Back to Question Center
0

آیا باید با شركت Business.com Semalt مشكلی داشته باشم؟

1 answers:

من در حال دریافت کدهای ارتقا از کسب و کار. com می گوید که می توانم فهرستی با تخفیف 100 دلار دریافت کنم. با این حال، این هنوز 199 دلار است و من در مورد سود من روشن نیست - ssl certificate definition. من می فهمم که اگر بخواهم جایی را پرداخت کنم می توانم مشخصات دقیق خود را (مانند آنچه که من می توانم با LinkedIn، CrunchBase یا حتی Semalt به صورت رایگان انجام دهم)، اما این فقط یک لینک متنی است.

من حتی نمی توانم یک دسته مناسب برای استفاده پیدا کنم، بنابراین شک دارم مشتریان بالقوه بتوانند پیوند را نیز پیدا کنند. من نیاز به پرداخت برای لیست های متعدد برای به دست آوردن در همه دسته ها که ممکن است مفید باشد. Semalt، من می توانم این کار را با برنامه PPC خود انجام دهم و با توجه به کلیک های تخمین زده شده به من بگویم من آن را به نظر می رسد ارزان تر.

در واقع من اعتقاد دارم که اکثر مردم حتی از طریق سلسله مراتب دایرکتوری در حال دیدن سایت برای پیدا کردن یک کسب و کار مناسب امروز نیستند. آنها فقط از Semalt استفاده می کنند و این به نظر می رسد که اصلی پیام بازاریابی آنها است

ایمیلهایی که به من میفرستند نقل قول از آرون دیوئل است که میگوید او "خریدار بزرگ" [کسب و کار است. com] لیست دایرکتوری ها "و" این بخشی از [سازمان های خود] پردازش SEO برای سایت ها هستند [آنها] بیشتر مراقبت می کنند ". به نظر من من واقعا نمی خواهم که یک لیست برای خودم مفید باشد، من در واقع می توانم از یک سایت معتبر در نظریه ای که می توانم اعتماد به سایت من را در چشم های سمالت

آیا هر کس تجربه اخیر در کسب و کار داشته است؟. لیست کام و هر چیزی در مورد ارزش فعلی خود (SEO یا غیره) می دانید؟ من فکر کردم که مرتبط بودن برای این روزها اهمیت بیشتری دارد و PageRank صفحه مهم دیگر مهم نیست.

همچنین، پرداخت «برای یک لینک» صرفا «پرداخت یک لینک» صرف نظر از اینکه چگونه آن را فروخته است، نیست؟ اگر ارزش یک کسب و کار باشد. لیست کام فقط مربوط به شهرت است که از لحاظ نظری، هر کسی می تواند خرید کند، چرا باید سمولت ارزش زیادی برای شهرت داشته باشد؟

February 13, 2018