Back to Question Center
0

یک راهنمای موثر از Semalt برای از بین بردن ترافیک ارجاع Ghost در Google Analytics

1 answers:

ترافیک ارجاع Ghost به ترافیک اشاره دارد که از یک سایت بازدید نمی کند و از ابزار پروتکل اندازه گیری گوگل آنالیت استفاده نمی کند. همچنین، ترافیک ارجاع روح، عنکبوت یا رباتهایی نیست که وبسایتی را مسدود کنند زیرا آنها هرگز به یک صفحه وب دسترسی ندارند. اغلب، گزارش های ارجاع مسیریابی ارجاع روح یا نام میزبان برای جلب استفاده از اینترنت به سایت ها یا صفحات ناخواسته در هرزنامه ها - opi grain bin.

کارشناسان اینترنت معتقدند که استفاده از فیلد نام میزبان از ترافیک ارجاع روح می تواند از آنجایی که از سایر صفحات آمده است، مسدود شود. از جمله نام میزبان سایت، مانع دسترسی سایر اطلاعات میزبان از گزارشات Google Analytics می شود.

هکرهای اسپم میتوانند یک نام میزبان سایت و همچنین فیلترها را به صورت هدفمند ارسال ترافیک بدست آورند. در این مورد، ترافیک ارجاع روح از فیلترها هیچ کاری نمی کند و ترافیک سایت معمولی قابل تشخیص نیست. پس چگونه یک کاربر آنلاین می تواند ترافیک ارجاع روح را از بین ببرد یا به حداقل برساند

یک روش کارآمدتر برای مسدود کردن ترافیک در خارج از سایت کاربر، استفاده ترکیبی از تجزیه و تحلیل جهانی با فیلترهای ردیابی و تغییرات است.

مراحل مهم این روش را در راهنمای زیر تعریف شده توسط Frank Abagnale، مدیر موفقیت مشتری Semalt را بیابید.

1. یک کوکی

را تنظیم کنید

اولین گام اساسی در حذف ترافیک ارجاع شبح، راه اندازی کوکی ها سایت است. این می تواند به صورت دستی یا دیجیتالی با استفاده از مدیریت برچسب گوگل انجام شود..بنابراین، هر کسی که به طور غیر قانونی به سایت دسترسی پیدا کند، کوکی وب را دریافت خواهد کرد. برای مثال، یک اصطلاح غیرمعمول مانند "dev-status" را با ارزش "june2016" که تاریخ انقضا را در آینده می گذارید، در نظر بگیرید. هر زمان یک فریبنده در سایت بازدید می شود، مالک می تواند کوکی را با "dev-status = june2016" به روز کند و در نتیجه طول عمر آن را افزایش دهد.

2. فرمول یک ابعاد سفارشی

یک ابعاد سفارشی باید در سطح املاک در Google Analytics تنظیم شود. برای ایمن بودن، توصیه می شود که کاربران بعد از دامنه کاربری را تعیین کنند. در نهایت، شماره نمایه سازی را بنویسید.

3. چنگ زدن به مقدار کوکی

این را می توان با استفاده از مدیریت گوگل برچسب با ایجاد جدید ماکرو یا متغیر اول حزب کوکی اجرا می شود

4. گذر در مقدار کوکی

با استفاده از مدیریت برچسب گوگل به دست می آید. کاربران باید Macro / Variable را برداشته و آن را در نمایه سفارشی در Tag View در Google Analytics قرار دهند.

5. از بین بردن ترافیک بد

این مرحله نهایی است. در صفحه Google Analytics یک فیلتر جدید را با استفاده از مشخصه سفارشی ابعاد برای تنظیم مقدار مشخص شده آماده کنید.

بنابراین، ترافیک ارجاع روح به ترافیک اشاره دارد نه از یک سایت کاربر و به سایت نگاه نمی کند. علاوه بر این، "هدایای روحانی هوشمند" نمونه های سفارشی سایت را تقلید می کنند و برای شناسایی آن بسیار سخت است، زیرا آنها به اندازه کافی هوشمند هستند تا بتوانند وب سایت را با استفاده از جنبه های دیگر، به غیر از صفحه کلی وب سایت، تقلید کنند.

November 28, 2017