Back to Question Center
0

کارشناس Semalt: 4 نوع جرایم اینترنتی که امروز می توانید با آن روبرو شوید

1 answers:

اینترنت همچنان به اتصال بسیاری از رایانه ها، هکرها و دیگر مجرمان سایبری استادامه دادن به تکنیک های جدید برای اجرای نیازهای خود. ابزارهایی که هکرها از آن استفاده می کنند، به عنوان پیشرفت های تکنولوژی پیشرفت می کنند. زمانی که ماایجاد وب سایت ها، کمی توجه ما را به این واقعیت که یک هکر می تواند اطلاعات زیادی از سیستم کامپیوتری را از بین ببرد. در نتیجه،امنیت وب سایت تجارت الکترونیک و مشتریان شما به مدیر بسیار بستگی دارد - e vaporizers starter kits.

برای جلوگیری از این موارد، همیشه مهم است که برخی از موارد خاص را شامل شودبرنامه های کاربردی آنلاین و کامپیوتر شما را اندازه گیری می کند. به همین دلیل است راس باربر، مدیر موفقیت مشتری Semalt ،محبوب ترین انواع تقلب های مربوط به کامپیوتر را مشخص کرده است:

1. فیشینگ

این جنایت مستلزم استفاده از صفحات وب جعلی و یا کلون شده است. هکر یا جرایم سایبریپشت این انگیزه می تواند صفحاتی ایجاد کند که با فرم های وب خاص یا فرم های ورودی مشابه باشند. به دنبال این کانال، مزدورسپس روش هایی را برای تبدیل قربانیان به این لینک ها می دهد. این تکنیک به ویژه در سرقت اطلاعات شخصی مانندرمزهای عبور و اطلاعات کارت اعتباری

2. هک کردن

هک یکی از قدیمی ترین موارد تقلب در اینترنت است. هک کردن غیر قانونی استورود به سیستم کامپیوتری و انجام برخی از فعالیت های غیر قانونی معمول در سیستم. اغلب موارد هک کردن شامل نگرانی های بد استپشت شخص بازی هک..هک کردن جرایم گسترده و کلاهبرداری را تسهیل می کند. به عنوان مثال، هکرها می توانند به بانک های مختلف دسترسی پیدا کنندورود به سیستم در شخصیت های مختلف. این لينك ها را می توان برای افراد در كشورهای در حال توسعه كه پول را انتقال می دهند، بر روی وب تاریك قرار می دهندبدون هیچ ردی.

3. سرقت هویت

اطلاعات شخصی می تواند از طریق سیستم کامپیوتری بسیار سریع بماند. برای مثال،هکرها می توانند از تکنیک های ساده مانند تزریق SQL و ورود به پایگاه داده ای که پر از اطلاعات مربوط به مشتری است، استفاده کنند. در نتیجه،هکر می تواند فایل ها را در یک سرور وب آسیب پذیر تغییر، آپلود، دانلود یا حذف کند. علاوه بر این، هکر همچنین می تواند اقدامات غیرقانونی انجام دهدمانند سرقت اطلاعات شخصی برای استفاده در سایر فعالیت های تقلب اینترنتی.

4. کلونینگ وب سایت ها

برخی از مجرمان سایبری مهارت های خود را فراتر از هرزنامه قرار می دهند. به عنوان مثال، وجود داردمواردی هستند که هکرها وب سایت هایی را ایجاد می کنند که یک تکراری از یک سایت دیگر هستند. مقاصد استاندارد پشت این ترفند می تواند شامل برخی از نیازها باشدحمله به افراد آسیب پذیر. در موارد دیگر، آنها مردم را به خرید در برخی از صفحات فروشگاه شبیه شده خود، تنها به سرقت پول زیادیاز آنها. در موارد دیگر، اطلاعات شخصی نیز می تواند به هکرها در این راه نشت کند.

نتیجه گیری

موارد نقض تقلب در اینترنت با پیشرفت سیستم های کامپیوتری روبرو هستند.موارد متعددی وجود دارد که شامل عملیات امنیتی سایبری در کشور است. در همه این موارد، افراد مانند هکرها هستندو مهاجمین نقش مهمی ایفا می کنند. آگاهی از انواع و اشکال تقلب های رایانه ای می تواند به نحوی که سیستم عمل می کند سودمند باشد. که درموارد دیگر، تقلب کامپیوتری مبنایی است که از طریق آن افراد می توانند هک هایی مانند فیشینگ را پیدا کنند و به صورت اتوماتیک بسازند. این راهنما می تواند به مدیر وب کمک کندیا وبلاگ نویسی امنیت اقدامات را برای هک کامل افزایش می دهد.

November 28, 2017