Back to Question Center
0

کارشناس Semala تعریف می کند که چرا برای استفاده از فهرست خروج ارجاع به حفظ هرزنامه ها استفاده کنید

1 answers:

بسیاری از مردم سعی در خلاص شدن از هرزنامه ارجاع در Google Analytics دارند. دلیل آن این است که آن را به گزارش های مبهم می انجامد که می تواند تغییر دهد چگونه صاحبان وب سایت تصمیم گیری در مبارزات بازاریابی خود را. لیستی از فهرست ارجاع ارجاع یک راه برای این کار است. با این وجود، کارشناسان معتقدند که این ایده بسیار وحشتناک است. همانطور که مردم همچنان ادعا می کنند که چه مقدار از این ایده بد ممکن است، هیچ کس تا به حال فرصتی برای توضیح دلیل آن نداشته است - kreş avcılar.

جیسون آدرر، مدیر موفقیت مشتری خدمات دیجیتال Semalt ، تلاش خواهد کرد تا این توضیح را ارائه دهد.

مقالات زیادی در مورد چگونگی حذف هرزنامه ارجاعی وجود دارد. با این حال، ما تنها بر این نکته تمرکز خواهیم کرد که چرا نباید از لیست حذف مجدد ارجاع استفاده شود. گوگل از استفاده از لیست استفاده می کند تا هر گونه ترافیک ناشی از سبدهای خرید شخص ثالث را حذف کند. از این طریق، گوگل آنالیتیک شمار مشتریان را در جلسات جدید از طریق اشاره و بازگشت به خرید جلوگیری می کند. این اتفاق می افتد زمانی که مشتری خارج از سایت شخص ثالث خارج می شود و بعد به صفحه تأیید سفارش بازگشت می کند.

تعریف ساده ای که توسط گوگل ارائه می شود می تواند سبب ایجاد تصورات غلط در ارتباط با عموم شود. عبارتی که بیان می کند زمانی که یک منبع ارجاع را حذف می کنید، تمام ترافیک که از آن دامنه ممنوعه وارد می شود، یک جلسه جدید را منیجر نمی کند، بسیاری را گیج می کند..

مردم در نتیجه فرض بر این است که این حذف به این معنی است که Google Analytics شامل بازدید از گزارش نمی شود. معمولا این مورد نیست آنچه در ادامه می آید این است که Google تلاش می کند تا بازدید فعلی را با یک بازدید اصلی به وب سایت متصل کند. علاوه بر این، از شناسایی اطلاعات ارجاعی جلوگیری می کند. با این وجود، بازدید قابل ملاحظه ای صورت می گیرد، تنها این است که هیچ منبع ندارد.

در اینجا یک تظاهرات از این به این معنی است:

یک وب سایت stackoverflow.com دارای یک پیوند به سایت شخصی است. اگر فردی که از سایت "تنها" بازدید می کند روی لینک یا دامنه کلیک کند، به عنوان یک ارجاع از StackOverflow در Google Analytics به نظر می رسد.

در مرورگر دسکتاپ، آن را می خواند که یک کاربر فعال در سایت وجود دارد، با اشاره به StackOverview در ترافیک اجتماعی بالا. در حال حاضر، اگر یکی تصمیم به اضافه کردن دامنه جدید به فهرست حذف مجدد ارجاع، و با کلیک بر روی همان لینک، اما از یک مرورگر دیگر، Google Analytics هنوز بازدید را ضبط خواهد کرد. به طور عمده، لیست خروج تمام دامنه های موجود در فهرست را حفظ می کند. به گفته گوگل آنالیت، تا آنجایی که مربوط به آن باشد، دسترسی از مرورگر جدید، یک جلسه جدید را راه اندازی می کند، و عمل را به عنوان یک کاربر جدید در نظر می گیرد. از این رو، تحلیلگر به عنوان یک بازدید مستقیم آن را در نظر می گیرد؛ زیرا اطلاعات ارجاعی ندارد .

اگر یکی از لینک ها و دامنه های هرزنامه را به فهرست حذف مجازات ارجاع خود اضافه کند، می توانند علیه صاحب وب سایت کار کنند و به ترافیک مستقیم هدایت شوند. بنابراین، هدف رسیدن اسپم ارجاع به خارج از گزارش Google Analytics را تکمیل می کند، و در عوض، جایگزین ترافیک مستقیم می شود. در هر صورت، معیارهای وب باقی خواهند ماند

نتیجه گیری

اگر مراجعه به هرزنامه به یک تهدید تبدیل شود، از فهرست حذف انصراف استفاده کنید تا از شر آنها خلاص شوید

November 28, 2017