Back to Question Center
0

ارائه دهندگان Semalt اطلاعات جالب در مورد کلاهبرداری های اینترنتی و تقلب

1 answers:

تقلب و کلاهبرداری اینترنتی می تواند در هر زمان رخ دهد. هر کاربر اینترنتی یک قربانی بالقوه است.بنابراین، مهم است که بدانیم چگونه تقلب های اینترنتی کار می کنند تا کاربران آنلاین، توسعه دهندگان و صاحبان سایت بتوانند از دستاوردهای سخت خود محافظت کنندپول

الکساندر Peresunko، Semalt مدیر موفقیت مشتری، در این مقاله در مورد تقلب ها و کلاهبرداری های معمولی که می توانند به صورت آنلاین و آفلاین مواجه شوند، در این مقاله خلاصه شده است.

برای شروع، سرقت هویت استفاده از اطلاعات شخصی فرد دیگری را نشان می دهدمانند شماره بیمه اجتماعی، نام دختر یا مادر برای ارتکاب جرائم. کاربران اینترنت باید با استفاده از هویت دیگران آگاهی داشته باشندبه عنوان اعلام شده در ژانویه 2010 بسیار غیر قانونی است.

در مرحله دوم، فساد هویت به استفاده از هویت فرد دیگری (که آیامرده یا زندگی می کنند) و یا حتی با استفاده از یک هویت جعلی توسط کلاهبرداران - cheap juul online. به عنوان مثال، استفاده از یک کارت ویزا به نام یک فرد مرحوم. اینترنتکلاهبرداران به دنبال اطلاعات شخصی مانند نام کاربری یا کلمه عبور، تاریخ تولد، آدرس کامل، شماره بیمه اجتماعی و نام کامل برایبانکی و همچنین اطلاعات کارت اعتباری، خدمات آنلاین و امضا با هدف ارتکاب جنایات اینترنتی است.

سومین نوع تقلب در اینترنت مربوط به کارت اعتباری و بدهی است. کارت بدهیتقلب در اینترنت هنگامی رخ می دهد که یک تقلب کننده اطلاعات مربوط به کارت را از نوار یا بارکد خود بکشاند تا کارت را کپی کند..توسط اعدام شده استاستفاده از دستگاه "skimming" که اسکن پشت کارت اعتباری / بدهی و ضبط اطلاعات مهم (مثلا شماره حساب و حسابنام ها) و بدون ارتباط با کارت. در موارد شدید، همان دستگاه می تواند پین یک کارت خاص را بخواند.

بعد، فیشینگ، همچنین به عنوان بدافزار تجاری شناخته می شود، یک تقلب آنلاین است که مستلزم آن استساخت پیام های متنی، وب سایت ها و ایمیل ها توسط جنایتکاران اینترنتی به نظر می رسد که به نظر می رسد از اصل منسوخ شده است. پیام ها در داخل استفاده می شودجمع آوری اطلاعات حساس، شخصی و مالی یک کاربر. پیام های نوشتاری پیوندی یا ایمیل ها برای ایجاد یک واکنش از یک هدف استکاربر اینترنت در این راستا، محتوا می تواند لحن است که نیاز به پاسخ فوری، اطلاعات هیجان انگیز و یا ناراحت کننده و یا استفاده ازاظهارات دروغ یا اطلاعات. متون فیشینگ اغلب شخصی نیستند.

تقلب پیش پرداخت یک کلاهبرداری اینترنتی است که برخی از شرکت ها در ارائه وام استفاده می کنندبه افراد اهداف اصلی افرادی هستند که دارای امتیاز اعتباری بد هستند یا نمی توانند واجد شرایط دریافت وام های موسسات / بانک ها باشند. آنها از عبارات مانند استفاده می کنند"آیا رتبه اعتباری ندارید؟" یا "یک سابقه اعتباری بد داشته باشید؟" هنگامی که یک کاربر اینترنت متصل می شود، کلاهبرداران فرآیند تقلب را به اجرا در می آورندتقاضا برای پیش پرداخت مبلغی به منظور پرداخت وام. پس از دریافت پول، کلاهبرداران ناپدید می شوند.

قرعه کشی (یا زمین جایزه) به کلاهبرداری اینترنتی اینترنتی بازاریابی انبوه که در آن قربانیان اشاره می کنددریافت اطلاعیه ها از طریق ایمیل، تلفن یا پیام هایی که نشان می دهد آنها پول یا جوایز کسب کرده اند. با این وجود، قبل از جمع آوری جایزه یا پول نقد،قربانی نیاز به پرداخت مالیات یا هزینه در پیش است. هنگامی که قربانی پول دریافت کرده است، سازماندهی ناپدید می شود و یا حتی برای درخواستپول بیشتر. در این رابطه، مردم متوجه می شوند که قرعه کشی ها یا جوایز برنده در کانادا هیچ گونه هزینه ای یا مالیاتی ندارند.علاوه بر این، به عنوان یک اقدام احتیاطی، کاربران اینترنت، تشویق به پیگیری قرعه کشی، تساوی یا مسابقه ای که وارد می کنند، تشویق می شوند.

November 28, 2017