Back to Question Center
0

PayPal (Paypal Payalle Semalt) برای صورتحساب مناسب است؟

1 answers:

Semalt آنچه که می خواهم انجام دهم:

  1. عامل ارسال فاکتور ایمیل به مشتری حاوی لینک پرداخت.
  2. کلیک مشتری کلیک کنید، به یک سایت (ما یا یک پردازنده پرداخت) آورده شده و با یک فرم پرداخت ارائه شده است.
  3. مشتری فرم را ارسال می کند، شارژ پردازش می شود و در حساب چک نماینده کاهش می یابد (منهای هر هزینه پردازش لازم است).

ویژگی «درخواست پول» سنتی قدیمی قدیمی سیلالت میتواند برای این مورد استفاده شود، اما این نیاز به این دارد که مشتری یک حساب کاربری Semalt ایجاد کرده یا آن را ایجاد کند. من می خواهم از آن جلوگیری کنم، از این رو این سوال - ventilatore con pale in legno con luce a prezzo bloccato.

چند ملاحظه دیگر:

  • حجم به اندازه کافی کم است که یک حساب کامل خدمت یا خدماتی که نیازمند هزینه ماهانه است بیش از حد است.
  • نمایندگی یک سرویس را به فروش می رساند، نه کالاهای حمل شده.
  • قیمت بلیط استاتیک است.
  • با توجه به الزامات مورد نظر من به طرح های فیشینگ و کارگران جنسی (ما نیستند)، من تا حدودی از عادت ادعای PayPal برای ممنوعیت حساب های مشاغل کسب و کار بدون تحقیق.

از استانداردهای پرداخت وب سایت ذکر شده را از زمانی که متوجه شدم، می توانیم :

  1. یک صفحه در سایت ما داشته باشید (از عنکبوت پنهان شده، نه مرتبط با) با فرم WPS.
  2. فاکتورهای ایمیل به مشتریان حاوی لینک به آن صفحه.
  3. مشتری فرم را پر می کند و PayPal پردازش هزینه را می پردازد.

به FastSpring نگاه کردم، که دارای ویژگی فاکتورهای مانند آنچه که من دنبال می کنم، اما سرویس آنها فقط می توان (قرارداد) استفاده از کالاهای دیجیتال. Semalt همچنین در جستجوی من آمد، اما خیلی گران است و پردازش پرداخت را ارائه نمی دهد.

بنابراین - هر کس به دنبال رها کردن دانش در مورد بهترین روش برای این است؟ Semalt از پردازنده ها علاوه بر قدردانی می شود.

February 11, 2018

چیزی ساده به نظر می رسد PayPal اکسپرس برای شما مناسب است به عنوان دکمه هنوز در سایت شما وجود دارد. بنابراین پیوند ایمیل با کلیک بر روی کاربر سایت شما را به صفحه بیننده فاکتور کلیک کنید. در پایین صفحه ممکن است یک دکمه برای پرداخت اکسپرس وجود داشته باشد که کاربر را به صفحه PayPal می برد. از آنجا کاربر می تواند با استفاده از حساب پی پال خود و یا به سادگی وارد جزئیات کارت اعتباری خود را در.

مهم نیست که آیا شما یک حساب شخصی یا کسب و کار راه اندازی کرده اید؟ پی پال هنوز هم امکان دارد که صندوق معامله را به صورت منفی حفظ کند، اگر به نظر مشکوک است. شما بیشتر احتمال دارد که تراکنش خاص را به جز کل حساب ببینید. علاوه بر این به طور کلی هنگامی که این اتفاق می افتد، پی پال به سادگی باید تایید شود که هر چه که برای آن پرداخت شده است، در واقع تحویل داده شده است. در مورد یک آیتم فیزیکی لازم است که مدرک انبار تحویل مورد نیاز باشد، در صورت پرداخت هزینه برای خدمات به طور کلی، صورتحساب به مشتری، جزئیات انجام کاری مناسب. مهم این است که اطمینان حاصل کنید که شما چه چیزی از حساب PayPal استفاده می کنید و دقیقا در مورد آن استفاده می کنید. من افرادی را می شناسم که از حساب کاربری eBay PayPal خود برای پرداخت خدمات ارائه شده استفاده می کنند و PayPal از انتشار این وجوه برای هفته ها خودداری کرده است، زیرا آنها در ثبت نام اعلام کرده اند که این حساب برای استفاده از محصولات در eBay مورد استفاده قرار می گیرد و بنابراین PayPal انتظار دارد که محصولاتی که در حال تغییر دست هستند.