Back to Question Center
0

از Semalt Expert بخواهید چگونه Google Analytics Spam را حذف کند

1 answers:

اشتباه نخواهد گفت که گزارشگری یکی از مهمترین جنبه های بازاریابی ورودی است و داده های قابل اطمینان کلید موفقیت در گزارش هستند. گاهی اوقات در داشبورد Google Analytics ما مشاهده می کنیم که تعداد زیادی از بازدیدها وارد می شوند. آنها در واقع ربات های ترافیکی هستند و باید از همان ابتدا ممکن است از بین بروند. ما باید به طور منظم چک های پورتال هایمان را برای تجزیه و تحلیل و حل مسئله قبل از آنکه خیلی دیر شده انجام دهیم و سایت ما را هکرها را از دست می دهیم.

آرتم Abgarian، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt ، در اینجا در مراحل برای حذف اسپم آزار دهنده به سرعت توضیح می دهد - continental barum brillantis.

اولین گام

قبل از اینکه تنظیمات خود را در Google Analytics تنظیم کنید، باید تمام فیلترهای موجود را آزمایش کنید و تنظیمات مناسب را انجام دهید. این به شما کمک خواهد کرد که بهترین استراتژی ها را اجرا کنید. شما می توانید روند را با آزمایش تعداد دیدگاه های دریافتی خود آغاز کنید. هنگامی که شما آن را آزمایش کرده اید، گام بعدی این است که ترافیک هرزنامه و منابع آن را مسدود کنید. درست است که روش های زیادی برای جلوگیری از ترافیک هرزنامه و بوت نت ها وجود دارد، اما ساده ترین راه این است که اجازه دهید Google کار شما را انجام دهد. به قسمت مدیریت بروید و تنظیمات Filter Bot خود را تنظیم کنید. به این ترتیب می توانید از ورود ترافیک غیر واقعی و جعلی جلوگیری کنید. گوگل دائما به روزرسانی رباتها و سیاست های خود را برای کمک به مدیران وب به حداکثر سود از منابع خود به روز می کند.

ترافیک هرزنامه و نحوه شناسایی آن چیست؟

ترافیک هرزنامه دارای قابلیت فیشینگ با فایل های شما است..این روند را با ارسال ترافیک بی فایده و دیدگاه های جعلی آغاز می کند. اگر تعداد زیادی از بازدید کنندگان را ببینید و منابع خود را نمی دانید، شانس هایی وجود دارد که هرزنامه ها به سایت شما ضربه زده اند. ترافیک اسپم با انواع بوت نت و هرزنامه ها توسعه یافته توسط هکرها درجه یک به سرقت اطلاعات شخصی شما ارسال می شود.

روش های مختلفی برای تجزیه و تحلیل، شناسایی و خلاص شدن از هرزنامه وجود دارد. اول از همه، شما باید تنظیمات خود را در داشبورد Google Analytics خود تنظیم کنید. شما همچنین باید فایل های پشتیبان را ایجاد کنید تا اطلاعاتتان هرگز از دست نرود. به علاوه، مهم است که بررسی کنید که میزان بازدهی و جلسات وب سایت شما تا علامت است یا خیر.

نه تنها این، بلکه شما نیز باید نامهای میزبان وابسته به Google خود را چک کنید و تنظیم کنید. اگر متوجه شوید که Googleweblight نام میزبان شماست، بهتر است با آن بروید. در غیر این صورت، شما باید آن را در اسرع وقت تغییر دهید

چگونه برای جلوگیری از ترافیک هرزنامه

یکی از ساده ترین و بهترین راه ها برای جلوگیری از ترافیک هرزنامه، ایجاد عبارات فیلتر به طور منظم است. این باید شامل نام دامنه شما، نام فایل و نام میزبان باشد. برای جلوگیری از سردرگمی اطمینان حاصل کنید که نام های مختلف را به وب سایت ها یا دامنه های مختلف داده اید. شما باید نوع فیلتر را برای سفارشی تنظیم کنید و نام های میزبان را در اینجا وارد کنید. گام بعدی این است که هر فیلتر قبل از اینکه شما آن را به سایت های خود بسپارید، تأیید کنید.

منابع زباله

درست است که تعداد زیادی از منابع هرزنامه وجود دارد. آنچه که شما باید انجام دهید این است که همه این منابع را یکی پس از دیگری متوقف کنید. پاک کردن داشبورد Google Analytics و قبل از ایجاد فیلترها و مسدود کردن منابع هرزنامه به درستی آن را بررسی کنید. هنگامی که این مراحل را دنبال می کنید، می توانید از ترافیک هرزنامه ها خلاص شوید. مطمئن شوید که شما تمام IP های مشکوک از ارسال شما ترافیک جعلی عنوان آن می تواند وب سایت و AdSense را تا حد زیادی آسیب برساند مسدود کرده اند.

November 28, 2017