Back to Question Center
0

آیا راهی برای محافظت از خود از تقلب و سرقت هویت آنلاین وجود دارد؟ - ؛ Semalt پاسخ می دهد

1 answers:

اینترنت پر از انواع افراد است. بسیاری از مردم در وب وجود دارندشبها بی خوابی را صرف تلاش برای انجام برخی از انواع خاص کلاهبرداری اینترنتی می کنند. اشکال بسیاری از تقلب اینترنتی وجود دارد. بیشترمسائل مربوط به امنیت سایبری از کارهای هکرها، اسپمرها و دیگر مجرمان اینترنتی تهیه شده است. ایمنی یک وب سایت تجارت الکترونیکی بستگی دارددست مدیر سایت - unmetered vps nly.

در زیر برخی از نکات ارائه شده توسط الکساندر Peresunko، Semalt مدیر موفقیت مشتری، که به شما کمک می کند از تقلب اینترنتی جلوگیری کنید.

1. یاد بگیرید برای شناسایی تلاش های فیشینگ و فیشینگ.

حملات فیشینگ صریحهدف قرار دادن سعی در گرفتن اطلاعات اضافی از یک فرد است زیرا حساب آنلاین خود را با یک سازمان دیگر هک کرده اید یادچار نقص داده شده است این حملات یک فرد را به ارائه اطلاعات شخصی با ارائه وعده های دروغین متهم می کند. فرد باید باشدحداقل اطلاعات مربوط به خودتان را به شرکت ها یا کسب اطلاعات بیفزایید، مگر اینکه شرکت بتواند توضیح دهد که چرا به اطلاعات نیاز دارد.همیشه یک شرکت قانونی قادر خواهد بود به طور دقیق توضیح داده و به تمامی سوالات پاسخ دهد.

2. از کلمه عبور قوی و امن استفاده کنید.

با استفاده از کلمات عبور قوی که حروف را ترکیب می کنند،شخصیت های خاص، کلاه ها و اعداد یکی از راه های دفاع از خود در برابر تقلب اینترنتی است. با این حال، همانطور که یک رمز عبور قوی است، با استفاده ازرمز عبور مشابه در چندین وب سایت امنیت حساب کاربری شما را به خطر می اندازد. LastPass و KeePass بعضی از خدماتی هستند که به شما کمک می کنندیکی برای ایجاد، حفظ و مدیریت چند کلمه عبور قوی برای تمام سایت های خود را آنلاین بازدید.

3. مراقب باشید از ایمیل های مشکوک و پیوست ها.

فرد نباید ایمیل ها را باز کندیا پیوست ها از منابع نامعتبر. باید توجه داشته باشید حتی به ایمیل ها و گسترش فایل ضمیمه ها از منابع قابل اعتمادقبل از دانلود و یا باز کردن آنها، به خصوص ایمیل های رسمی دنبال از بانک یا اتحادیه های اعتباری خود درخواست از شما برای ورود به سیستم و بررسیجزئیات حساب شما اکثریت شرکتها هرگز از یک شخص ایمیل نمی خواهند و از آنها بخواهند اطلاعات حساب خود را تأیید کنند. و حتی زمانی کهاین قانونی است، ایمن تر می شود تا از وب سایت شرکت بازدید کرده یا به شرکت روی آورید تا روی لینک موجود در ایمیل کلیک کنید.

4. شکاک باشید، آگاه و مراقب باشید.

اگر کسی از شما برای اطلاعات شما و از شما درخواست کنداحساس خوبی ندارد، این کار را انجام ندهید تا بتوانید بدانید که چرا فرد نیاز به اطلاعات دارد. اعتماد غریزه درونی خود را. همچنین یاد بگیریدبه تبلیغات دوم حدس و ارائه می دهد شما آنلاین را ببینید. منابع خود را بررسی کنید اغلب این پیام ها یک کلمه "کلاهبرداری" دارند.زمان خواندن دستورالعمل های کمیسیون تجاری فدرال در مورد حفاظت از سرقت هویت و راهنمایی های دولت فدرال را بخوانیدبرای جلوگیری از تقلب در اینترنت در USA.gov. اگر هویت شما پیش از آن دزدیده شود، سرقت هویت را گزارش کنید.

5. از HTTPS در همه جا استفاده کنید.

توسط افراد اطمینان از اینکه آنها به سایت ها متصل هستند،آنها از طریق SSL بازدید می کنند امن ترین راه برای اطمینان از اینکه یک نفر در حال صحبت کردن با وب سایت قانونی است و همچنین اطمینان از برقراری ارتباط با سایتاز این رو رمزگذاری شده و از شما محافظت می کند.

6. نرم افزار ضد تروجان خود را به روز نگه دارید.

با این حال، ویروس ها و تروجان ها هستندامروزه یک مشکل رایج نیست یک نیاز به نصب یک نرم افزار ضد تروجان بر روی دستگاه خود دارد. همچنین، اطمینان حاصل کنید که آنتی ویروس حفظ شده استبه روز. آنتی ویروس غیرقابل استفاده مفید نیست.

November 28, 2017