Back to Question Center
0

کارشناس Semalt: چرا تقلب آنلاین صورت می گیرد؟

1 answers:

تقلب در حال حاضر یک تهدید بزرگ برای صنعت تجارت الکترونیک است. به طور معمول،وب مسترها از خطرات تقلب در هنگام دریافت اولین بازپرداخت مطلع می شوند. در حالی که این نوع تقلب در بسیاری از مناطق معمول استاز جهان، U.S حمل بار بیشتر از تلفات کلاهبرداری آنلاین را تحمل می کند.

تقلب اینترنت به دلایل مختلف رایج است. ماکس بل، مدیر موفقیت مشتری Semalt ،مهمترین مهمترین موارد نقض تقلب آنلاین را با هدف کمک به شما برای مقابله با حملات طراحی کرده است - laputka law office hazleton pa.

داده های کارت اعتباری سرقت شده برای خرید آسان است. تقلب اینترنتی یک اولویت نیستمسئله در فهرست آژانس های اجرای قانون است، زیرا جمع آوری شواهد کافی و منابع برای محاکمه چنین مواردی سخت است. به عنوان یکنتیجه، دادستان بسیار نادر است.

چگونه تقلب آنلاین

مرحله 1:

اطلاعات کارت اعتباری توسط مجرمان انفرادی اینترنتی یا یک شبکه بزرگ به سرقت رفته استاز هکرهای حرفه ای

به طور معمول، هکرهای فردی یا سندیکاهای جنایی به شرکت ها و سازمان ها حمله می کنندبرای دریافت هر نوع اطلاعات مالی یا شخصی. هنگامی که اطلاعات لازم را بدست می آورند، آنها آن را در بازار سیاه فروخته اند. اطلاعات بیشترهکرها در مورد دارنده کارت، بالاتر از قیمت اطلاعات در بازار سیاه است.

مرحله 2:

داده های سرقت شده به یک شخص ثالث فروخته می شود.

اکثر زمان ها، افرادی که دادههای شخصی یا مالی را سرقت می کنند، یکسان نیستندافرادی که از این اطلاعات استفاده می کنند. به طور معمول، هرچه حمله بزرگتر باشد احتمال ابتلا به هکر اولیه احتمالا از داده ها برای انجام تقلب استفاده می شود.

مرحله 3:

کلاهبرداران کارت را تست و اخراج می کنند.

هنگامی که کلاهبرداران اطلاعات کارت اعتباری دریافت می کنند، کارت های فعال را از حالت خاموش جدا می کنندکارت ها برای دانستن اینکه کارت فعال است، کلاهبرداران آنلاین را خریداری می کنند. اگر معامله موفقیت آمیز باشد، آنها از بین می روندکارت اعتباری

بسته به اینکه چقدر هکرهای اطلاعاتی در اختیار دارند، می توانند از آن عبور کنندبه عنوان صاحبان مشروع کارت و حتی ضرب و شتم فیلتر آنلاین در بازی خود را.

چرا تعقیب جعل اینترنت نادر است

به ارمغان آوردن هکرها به کتاب، اغلب به دلایل بسیاری، یک وظیفه سنگین است. اول، یکتحقیقات باید از مرزهای دولتی و بین المللی عبور کنند که موجب مشکلات فقهی می شود.

دوم، جمع آوری شواهد در مورد تقلب آنلاین همیشه دشوار است. فریبکار کهتسلیم یک دارنده کارت یک آدرس ایمیل جدید را ثبت می کند و یک صندوق پستی تحت یک نام غلط می گیرد. این شواهد بسیار کمی برای پیوند وجود داردجرم به تقلب کننده. به عنوان یک نتیجه، سازمان های اجرای قانون ممکن است شواهد کافی برای جرایم را ندارند.

علاوه بر این، جرایم تجارت الکترونیکی اغلب به عنوان یک مسئله اولویت کم مطرح می شود.این به این دلیل است که مقدار متوسط ​​پول به سرقت رفته اغلب کم است. در عین حال قربانی ممکن است مایل به پیروزی از تقلب نباشدبه ویژه اگر صاحب کارت اطمینان حاصل شود که بازپرداخت توسط بانک صادر شده کارت. و هنگامی که میانگین را مقایسه می کنیدمقدار پول سایت های تجارت الکترونیک به تقلب در مواردی که FBI و دیگر سازمان های اجرای قانون در مورد سایت های خود در مورد آنها بحث می کنند، از شما شروع می کنندبرای درک اینکه چرا تقلب تجارت الکترونیک نگرانی کم اهمیت این سازمان ها است. در اصل، سازمان هایی مانند FBI نیستنداین موارد را نادیده بگیریم، بلکه آنها نیروی کار کافی برای پیگیری این جنایتکاران اینترنتی ندارند.

November 28, 2017