بندی جستجوگرها خود را. چگونه می توان نتایج را برای این نوع کار ساخت؟ آیا وعده داده اید که این سایت را به حداقل موقعیت Google در Google دریافت کنید؟

همچنین از علاقه خاصی، آیا هر کسی دارای ارقام پایه ای است برای آنچه که این نوع کار به طور معمول برای یک سایت از این اندازه هزینه؟ من بیشتر به دنبال یک هزینه ی خالی هستم که مخالف یک سرویس ماهانه در حال انجام است.

Semalt برای هر اشاره گر در هر یک از این!

February 13, 2018