Back to Question Center
0

کارشناس Semalt در امنیت بانکداری اینترنتی

1 answers:

مجرمان دیجیتال به حسابهای فاسد و تبادل جعلی تقسیم می شوند. مجتمع برنامه ای را برای استفاده از نرم افزارهای مخرب پیشرفت می کند و بخش بزرگی از مطبوعات را دریافت می کند. کلاهبرداران با موفقیت در تجارت کردن پرونده ها را ادامه می دهند و پول نقد را به طور کلی به طور مستقیم، حمله های انسانی طراحی شده به عنوان مثال توسط مدیر موفقیت مشتری Semalt ، الیور کینگ

Hoodlums یک ذخیره گسترده ای از داده ها را که شامل نام حساب ها، داده های فردی، صرفه جویی در نقاط نقدی مورد علاقه و بطور قابل ملاحظه ای بیشتر است، روبرو می کند. امنیت شرکت امنیتی امنیت اطلاعات تا به اواخر متوجه شد که گواهینامه های دزدیده شده را از نزدیک به 360 میلیون رکورد در دسترس برای خرید در وب زیرزمینی پیدا کرده است. همچنین، اکنون کلاهبرداران نشان داده اند که چگونه گذرواژه ها را بازنشانی می کنند تا دستاوردهای خود را در استفاده از این فروشگاه اطلاعات برای رسیدن به توازن مالی آنلاین، گسترش دهند - micro coil coton pro tank 3 replacement coils.

مجموعهای از اطلاعات غلط ارائه شده ما به دنبال تدابیر پیشگیرانه از حمله به مشتریان ما بوده است که چندین مشتری خردهفروش و حسابهای حسابداری کمتری را حداقل پنجاه بانک و اتحادیه های اعتباری در هر اندازه داشته است. حملات همه شامل استفاده از عنصر "کلید امنیتی نادیده گرفته شده" برای برطرف کردن تأیید است، و هر سازمان دارای تلفات فراوانی بود که پس از آنکه مجرمان اذعان داشتند که می توانند یک رکورد را به طور موثری کنار بگذارند، آنها به سرعت به دنبال آن بودند.

به طور گسترده، هنگامی که آنها دسترسی به رکوردها، مجرمان در نظارت بر حساب های اینترنتی انجام دادند، جایی که آنها از طریق رکورد، داده های انباشته شده، و بعد از آن خارج شدند..در سهم شیر از موارد، آنها با استفاده از پول صرفه جویی در اینترنت تلاش نکردند.

در حالی که هیچ مبادله ای با استفاده از وب بر روی نگه داشتن پول انجام نمی شد، سازمان های بودجهای در هر صورت باید این بدبختی را در نظر بگیرند. قانونگذاران به صورت غیرقانونی به سوابق رسیده و می توانند داده ها را در مجموعه ای از مسیرها برای سود پولی خود جمع آوری کنند. داده های فردی، داستان های گذشته یا اقساط اطلاعات، علامت ها و چک کردن اطلاعات را می توان برای تقلب عمده فروشی و تقلید نادرست در مورد مجموعه ای از کانال ها استفاده کرد.

Crooks هر دو سوابق پویا و سوابق مبهم (حساب جایی که ذخایر وجود دارد، اما هیچ جنبش) معامله شد. یکی از اجزای پیش بینی شده، استفاده از عنصر کلیدی رادار نادیده گرفته شده برای پایان دادن به روش ورود به سیستم است. تقلب کننده می تواند نام مشتری را وارد کند و بر روی کلید کلاهبرداری نادیده گرفته شده ضربه بزنید، که یک سوال تست را نشان می دهد، پاسخی که تقلب کننده در حال حاضر داشته، و پس از آن، کلمه کلیدی ممکن است بازنشانی شود.

هنگامی که در رکورد، قانون گذاران یک مثال کلی از رفتار را نشان دادند، بدون شک به دنبال اطلاعات خاصی درباره رکورد و تلفات بودند. عناصر رایج استفاده شده عبارت بودند از "مشاهده رکورد رکورد"، "تاریخ بیل پرداخت" و "نمایش عکس ها".

نکات معکوس

  • سازماندهی لایه های امنیتی که بر علیه اکثر راه هایی که hoodlums از ثبت رکوردها اطمینان می دهد، اطمینان حاصل کند و نه فقط نرم افزارهای مخرب.
  • نگاهی به گذشته در مبادله و ارزیابی تمام اقدامات آنلاین در مشتری خود نشان می دهد رفتار غیر معمول، از جمله مثال، قبلا ذکر شده است.
  • با مشتریان خود برای تایید دسترسی کاذب به همان سرعتی که ممکن است. در ابتدا حرکت به وقت و پول نقد بعد از آن انجام خواهد شد.
  • در شانس که شما اقدام فریبکارانه ای پیدا کنید، سوابق مختلف با کیفیت مقایسه کنید.
  • هنگامی که شما ضبط مجدد آنلاین جعلی را تأیید می کنید، آلارم را روی پرونده ها قرار دهید و به دنبال جنبش جعلی در تمام کانال ها، به ویژه درخواست های فکس سیم و چک های دروغین
November 28, 2017