Back to Question Center
0

کارشناس Semalt در مورد کلاهبرداری هایی که شما را از تقلب اینترنتی محافظت می کند، به شما نشان می دهد

1 answers:

شما باید با شرایط تقلب اینترنتی و کلاهبرداری آشنا باشید، درست است؟ این دو مورد به طور متناوب استفاده می شوند و در واقع به همان چیز اشاره می کنند. کلاهبرداری به طور معمول به یک طرح است که برای فریب دادن افراد غیر احمقانه از پول خود، اغلب با وعدهی چیزی که هرگز تحقق نمی یابد، زمانی که پول تغییر می کند، اشاره می کند. همانطور که از نام آن پیداست، کلاهبرداری های اینترنتی در وب رایانهای هدف قرار می گیرد.

مدیر موفقیت مشتری Semalt ، لیزا میچل، درباره مسائل مربوط به تقلب آنلاین به شما کمک می کند تا از آن مطمئن شوید - webmail istanbul koleji.

کسی که در معرض خطر است

هر کسی که از خدمات آنلاین در هر زمان و از هر نقطه از جهان استفاده می کند حساس است. مهم نیست که شما در حال چک کردن پست در جدول زمانی رسانه های اجتماعی، ایمیل یا چت در سایت دوستیابی هستید. از زمان ظهور آن، اینترنت میلیون ها نفر را به تماشای فیلم، اخبار، وبلاگ ها، کار از خانه و خیلی چیزهای دیگر کمک کرده است. متاسفانه، موارد جرایم اینترنتی افزایش یافته است.

چگونه کار می کند

در سال 2017، تعداد موارد جرایمی سایبری 155 درصد بیشتر از سال قبل (2016) بوده است. این خوب نیست. چطوری این حتی اجازه داده میشه اتفاق بیافته؟ مطمئنا، اکنون باید از تمام کلاهبرداریهایی که مورد استفاده قرار میگیرند مطلع باشیم، درست است؟ خب، بچه های بد خیلی زیاد هستند. هر روز آنها روشهای جدیدی را برای جبران شدن در جایی که آنها نمی نشستند

نمونه ای از کلاهبرداری نیجریه 419 را ببینید..معمولا با یک ایمیل یا پیام فرستاده شده توسط یک دختر در پریشانی شروع می شود. او دروغ می گوید که یکی از وارثان، مقامات دولتی یا خانم های تجاری نیجریه یا سیرالئون باشد. حالا اینجا طعمه است: خانم می خواهد شما را کمک کند تا او پول خود را از بانک محلی دریافت کند. چطور؟ با ارسال برخی از پرداخت که با آن پرداخت می شود برای پردازش بانکی. شما در عوض چه می کنید؟ بخش بزرگی از پول. این هرگز اتفاق نمی افتد پس از ارسال پول، خانم به هوا نازک می رود. در موارد دیگر، ممکن است برای جزئیات بانکی شما با این ادعا که مایل به ارسال پول به حساب شما هستند، درخواست کند. این کار را نکن حساب بانکی شما به خطر افتاده است. همانطور که این معامله به نظر می رسد خیلی خوب برای درست بودن، برخی از مردم با احتیاط به باد و بازی همراه

کلاهبرداری فیشینگ

این است که مسلما شایع ترین نوع کلاهبرداری وجود دارد. در این مورد، شما یک ایمیل رسمی از بانک خود و یا یک سرویس پرداخت آنلاین مانند Paypal دریافت خواهید کرد. آنها ادعا می کنند که حساب شما باید به روز شود. در اینجا آنها را به کلیک کردن بر روی یک لینک دعوت می کنند یا جزئیات خود را به شما ارائه می دهند تا آنها را برای شما به روز رسانی کنند. کلاهبرداری فیشینگ برای سرقت اطلاعات شخصی و مالی استفاده می شود.

تصویر این قیاس: اگر کسی کارت اعتباری شما را از کیف پول خود دزدیده باشد، به سرعت می توانید با بانک تماس بگیرید تا آنها را مطلع سازید. متأسفانه، جرم و جنایت سایبری پیچیده است و نه به سادگی. با این همه، با کلاهبرداری آنلاین، می توانید خودتان را از این امر محافظت کنید. این به شما آرامش می دهد، اطلاعات شخصی شما امن خواهد ماند و هیچ کس پول خود را بدون اجازه شما لمس نخواهد کرد. آنلاین نیست scammed لذت بردن از راحتی اینترنت با آرامش ذهن.

November 28, 2017