Back to Question Center
0

ارائه Semalt راهنمای کامل برای تقلب در اینترنت

1 answers:

اینترنت منبع تقریبی برای تقریبا هر کسی است. وب سایت های تجارت الکترونیک از آن بهره مند شوندوب از طریق رسیدن به مشتریان مختلف در سراسر جهان. در اغلب موارد، به لطف وب سایت های متعدد، افراد از تکنیک های بازاریابی اینترنتی استفاده می کنندویژگی های برنامه نویسی که در طول زمان در دسترس هستند. با این حال، این منبع توجه بسیاری از جنایتکاران اینترنتی را بر عهده دارد - wie lange darf man bohren berlin. مانندمردم بسیاری از وبسایت ها، مجرمان سایبری به روز رسانی ابزارها و روش های خود را ادامه می دهند، و تقریبا هر نوع اتصال کامپیوتری استبا توجه به یک یا چندین نوع هک. هنگامی که ما وب سایت ها را ایجاد می کنیم، عمدتا به ارائه محصولات و خدمات و بازاریابی اینترنتی تمرکز می کنیممهارت ها برای حفظ سایت در رتبه SERP. در نتیجه، پتانسیل و خطر هکرها در تلاش های آنلاین ما هرگز مورد توجه نیست.در نتیجه، موارد نقض تقلب در اینترنت در حال افزایش است.

الکساندر Peresunko، Semalt مدیر موفقیت مشتری، به شما ارائه می دهد تا به موارد معمول موارد تقلب در اینترنت نگاه کنید:

  • فیشینگ

این روش شامل ایجاد صفحات وب سایت های کلون می شود. در نتیجه،جنایتکار سایبری می تواند یک قربانی ناامید کننده را به کلیک کردن بر روی آنها و ارائه اطلاعات شخصی به یک صفحه جعلی دست یابد. این ترفند در عوضموجب نشت اطلاعات به اشخاص ثالث می شود که نه تنها بر روی دریافت اطلاعات تمرکز می کنند، بلکه از آن برای انتقال انتقادات جنجالی استفاده می کنند.حسگر کردن بازدیدکنندگان شما در مورد حملات فیشینگ در آینده مهم است.

  • هرزنامه

ایمیل های اسپم این ایمیل های ناشناس هستند که تمایل دارند یکفرد برای انجام یک چیز خاص..اکثر ایمیل های اسپم حاوی لینک به وب سایت های مضر و همچنین درخواست های دعوت به عمل است کههکر کنترل کامل را بر کل وضعیت می دهد. ایمیل های اسپم می توانند برخی از فعالیت های جنایتکارانه جرم و همچنین سایر جنایات بومی را اجرا کنندمانند تقلب

  • سایت های کلون

هکر همچنین می تواند وب سایت های جعلی را برای انجام برخی از آنها ایجاد کندکلاهبرداری آنلاین. وب سایت های جعلی می توانند خریداران را هدف قرار دهند و مجبور به خرید در وب سایت اشتباه می شوند. در نتیجه، پول می شودحساب کاربری که مالکیت آن مشخص نیست، از دست داده است. وب سایت های جعلی می توانند مشتریان خود را از اعتماد به فروشگاه شما بیرون بکشند و کل را به دست آورندفرآیند مشکل است

  • هک کردن.

هک کردن دسترسی غیر مجاز یا مجوز از کامپیوتر یا آنلاین استتکنیک. هکرها به فروشگاه های آنلاین می آیند و میلیون ها پول نقد را می برند. در موارد دیگر، هکرها نیز می توانند ارزشمند باشنداطلاعات از میلیون ها کاربر. هک شدن توسط قانون مجازات می شود و می تواند منجر به یک زندان شود. Denial of Service هک رایج استروش که شامل بارگذاری سرور با درخواست است. این ها و بسیاری دیگر از هک ها می توانند یک وب سایت را که تمام تلاش های SEO را انجام می دهد، کاهش دهدبرو به زباله.

نتیجه گیری

برای هر فعالیت آنلاین برای ادامه کار، باید یک مورد تقلب اینترنتی داشته باشدو همچنین تلاش هک مربوط به آن. در نتیجه، افراد مختلف در زمان استفاده از اینترنت خود انگیزه های متفاوت دارند. برایصاحبان وب سایت، مهم است که از موارد تقلب وب که می تواند به سایت شما حمله کند، آگاهی داشته باشید. علاوه بر این، هکرها همچنین می توانند شما را هدف قرار دهندمشتریان و بسیاری از اطلاعات ارزشمند را سرقت می کنند. به عنوان مثال، هکرها می توانند سرقت بزرگ کارت اعتباری را از طریق فیشینگ یا هرزنامه انجام دهند.در این راهنما می توانید از تقلب اینترنتی استفاده کنید. شما همچنین می توانید وب سایت خود را از استفاده از آنها امن و امن نگه دارید.

November 28, 2017